Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Hej Inka no faktycznie ranny ptaszek z Ciebie.
Fakt jak to mówią kto ze sobą nosi ten się nie prosi , więc nadmiar ubrań kłopotów nie przysporzy .
A co do strojenia to spokojnie każdy tam chodzi w tym co zawsze , nie zauważyłem aby ktokolwiek jakoś się tym wyróżniał .
Podstawą to strój sportowy bo I ćwiczenia, gimnastyka więc ma być wygodnie , cos do wyjścia w górki podstawą dobre buty bo jak się grupa uda to pobiegacie trochę po okolicy , w miarę czasu, a jest gdzie . Parkietoterapia też na luzaka . A I jeszcze jedno do Muszyny i Krynicy dużo Słowaków na podryw przyjeżdżało nie wiem jak teraz 🤭🤭 więc ewentualnie Panów do tańca nie braknie bo nasi chłopcy przez bufet na parkiet wchodzą , tacy są odważni 🤭🤭🤭
🙊🙊🙊 oby tylko nie zabronili z powodu covida .
I uwaga na telefony to blisko więc może ściągać sieć słowacka
KKarol
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 05 mar 2020 12:18
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: KKarol »

przecież napisałem , że to różne pojęcia...
Powtórzę : KASA i KLASA znaczą co innego .
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Tak tak popieram to znane stwierdzenie 👍👍
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Dzień dobry ;) to dobrze że w tych sanatoriach się chodzi na luzaka i ja na taki styl się nastawiam 🙂 Wiadomo też trzeba się czasami ubrać w kieckę 💃💃ale bez przesady . Jak to mówią , nie szata zdobi człowieka ;) Najgorsza jest tylko zazdrość kobiet , przed nią mnie też dużo osób ostrzega . Zobaczymy właśnie w naszym terminie jak to będzie , bo zapowiadają wtedy szczyt zachorowań . Mogą zamknąć i tylko kuracjusze będą mogli się poruszać po ośrodku to z zewnątrz nikt nie wejdzie. Moja znajoma była na wiosnę właśnie też w czasie szczytu zachorowań to mieli zamkniętą knajpkę w ośrodku . Tylko na posiłki schodzili , zabiegi i do pokoju . Oczywiście podziemie imprezowe działało , haha
Miłej niedzieli życzę wszystkim :)
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Jakoś tej zazdrości nigdy nie zauważyłem, aby się któraś z Pań w ten sposób zachowywała to kolejny mit .
Zawsze my tworzymy klimat tj ludzie w grupach, oczywiście trafiają się jednostki które nie potrafią tego robić i od razu knuja spisek.🙉😁.Sam się spotykam z różnymi opowieściami na temat tych turnusów i zawsze słyszy się to od osób,,,, które nigdy nie były i nigdy tam nie pojadą, lub były raz i na podstawie jednego pobytu oceniają wszystko.
To jest tak jak z tymi paniami co przed 12 klatkowym blokiem sieda na ławkach i wiedzą na 100% co się w całym bloku dzieje 🤭🤭🤭, tak się rodzi plotka .
A tak naprawdę to jeżdżą tam i sa tam ludzie którzy mają duże problemy z narządami ruchu , to turnus zus to nie nfz A to zasadnicza różnica jeżeli ktoś był na jednym i drugim to ogarnie temat .
To ze widac konflikt społeczny i dyskusja na różne tematy w obecnej sytuacji tego bym się obawiał bardziej , ale od tego można się izolować jest masa zajęć po zabiegach .
Ale sukienka na pierwszy zapoznawczy wieczór ( jeżeli taki będzie) z pewnością się przyda .
Choć temat,,,, gotowości ,,,,,sukienki nie podnosi poczytności tych postów to dobrze wiedzieć że Inka przygotowana jest perfekcyjnie .
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hej, hej. No jeżdżą ludzie którzy mają problemy z narządami ruchu. Sam widziałem... rano na zabiegi ledwo ledwo po schodach wchodzili a wieczorami lwy parkietu😂 Cudownie uzdrawia nasza służba zdrowia😂😂😂
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Teoretycznie masz rację, bo każdy chce jakoś na swój sposób wypocząć 🤔🤔🤔a wieczorami nie ma co robić więc te dwie, trzy godziny po kolacji trzeba jakoś spędzić, a taniec to tez gimnastyka i to nawet zalecany przez lekarza,,,,,spytaj na pierwszej wizycie czy wolno ci iść na parkiet z pewnością i Ty możesz, ale nie po alkoholu 😁😁😁😁😁 ,,,,lol,,,, W ten sam sposób czas bedziesz spędzał,
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Dzień dobry Panowie ;) noo tak parkietoterapia po kolacji podobno jest wskazana , trzeba gdzieś te kalorie zgubić :lol: tam przynajmniej będzie widać kto się rehabilituje na narząd ruchu :lol: . Co do alkoholu to z opowiadań słyszałam że są na to bardzo cięci i można sobie przez to skrócić pobyt . Kuracjusze z NFZ podobno nie mają takiego rygoru jak Ci z których wysyła ZUS .
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Kuracjusze nfz to już emeryci i to pod bacznym okiem swych żon, nie wiem co to za moda aby małżeństwa razem wysyłać, choc i z zus takie przypadki widziałem, ale dają to jadą, nie często trafią się ktoś ze zwrotów (nfz) , a to już ludzie pilnie wymagający rehabilitacji i zawsze w młodszym wieku .
Natomiast zus to przedział wiekowy od 25 lat bo taki był najmłodszy uczestnik turnusu po operacji kręgosłupa, w zwyz więc i rygor większy.
Podczas moich pobytów nie trafiłem na taki incydent choc podobno na jednym z turnusów był co się później dowiedziałem , a o tym i tak głośno się nie mówi , ale łagodnie się skończyło.
Natomiast zus i krus przestrzega dyscypliny .
Ale nie martwcie się drodzy Kuracjusza jeżeli będziecie o 22 w pokojach , będzie uczestnictwo w zabiegach co stwierdzone jest na osbistej liście podpisem rehabilitantki nic takiego wam nie grozi .
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Na moim turnusie jednego wywalili po dwóch dniach do domu, ale ewidentnie przychodził wypity na zabiegi, drugi po pijaku złamał rękę na rowerze jadąc do sklepu😂😂😂 Ale tego zostawili. A alkohol też dla ludzi byle wiedzieć gdzie i kiedy😀
ODPOWIEDZ