HENRYK Świnoujscie (11.2021)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
TedyW
Posty: 2
Na forum od: 11 paź 2021 14:00
Oddział NFZ: Małopolski

HENRYK Świnoujscie (11.2021)

Post autor: TedyW »

Witam ! Mam skierowanie do Sanatorium Henryk w Świnoujściu na listopad 2021. Czy ktoś może mi powiedzieć jak tam jest i jakie ewentualne niespodzianki mogą mnie tam czekać ? Pozdrawiam i czekam na info. Tadeusz
Ostatnio zmieniony 17 paź 2021 10:12 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 234
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: HENRYK Świnoujscie

Post autor: Nina11 »

Henryk - z zewnątrz super nowy budynek oddany chyba w 2019 roku. Robi wrażenie! W środku niestety nie byłam, ale też musi być superancko.
bonia50+
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 05 wrz 2013 08:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: HENRYK Świnoujscie

Post autor: bonia50+ »

TędyW będziesz zadowolony Henryk to budynek po generalnym remoncie, w sezonie wysokim przyjmuja gości z Niemiec. Do Henryka chodziłam na posiłki więc nie wiem jak jest w pokojach, ale reszta to górna półka super baza zabiegowa i na miejscu basen. Nowocześnie i czyściutko posiłki smaczne. Pozdrawiam i miłego pobytu życzę :)
TedyW
Posty: 2
Na forum od: 11 paź 2021 14:00
Oddział NFZ: Małopolski

Re: HENRYK Świnoujscie

Post autor: TedyW »

Wielkie dzięki za informację. Pochwalę się po powrocie jak tam było. Pozdrawiam: Tadeusz
DorotaD53
Posty: 1
Na forum od: 05 lis 2021 19:41
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: HENRYK Świnoujscie (11.2021)

Post autor: DorotaD53 »

Też jadę do Henryka 26 listopada.Jezeli ktoś zna to są sanatorium to proszę opisać czego można się tam spodziewać.Czy zabiegi na miejscu,Wifi,jak w pokojach.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: HENRYK Świnoujscie (11.2021)

Post autor: zbigniew165 »

Bonia5+ mylisz się, pisząc, że Henryk jest po kapitalnym remoncie.
Jest to nieprawda, bo stary Henryk został zburzony do fundamentów i wybudowano w tym miejscu nowy budynek sanatorium wraz z hotelem połączonym łącznikiem.
Z tego co wiem, to i tak część zabiegów kuracjusze Henryka muszą zaliczać w Rusałce, ale może ktoś mnie w tym zdaniu sprostuje.
Jest to najnowsze sanatorium w Świnoujściu i o najwyższym standarcie ze wszystkich obiektów sanatoryjnych Uzdrowiska Świnoujście S.A.
Posiada bogatą ofertę dla komercji SPA.
ODPOWIEDZ