Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7810
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: darek »

Pani Ewo

Teoretycznie przy zastosowaniu Diety 1500 kcal może Pani zrzucić jakiś kg .
Ale prócz diety musimy wykonać trening pod okiem trenera .
Fakt w Perle jest Rehabilitant ,który prowadzi Gimnastykę poranną .
No ale prócz tego treningu musi Pani dołożyć jeszcze Coś od siebie czyli np . codzienna przebieżka ścieżką zdrowia w pobliskim Parku Żeromskiego
To ten sam Park ,który jest z tyłu Perły .
Plus poobiedni spacer Arka- Latarnia.

Oczywiście zapominamy o słodkościach -Prócz tych Naturalnych.

SAMA DIETA nie spowoduje obniżenia masy CIAŁA
Bo pomimo ograniczenia spożywa Pani posiłki o tych samych porach.

Oczywiście co zapewne "Starzy Kuracjusze" wiedzą i potwierdzą na początku-pierwszy tydzień jest bardzo trudny Bo jesteśmy bardzo Głodni.
Jest opcja Marchewka obrana z Biedronki czy seler naciowy -fakt moczo pędny ,ale uzupełniający Barkujące kcal

Pytanie tylko czy jest Sens
Bo gdy dotrze Pani do Arki do Kawiarni obrotowej nie trudno sobie odmówić szarlotki z lodami i bitą śmietaną
I tydzień treningu pójdzie w Biodra :)
Ewunia55
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 12 paź 2021 12:20
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Ewunia55 »

Panie Darku o szarlotka z lodami pychota. jak znam zycie to sie skusze.w koncu raz sie zyje.dziekuje za podpowiedzi, chociaz to zalezec bedzie od pogody te moje spacery/ :D
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 234
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Nina11 »

W Arce nie tylko szarlotka z lodami - ja przepadam za lodami z gorącym musem malinowym - polecam
Załączniki
20211023_172017_HDR.jpg
Ewunia55
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 12 paź 2021 12:20
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Ewunia55 »

Pani Nino na sam widok slinka cieknie. juz sie ciesze ze bedzie mi dane sprobowac tych pysznosci. prosze mi powiedziec, czy w pokojach jest cieplo? pytam sie poniewaz nie wiem czy wziasc pizame czy koszulke cienka. z gory dziekuje za odpowiedz.
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 234
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Nina11 »

Ewunia 55 - jest tu w pokojach ciepło - lekka piżamka nam wystarcza no ale ty będziesz w bardziej zimowym czasie. Z dodatkowych informacji - na parterze jest kiosk gdzie wiele rzeczy można dokupić. Prawie codziennie mamy koło jadalni sklep raz są grubsze ciuchy, potem lżejsze bluzki, dresy innym razem bielizna no i często biżuteria: srebna i złota. Można wiele dokupić na miejscu - panie trochę kupują. A ...jestem tylko Nina bez pani - pozdrawiam
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Krzysio010 »

Nie ma co się stresować. Wg zapowiedzi w listopadzie ma być 20 stopni. Fajnie się bawicie :)
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 234
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Nina11 »

Dzisiaj przed południem trochę padało ale to nie przeszkadza spacerować - aleja lipowa
Załączniki
20211026_102911_HDR.jpg
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 234
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Nina11 »

Dzień spacerowy - park Żeromskiego w pobliżu Perły Bałtyku - piękne jesienne widoki i pełno złotych liści pod nogami.
Załączniki
20211027_133155_HDR.jpg
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7810
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: darek »

Szkoda jedynie że chyba nadal nie jest otwarta Widokówka- Tak nazywała się Kawiarnia na tarasie na 12 piętrze .
Bo widok z tzw Dachu Kołobrzegu teraz końcówka października jest przepiękny.
Jak kiedyś wspomniałem -Kolega kilka lat temu obrał sobie jedno drzewo i przez 20 dni jemu poświęcił kilka fiolek klisz
Efekt piorunujący .
Teoretycznie jest możliwość gdy wejdziemy w Układ z Panią Sprzątająca i otworzy balkon obok windy na 11 piętrze
Również można wykonać fajne fotki -jednak zasięg jest ograniczony.
Taras miał te m kw

Pytanko czy na deptaku w Parku widać Liski ?
Bo chyba 3-4 lata pojawił się mały miot i mieli je eksmitować
Taki Folklor Lis w Parku
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: asia13 »

Witam Nino ! Czy możesz mi odpowiedzieć jaka tam jest sytuacja z covidem.Czy coś się o tym mówi?Dzisiaj na forach sanatoryjnych poczytałam,że z sanatoriów ludzi chorych po cichu wysyłają do domów.Zadzwoniłam do ośrodka i o dziwo Pani na recepcji nie udzieliła mi jednoznacznej odpowiedzi :roll: Na konkretne pytanie czy w ośrodku jest wirus dostałam odpowiedż ,że na obecną chwilę wszystko działa normalnie,ale że nie ma covida to nie umiała odpowiedzieć .
ODPOWIEDZ