Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Hej Lolo ;) Nooo powiem Ci że już w pracy mi zazdroszczą dziewczyny tej rehabilitacji ;) Ha ha dziękuję za propozycję , ja to też lubię pozwiedzać okolice jak będzie możliwość , ogarniemy to na miejscu . U Ciebie w pracy co na to że wybierasz się na 24 dni L4 ?? U mnie nie zabardzo są zadowoleni , a mnie to nie obchodzi bo zdrowie jest ważniejsze .
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hej, u mnie w pracy spoko, już im zakomunikowałem, że mnie nie będzie prawie miesiąc, zresztą dwa lata temu nie było problemu. Zdrowie najwazniejsze😀 Byle tylko pogoda była w miarę znośna. Reszta to dobry humor i nastawienie.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Ja też jestem tego zdania co Ty , u mnie zawsze jest dobry humor i dobre nastawienie:D Oby nam w miarę pogoda dopisała .... Śmieję się sama z siebie że chyba nigdy nie spoważnieję :D Zastanawiam się czy ktoś się tu jeszcze odezwie jak będzie bliżej wyjazdu ;) Ja narazie to my we dwoje tu plotkujemy ha ha
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Ohoho, takie z nas tu są gaduły że już na czołówce w postach jesteśmy hihi :D :D :lol:
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Może zgłoszą się jacyś reklamodawcy, że im tak nakręcamy stronę tymi postami😂😂😂 Zarobimy trochę kasy na wyjazd. Aaaa zapomniałem weź ze trzy kiecki na balety😜😂
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

No no , tak może być ha ha :D Lolo dlaczego tylko trzy kiecki ??? Mówisz że impreza i balety na całego się szykują :lol: Ciekawie będzie
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Inka możesz wziąć 24, na każdy dzień inna😀Zostaniesz królową turnusu😀. Jedziesz samochodem to wszystkie stroje wieczorowe zmieścisz do jednej walizki, druga na resztę rzeczy. Taniec i balety to też forma rehabilitacji😀
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Ha ha Lolo , coś Ty ja się wgl nie będę pchać do takiej rangi :D ja mam zamiar się zmieścić w jednej walizce , ewentualnie druga to będzie torba podróżna na obuwie , taką mamy porę roku to jakieś ciepłe swetry, polarki , bez przesady u mnie bo ja zawsze na luzie się ubieram. Słyszałam że tam to wśród kobiet panuje rewia mody 🤣🤣do każdego posiłku inne ubranie 😁 ha ha Pewnie wezmę laptopa by coś obejrzeć na Netflixie jak nas o 22 zamkną w pokojach. Ty ile walizek pakujesz ?? :D
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Wczoraj byłam na zorganizowanej wycieczce do Zakopanego ;) Powiem Ci że impreza była zajefajna , mieliśmy imprezę z kapelą góralską . Ojjj górale to umieją bawić ludzi swoją muzyką :P
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hello Inka, ja mam zamiar spakować się w jedną sztukę ale czy się uda nie wiem😂 Wiadomo pozna jesień i grubsze ciuchy trzeba wziąć. No ale kobiety to pewnie będą miały problem, w końcu to 24 dni. A z tym laptopem to dobry pomysł, też o tym pomyślę. A górale, tak oni umia zabawić ludzi. W Wysowej był występ góralskiej kapeli, było super.
ODPOWIEDZ