Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Witam Panowie ;) to super że ekipa nam się powiększa , będzie raźniej na dzień dobry ;) Lolo , bądźmy dobrej myśli że nas nie zamkną .... Choć ja czasami też nad tym rozmyślam , czym zająć czas jak tak się stanie :shock: Mnie to przerażają te maski w ośrodku , ja na codzień w pracy noszę 8h maskę to już mam jej dość :| Będzie dobrze , ja jadę z pozytywnym nastawieniem i humorem :) Pozdrawiam
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hej Inka😃 Chyba się już tutaj nikt nie zamelduje, jedziemy w trójkę 😃 Nawet Pan Insignia nas opuścił 😪 wybrał Polańczyk 😂
marek8
Posty: 3
Na forum od: 05 lis 2021 18:04
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: marek8 »

Podobno frekwencja na turnusach spada. Ludzie rezygnują. Dzwoniliście już do Wiarusa? Po 20-tym mamy testy na KORONA zrobić. Mam coraz więcej wątpliwości czy warto jechać :? . Istniej ryzyko że nas pozamykają, już od dawana jest zakaz odwiedzin. Przy takiej ilości zachorowań - jak sądzę w grudniu będzie to 50tys dziennie wprowadzą pewnie mocniejsze restrykcje. Jeśli miałbym siedzieć 24 dni w budynku i na dodatek sporą część czasu w masce to podziękuję.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Cześć Marek8 😉 Jak dzwoniłam tydzień temu to mi pani w recepcji mówiła że jak narazie nie mają zamkniętego ośrodka . Ja się wybieram nieważne jak to wszystko w tym naszym terminie będzie wyglądało i z pozytywnym nastawieniem i humorem. Jestem ozdrowieńcem i zaszczepiona to co mnie może tam jeszcze spotkać ?? Z prewencji ZUS to dużo mamy zabiegów w porównaniu z NFZ, jak nam do kolacji która jest o 18 zabiegi zaplanują , a 16tej już ciemno to gdzie się tam plątać po okolicy będziemy . Nie ma co się zniechęcać , choćby nas zamknęli w ośrodku to jak będzie fajna ekipa to czas miło przeleci :) Co do chodzenia w masce to przypuszczam że nam nie każą pod oczy ją zakładać , to tylko będzie taka proforma , byle ją mieć . Ja się wybieram :)
marek8
Posty: 3
Na forum od: 05 lis 2021 18:04
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: marek8 »

Wiem, że na razie jest Wiarus otwarty. Powinien do nas przyjśc 20tego SMS z miejscem robienia testu i tu już mogą być ofiary :) . Ja również jestem zaszczepiony i raczej COVIDA się nie obawiam, choć twarde fakty są takie, że obecnie w PL 30% zmarłych na COVID to osoby zaszczepione. Martwi mnie ewentualne zamknięcie kuracujszy w Ośrodku, tego bym sobie bardzo nie życzył i jesli taka informacja przyjdzie przed 24 z pewnością nie pojadę, gorzej gdy to wypadnie w trakcie pobytu. Ja choć nie mam ADHD, to lubię ruch na świeżym powietrzu, a tam w ośrodku to może tylko w ping ponga można będzie pograć.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5055
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: zbigniew165 »

A kto Wam powiedział, że kuracjuszy zamykają w sanatoriach.
Dzisiaj jest tak, że jak stwierdzą Cowida, to wywalają cię do domu, a sanatorium dalej funkcjonuje.
Tak jest nad morzem, to i chyba w całej Polsce. Nikt dzisiaj sobie nie pozwoli zamknąć sanatorium czy hotel, a tym bardziej z kuracjuszami. Nie wierzcie w takie bajki.
W Wiarusie byłem kilka lat temu i z NFZ i byłem zadowolony z pobytu.
Pozdrawiam i nie rezygnujcie z wyjazdu, a co do maseczek, to bym się aż tak tym nie przejmował, bo nikt Was za chodzenie bez nie wyrzuci z obiektu.
Coś o tym wiem, bo pracuje w obiekcie sanatoryjnym.
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

I tu się że Zbyszkiem zgadzam w 100%.Nasz "kochany" rząd nie wprowadzi nowych obostrzeń, bo już są w czarnej duu... a kasa państwa świeci pustkami. Poza tym jaka podstawa prawna że ktoś może Ci nakazać siedzieć w ośrodku? Marku w 50 tys. zakażeń dziennie to ja nie wierzę, skąd wziąłeś taką cyfrę jak nawet przy poprzedniej fali było max 35 tys. a teraz 60% ludzi jest zaszczepionych i iluś tam ozdrowiencow. Więcej optymizmu, będzie dobrze. Pozdrawiam i pakuj walizki😃
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

😁😁😁kolega marek jest matematykiem i słusznie to określił 🙊😉 i od 60 % zaszczepionych odiol tych 30 % zaszczepionych ale też chorych i zmarłych ( wg wcześniejszego postu )
A to wszystko się liczy 🙉 tylko czarna d......nie o wszystkim chce pierdzieć
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Dobry wieczór ;) Ja i tak jadę jeśli przejdę testy niezależnie czy nas zamkną czy nie, bo mój kręgosłup jest w rozsypce i jedynie intensywna rehabilitacja może mi pomóc . Co z tego że się wspomagam zabiegami w regionie na skierowanie od lekarza rodzinnego, jak po zabiegu muszę iść do pracy bo nie ma szans na wolne , a pracuje fizycznie . Z tego co słyszałam to ZUS-owi się nie odmawia, jeśli oni sponsorują cały turnus to trzeba podać konkretny powód odmowy rehabilitacji by nie było później z tego konsekwencji. Pozdrawiam i nie dajmy się zwariować przez ten covid , myślę że się spotkamy na miejscu tego 24 :)
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Hej Inka to kiedy poczatek turnusu .......masz jakieś info co tam jak tam na miejscu, bo jakoś nikt nic nie pisze .Jak zwykle na tym portalu do wyjazdu szum straszny 🙉🙉 a jak ktoś już na miejscu jest 😉😉to już czasu nie ma aby coś napisać.
Czyli można rzec wszystko ok i po staremu , bo gdyby było inaczej zapewne z nudów by ktoś coś napisał 😁😁
ODPOWIEDZ