Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Ooo co ja widzę😀Drżyjcie kuracjuszki, bo się nowy Tulipan z Radomia objawił 😂 Szkoda, że Jurek Kalibabka już nie może zobaczyć jakiego ma godnego zastępcę 😂😂😂
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Lol...🤭Podejrzliwe czytasz to wszystko 🤔..przecież mówiłem Ci ze grzeczny jestem , ale widzie że jak się ma przed sobą taka sztukę 🙊 to trudno będzie zachować kulturę.🤭🤭🤭 Ooooo widzie po czasie emisji ,,,,kocica spi a kot harcuje 🤭🤭🤭
Bądź spokojny to nie ja jadę na ten turnus tylko Ty.
Zachowuj się przynajmniej , bo jak tak będziesz komentował szukając drugiego dna , to źle wypadniesz , a jak sam wiesz konkurencję na miejscu będziesz miał mocna .
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hehe, nie czytam podejrzliwie tylko oceniam rzeczywistość, w której próbujesz być najmądrzejszy. Miejsca na zabiegi w wyznaczonych dla mnie godzinach mi na pewno wystarczy, a o resztę się nie martwię. A Ty jeśli nie masz nic ciekawego do dodania na temat Wiarusa w Muszynie to powściągnij proszę swoje komentarze. I może nie przyjdzie Ci do głowy ale wyobraź sobie że o tej godzinie, gdzie Ty smacznie śpisz ja pracuje, więc skrót myślowy o kocie nietrafiony. I jestem daleki od dogryzania komukolwiek ale sam się prosisz. Pozdrawiam
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Aaa i też oglądałem ten serial, jak coś to dawaj w cytat bo to słowa Leszka Góreckiego nie Twoje😀
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

No co Ty 🙉🙉🙉a już myślałem że sam to wymyślimy, ale przybliż postać kto to ?????co to ?????
Nie czaje bazy 🙊🙊🙊
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Dzień dobry ;) Hmm zastanawiam się ,czyżby nikt nie jechał jeszcze do Muszyny z nami ??
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hej😃 Widać, że chętnych na ten turnus brak😂 Może wszyscy chorują 🤔
marek8
Posty: 3
Na forum od: 05 lis 2021 18:04
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: marek8 »

Witam! Ja też mam w planie 24.11 Wiarus. Oczywiście wyjazd autkiem. Trasa z Zamościa. Pozdrawiam
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Cześć Marek8 , to super że też jedziesz w tym terminie , to już nas jest troje. Ja jadę z Małopolski , okolice Wadowic. Pozdrowionka 🤗
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Cześć Marek8, no to sami nie będziemy, a już się bałem ze my tylko z Inką tam jedziemy😜 Ja jadę z Sosnowca, byle tylko nas nie pozamykali w osrodku😡
ODPOWIEDZ