Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Cześć Insignia ;) No własnie też się zastanawiam , bo każdy jak wyjeżdża to się tu udziela na forum, jak już wyjedzie to nagle cisza . Ja turnus zaczynam od 24.11 , jeśli przejdę testy i pojadę, to oczywiście że tu napiszę swoje wrażenia by inni co tam też pojadą mieli jakieś info . Myślę że będzie wszystko okej ;)
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Super czekam na te opinie , poza tym zawsze możesz do mnie zadzwonić 😉
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Odnoszę nieodparte wrażenie, że kolega Insignia to chyba książkę pisze o pobytach w sanatorium i panujących tam zwyczajach i obyczajach.😃 I na tych forach zbiera do niej materiał. Jeśli tak to ja poproszę pierwszy egzemplarz koniecznie z autografem autora😃. Gdzie nie zajrzę, na jakikolwiek temat tam Insignia wtrąca swoje trzy grosze. Ja to się boję już lodówkę otwierać, żeby z niej Pan Insignia nie wyskoczyl 😂
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Hej Lol ....😁😁😁😁😁ja już wszystko mam tylko tytułu mi brakuje 😉😁😁😁 czyli taki jestes podglądacz, i kto tu szuka, nie dziwię Ci się jedziesz pierwszy raz więc łykasz każdy post, a na poważnie to tez juz na walizkach siedzie i chce się co nieco dowiedzieć o sytuacji panującej obecnie w ośrodkach.
Jak zamieszczę swój post o wyjeździe to Ty już nie będziesz tu pisał, a wciągnie Cie życie sanatoryjne .
Nie strać tylko głowy na wyjeździe 🙉
Staraj się czytać ze zrozumieniem 😉😉😁😁
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Ale dzięki temu że jestem nawet w Twej ,,,,lodowce ,,, to Ty zdobędziesz jako nowicjusz na portalu I na wyjazdach miano ,,,,super super kuracjusza ,,,,
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

To Ty czytaj że zrozumieniem, bo nie jestem nowicjuszem na wyjazdach😃
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Patrząc na datę pierwszego Twego posta to raczej nowicjusz, no chyba że podobnie jak ja , wcześniej jeździłeś.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Witam ;) Moi drodzy Panowie pakujecie się już ?? Ja to jak narazie nie mam czasu......:x , pewnie w ostatniej chwili wrzucę coś do walizki . Dzwoniłam do Wiarusa , nie są zamknięci , ale niestety maseczki obowiązują na terenie obiektu ... Cóż poradzić . 20.11 rano w systemie będą już skierowania na testy i do najbliższego punktu wymazu trzeba pojechać :mrgreen: , Chyba trzeba będzie dzień wcześniej gardło przepłukać, odkazić się %% ha ha :D i czekać na wyniki myślę że będzie okej z wynikami.... . Pokoje mamy 2os, bo ZUS tak wymaga dla swoich pacjentów , w pokoju czajnik bezprzewodowy, szklanki i łyżeczki i co tydzień 2x ręczniki .... Tak mi Pani w recepcji powiedziała . Pozdrowionka 🤗 przyjemnego pakowania i do zobaczenia 24.11 w Wiarusie .
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Hej Inka może nie tyle % 🥂🍾 te zostaw na zapoznanie i przywitanie się z miłymi ludźmi z turnusu .....ale colgate plax nie tylko Tobie efektywnie pomoże 👍👍jak się z czasem przekonasz to dobry specyfik i nie tylko w tym temacie 😉😁pomoże .
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hej, i to się nazywają rzetelne i sprawdzone informacje. Inka chyba zostaniesz główną dziennikarką turnusu😃 A co do pakowania to pewnie we wtorek, dzień przed wyjazdem. Pozdrawiam😃
ODPOWIEDZ