Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Obiekty sanator.zus to przedział wiekowy od 24 w zwyz, To obłożenie minimum 100 i zawsze powyżej i to grubo .
Więc I wybierać jest w czym 🙉 🤭🤭jak działa wszystlo na jednej linii to jest ok . Panowie jak panowie alko.... na pierwszym planie bo to żona nie widzi , a to oczom i sercu nie żal.
Panie poprzeczka wysoko ma dobrze tańczyć bawić towarzystwo , przystojny,elegancki etcetera takie życie.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Inka75 »

Cześć Insygnia 2010 ;) Ja jadę z ZUS , Lolo chyba też z tego co tu czytałam . Szczerze to dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś ma 25 czy 75 lat , ja z każdym się dogadam . Ostatnio byłam na wycieczce w Zakopanem z naszym lokalnym kołem emeryta i powiem tak ,że impreza była świetna :) Najważniejsze dobre nastawienie i poczucie humoru to będzie okej , jakoś musimy te 24 dni wytrzymać . Jeszcze zapytam z ciekawości , tak codziennie są te potańcówki w tych sanatoriach czy w weekendy ?? Z tego co słyszałam to o 22 trzeba być w pokoju bo sprawdzają :D :D :D
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Nie chodzi o dogadanie ale o przedział wiekowy więc wolny wybór.
Parkietoterapia jeżeli jej nie bedzie w obiekcie w którym będziesz to będzie w sąsiednich, a i Krynica Mekka rozrywki blisko więc bus zawsze was zawiezie.
A to czy o 22 w pokoju to zależy od sytuacji z doświadczenia powiem ze nie często ale idzie się dogadać, gonią tez z pokoi po 22 jak jest ktoś z obcego pokoju trzeba się zachowywać cich i jest ok .
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Do Krynicy na Jaworzynę blisko przez Dwie Doliny , a w bacówce widoki ładne i pyszne pierogi z baraniny z sosem chrzanowym .
Będąc w Krynicy na pieszo robiliśmy kolo Krynica Muszyna Jaworzyna .
Ale i na miejscu w Muszynie piekne ogrody sensoryczne .
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Szlaków cała masa Wierchomla , do Zegiestow też blisko gora Pusta bajka widoki a jagodziska po pas tylko jagód o tą porę nie uświadczysz 🤭🤭 busy jeżdżą często więc w obie strony jak do Krynicy tak i kierunek Zegiestow w tej okolicy 250 km zrobiłem z grupą chętnych ludzi .
Miejscówkę masz dobra jak na pierwszy raz pogoda organizacją i ten wyjazd pociągnie za sobą kolejne .
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Jak chcesz się dowiedzieć więcej pytaj
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Zrodla Mufony proponuję zobaczyć kierunek Wierchomla , wszedxie z buta więc ubranie treking konkret , sztyblety buty wygodne, kijki będą chyba na miejscu, raczki i baja . Plecach 2 termosy w jeden kawa w drugi herbata z %%% suchy prowiant na niedzielę i w drogę
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Hej Inka😀 Z tego co pamiętam potańcówki w Wysowej były codziennie, przy muzie z kompa w kawiarni, a że dwa razy był zorganizowany wieczorek z orkiestrą i biletami chyba po dyszce😀 W pokojach niby 22 ale nikt nie sprawdzał, tylko trzeba było być w miarę cicho bo inaczej pielęgniarka uciszala towarzystwo i kazała się rozejść 😂
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Lolo »

Insignia2010 a co do alkoholu w sanatorium to nie zauważyłem jakiś odchyleń od normy. Kto ma z tym problem to pije często w domu i nie potrzebuje wyjazdu. Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba wiedzieć kiedy, gdzie, z kim i w jakich ilosciach😀
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wiarus -Muszyna Złockie 24.11

Post autor: Insignia 2010 »

Lolo ......Wysowa jest zupełnie gdzie indziej ......jak dobrze czytam Inka do Muszyny jedzie .
😁😁😁😁Oj chyba Ty nowicjusz i te wyjazdy polaczone z brakiem zony przy twoim boku ,,,odcisnęły piętno WOLNEGO 🙉🙉😁😁😁😁😁Oj
Kiedyś pisałem tu z kolegą i miałem okazję się z nim widzieć na dwa dni przed jego wyjazdem .
Tez pierwszy raz był 🙉🙉🙉🙉 zostawił po sobie wspomnienia 😁😁😁😁😁
ODPOWIEDZ