Krynica Zdrój, Stary Dom Zdrojowy 7.10.2021 z Lublina

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Elka1972
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 23 wrz 2021 19:50
Oddział NFZ: Lubelski

Krynica Zdrój, Stary Dom Zdrojowy 7.10.2021 z Lublina

Post autor: Elka1972 »

Dzień dobry, jadę na turnus do sanatorium Stary Dom Zdrojowy od 7.10 do 30.10.2021 do Krynicy Zdrój z ZUS. Może też ktoś z okolicy Lublina jedzie na ten turnus. Proszę również o opinie na temat tego sanatorium, jadę pierwszy raz i nie wiem czego się spodziewać, mam nadzieję że będzie wszystko ok.
Elka1972
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 23 wrz 2021 19:50
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój, Stary Dom Zdrojowy 7.10.2021 z Lublina

Post autor: Elka1972 »

Nikt nie jedzie w tym terminie?
Awatar użytkownika
buniek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 226
Na forum od: 28 gru 2014 19:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój, Stary Dom Zdrojowy 7.10.2021 z Lublina

Post autor: buniek »

Z pewnością ktoś jedzie i już na miejscu będzie super towarzystwo......ja zaczynam parę dni wcześniej i w innym sanatorium. Ważne by zabrać ze sobą dobry humoru :D
Elka1972
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 23 wrz 2021 19:50
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój, Stary Dom Zdrojowy 7.10.2021 z Lublina

Post autor: Elka1972 »

Dziękuję za kontakt i myślę, że tak będzie jak piszesz.
Awatar użytkownika
buniek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 226
Na forum od: 28 gru 2014 19:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój, Stary Dom Zdrojowy 7.10.2021 z Lublina

Post autor: buniek »

I jak wyszedł test? Parkujesz się już :D
Elka1972
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 23 wrz 2021 19:50
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój, Stary Dom Zdrojowy 7.10.2021 z Lublina

Post autor: Elka1972 »

Test ujemny, już pakowanie rozpoczęte. Jaka jest tam aktualnie pogoda, temperatura, zupełnie nie wiem co wkładać do walizki?
Trudno, jeśli czegoś nie wezmę to na miejscu kupię.
Jak atmosfera wśród kuracjuszy? Juz się zintegrowaliscie?
Pozdrawiam ciepło.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14527
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój, Stary Dom Zdrojowy 7.10.2021 z Lublina

Post autor: ANDY12345 »

Elka1972 pisze: 23 wrz 2021 23:19 Dzień dobry, jadę na turnus do sanatorium Stary Dom Zdrojowy od 7.10 do 30.10.2021 do Krynicy Zdrój z ZUS. Może też ktoś z okolicy Lublina jedzie na ten turnus. Proszę również o opinie na temat tego sanatorium, jadę pierwszy raz i nie wiem czego się spodziewać, mam nadzieję że będzie wszystko ok.
Opisywałem swój pobyt jeszcze jak mieli umowę z zus. Po kolejnym niedawnym pobycie w Krynicy nie zauważyłem większych zmian przynajmniej z zewnątrz. Jak będziesz mogła to wybieraj pokoje z lewej strony od głównego wejścia od strony pijalni. Tam były pokoje wyremontowane z łazienkami i wiele jedynek. Prawa strona w czasie mojego pobytu była dla nfz i pozostawała wiele do życzenia. Pokoje wieloosobowe i jak już to tylko z umywalkami, czajniki wszędzie na korytarzu. Jak możesz to po powrocie opisz jak teraz wyglądają warunki czy są jakieś pozytywy.
Musisz się przygotować i na słońce i nawet na śnieg o tej porze roku, ale może miło Cię zaskoczy złota polska jesień :lol: , pozdrawiam i miłego pobytu :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój, Stary Dom Zdrojowy 7.10.2021 z Lublina

Post autor: Felice »

W tej chwili wokół Starego Domu Zdrojowego trwają prace remontowe. Deptak od strony miasta jest zamknięty, aż do końca pijalni. Jest tez przebudowa tarasu.
Jeżeli chodzi o pogodę w tej chwili jest rewelacyjna. Chodzimy w rzeczach z krótkim rękawem ,ewentualnie jakiś ocieplacz na grzbiet. Tak jak pisze Andy może to radykalnie zmienić się. Dwa lata temu byłam cały październik i podoba była super, ale jednej nocy przymrozek ściął wszystkie kwiaty.
Awatar użytkownika
buniek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 226
Na forum od: 28 gru 2014 19:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój, Stary Dom Zdrojowy 7.10.2021 z Lublina

Post autor: buniek »

Tak jak pisali poprzednicy że musisz być przygotowana na każdą pogodę, bo tutaj pogoda jak kobieta zmienną jest ;) więc mogą być nawet cztery pory roku w tym czasie :D
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój, Stary Dom Zdrojowy 7.10.2021 z Lublina

Post autor: kuty »

Dzisiaj cały dzień leje..... :( :( :( :( :(
ODPOWIEDZ