Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Lolo widzę że też tak po Twoim kręgosłupie krąży jak i po moim .... ;) Ja na tą rehabilitację mam skierowanie na odcinek lędźwiowy, w między czasie odezwał się jeszcze szyjny i piersiowy :/ Gdyby nie zabiegi tu w rejonie to nie wiem jakby to było ... Śmieję się sama z siebie , że mnie już "eskaes" dopadł ... Teraz jest najgorszy czas na te infekcje, może w naszym terminie to trochę odpuści... Ja tam biorę trapery i zawsze dobry humor ;)
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Inka a co jest ten "eskaes", 😂 Dla mnie SKS to szkolny klub sportowy😂
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Cześć Lolo ;) Ha ha wiedziałam że o to zapytasz :D :D U nas tak się gada jak ktoś marudzi na swoje zdrowie że " sypie się jak eskaes szkolny " Co do naszej rehabilitacji to hmmm myślę że nie będzie śniegu po pas i myślę że będzie ciekawie bo trafimy na " Andrzejki" i " Mikołaja" :D
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hej Inka😀 Sądzisz ze Mikołaj nas odwiedzi w sanatorium? I wróżenie z wosku też będzie 😀? Z tego co wiem to Mikołaj przychodzi tylko do grzecznych dzieci, do mnie nie przyjdzie 😪
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Cześć Lolo , mówisz że jesteś niegrzeczny 🤣🤣 ?? Hmm w sumie to ja też do tych grzecznych nie należę 😂 najwyżej dostaniemy rózgą po grzbiecie to od razu nam się poprawi ha ha . O tych właśnie Andrzejkach i Mikołajkach to od koleżanki słyszałam , bo była w sanatorium i podobnym terminie co my mamy ,tylko że w innym miejscu.. . Zależy też wszystko od ośrodka , bo to oni organizują takie atrakcje
. Pożyjemy zobaczymy jak tam bedzie u Nas .
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Cześć Inka😀 Od ośrodka i pewnie w dużej mierze od kuracjuszy jak to sobie zorganizują. Wogole to mam wrażenie że tam się nikt więcej nie wybiera. Przecież termin i miejsce pewnie już wszyscy dostali a nikt tu nie zagląda 🤔. Jedziesz samochodem?
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Cześć ;) Lolo mnie będzie odwozić córka , z chęcią bym sobie sama pojechała by mieć samochód na miejscu ale niestety z moim kręgosłupem teraz, to ciężko bym dojechała tyle km .... 😔 Nie będę ryzykować . Myślę że ta rehabilitacja mi coś pomoże . Co do tych atrakcji to ha ha zobaczymy , jak będzie fajna ekipa to się coś ogarnie 😉. Myślę że będzie nas tam więcej , tylko że dużo osób nie wie że takie forum istnieje , ja o nim się od koleżanki dowiedziałam . Krzychu a Ty czym się tam wybierasz , odwozi Cię rodzinka ??
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hej, pewnie jest tak jak mówisz, dużo osób nie wie o istnieniu tego forum. Myślę że będzie ok. Ja jadę sam samochodem, zawsze na miejscu będzie do dyspozycji jakby gdzieś podjechać w wolnym czasie.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Cześć ;) To fajnie jak będziesz miał samochód do dyspozycji, będziesz mógł sobie w wolnej chwili po okolicy dalej pozwiedzać . Sama z chęcią bym swój zabrała...... za to sobie przypomnę jak się jeździ autobusem komunikacji miejskiej ha ha , bo podobno taki tam kursuje do centrum Muszyny . Ojj będzie się działo, samo to że obcy ludzie , nowe miejsce , taka odskocznia od codzienności . :D Ciekawa jestem jak nam zorganizują dzień z tymi zabiegami .
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hej Inka😀 Zabiegi z tego co pamiętam zajmują całe dopoludnie a popołudniu tak do godz 16-16.30,potem kolacja 18 więc cały dzień zajęty. Wieczorem jakiś drink czy piwko w kawiarni i w pokojach 22😜 Tak że w tygodniu zbyt dużo czasu na zwiedzanie nie było. Jedynie sobota po południu i cała niedziela bez zabiegów. Tak że jeśli będziesz chciała coś pozwiedzać to zapraszam, samochód do dyspozycji, nie musisz tłuc się komunikacja miejska. Zobaczymy jak to będzie, na pewno ponat trzy tygodnie odpoczynku od pracy😀
ODPOWIEDZ