Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Nina11 »

Dzięki Alka - miłego pobytu w Dublinie
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: asia13 »

Witaj Alu :) Ja również będę w Kołobrzegu od 4.11 w Perle Bałtyku.Jeżeli będziesz już w Kołobrzegu to liczę na spotkanie.Ju chyba z 10 lat upłynęło od naszego spotkania w Arce.Pozdrawiam serdecznie i myślę ,że covid nam nie przeszkodzi.do zobaczenia.Pa
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Nina11 »

Cześć Asia 13 - szkoda, że się miniemy ja kończę a ty zaczynasz turnus w Perle. Nie będzie wspólnej kawy. Może innym razem? A czy kawiarnia na ostatnim piętrze jest już czynna?
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: darek »

Witam

Jako ,że zostałem wywołany.

Dieta .

Tutaj mamy chyba 4 rodzaje diet oferowanych przez Ośrodek.
Jest też opcja ,że kuracjusz NFZ dokupuje sobie opcję żywienie komercyjne -koszt dzienny 30 złotych.
Wtedy na śniadanie i kolację dostępuje szwedzkiego stołu a i Obiad jest o 1 level na wyższym poziomie .

Basen

No niestety.
Nie jest aż tak dobrze ,że pomimo ,że jest można sobie.
Ruchem jak zawiadowca zawiaduje Recepcja w nie jest możliwość dokupienia dodatkowych seansów od godz 16 do 21 co godzinne wejście.
Jednak pierwszeństwo mają Goście Komercyjni.
Może w Twoim okresie nie będzie ich ,aż Tylu

Baza Kardio

To chyba najsłabszy element tego sanatorium , może i My sami jesteśmy temu winni.
Lata temu był wystawiony na łaczniku na basen rowerek ,no ale komuś przydała się śrubka, komuś linka hamulca innemu siodełko :)

Na terenie bazy bodajże pokój 8 są 3 rowerki jest niby atlas , jest niby kręciołka bieżnia.
No ale niestety gdy ostatnio chciałem wykonać króciutki trening na bieżni to prawie się rozsypała i Pani Fizjoterapeytka poprosiła abym zachował dla poczatkujących.
Generalnie Brak na terenie obiektu Urządzeń do ćwiczeń siłowych tych z grupy kardio.
Jest w w Aqariusie siłownia z dobrym sprzetem kardio godzina 12 zeta -Ja tam sobie chodziłem ew gdy wstawałem wczęsnie rano to zaliczałem ścieżkę zdrowia w Parku Żeromskiego pod oknami Perły 60 minuyt i zawsze mokry

Co do zmian Turnusów
Drogie Panie podczas Mojego wrześniowego pobytu , nastepowała rotacja .
Ja rozpoczałem 2 września a już 12 pojawili się kolejny grupa około 80 Osób z NFZ i aby rozładować NFZ co tydzień wymienia się grupa 80-100 Osób
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Nina11 »

Wielkie podziękowania dla Darka - bardzo dużo wskazówek, jeszcze raz dzięki.
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Nina11 »

Odnośnie przyjęć 80 -100 osób to nie tak dużo mam nadzieję, ze wszystko szybko pójdzie i potem spacer nad morzem - kto jeszcze zawita w środę 13-tego?
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: alka50+ »

Asia13....tak mineło trochę czasu....ale gdzieś tam w pamięci spotkanie zachowane ...Byłaś jego dobrą organizatorką. :kwiat: ale chyba byłaś po drodze w MSWiA i walczyłaś tam , co było trudne, o jedynkę.

Nina11 już prawie w Kgu....wzbogacona wszelkimi informacjami od Darka....miłego pobytu. :serce:
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: asia13 »

Tak Alu .Niestety dwa lata temu w MSWiA nie udało mi się z jedynką.W Perle Bałtyku z tego co się dowiedziałam też będzie trudno ...ale zobaczymy ;) Pozdrawiam serdecznie. :kwiat:
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: asia13 »

Nina Ty już chyba jedną nogą w Kołobrzegu?Czekam z niecierpliwością na relację z pobytu bo ja po Tobie od 4.11.Miłego pobytu i super pogody :)
Ewunia55
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 12 paź 2021 12:20
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Perła Bałtyku - Kołobrzeg 13-10-21

Post autor: Ewunia55 »

ja jade 26.11. moze ktos jedzie w tym, terminie. poprosze po powrocie o opinie :D
ODPOWIEDZ