Planuje wyjazd (Inowrocław Przy Tężni)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Jolvita
Posty: 1
Na forum od: 17 paź 2021 22:09
Oddział NFZ: Śląski

Planuje wyjazd (Inowrocław Przy Tężni)

Post autor: Jolvita »

Witam, planujemy z kuzynką wyjazd do Inowrocławia do sanatorium ,, Przy Tężni" proszę o wskazówki jakie zabiegi warto wziąść na kręgosłup i jakie tam są waruki , na co zwrócić uwagę , pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 paź 2021 22:13 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Planuje wyjazd

Post autor: andrzej1955 »

Witamy na Forum-nasza wyszukiwarka wszystko Ci podpowie-prawy górny róg z lupką i napisem szukaj-miłej lektury i pobytu ,a jeszcze jak po powrocie napisałybyście swoją opinię to byłoby wspaniale, Pozdrawiam :)
Flowka1963
Posty: 1
Na forum od: 25 lis 2021 13:21
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Planuje wyjazd (Inowrocław Przy Tężni)

Post autor: Flowka1963 »

Witam.
Może przydadzą się komuś informacje na temat Sanatorium Przy Tężni ?
Byłam na turnusie sanatoryjnym w listopadzie (NFZ).
Obiekt bardzo ładny, pokoje po remoncie (oprócz segmentu A który podobno będzie remontowany od grudnia).
Ładny zadbany teren, mnóstwo zieleni i ławeczek, grill ( na pewno latem jest tam pięknie).
Tężnie obok sanatorium - o wiele ładniejsze i bardziej zadbane niż w Ciechocinku ( a byłam 3 lata temu).
Duży park zdrojowy obok sanatorium.
Baza zabiegowa na miejscu : basen, gimnastyka, masaże wodne i suche, fargo, wirówki, komora krio.
Fachowa i miła obsługa fizjoterapeutyczna.
Jedyne do czego można się przyczepić to wyżywienie i choć wybredna nie jestem to nawet ja miałam dosyć monotonii w wydaniu stołówkowym: królował kalafior, marchewka, brokól i dynia (obiady) ale według p. Dyrektora chodzi o kaloryczność (?). Z drugiej strony przy okrojonej stawce żywieniowej trudno się dziwić - w tym przypadku przydałaby się odrobina pomysłu a nie powtarzanie jadłospisu w kółko.
Ogólnie wyjechałam zadowolona i zregenerowana.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Planuję wyjazd do Inowrocławia "Przy Tężni"

Post autor: Hipokryt »

andrzej1955 pisze: 17 paź 2021 23:41 (...) nasza wyszukiwarka wszystko Ci podpowie-prawy górny róg z lupką i napisem szukaj(...)
Czy aby na pewno nasza wyszukiwarka wszystko podpowie :?: :shock:
Zachęcony sugestią naszego "przyjaciela forum" postąpiłem zgodnie z jego zaleceniem. Wpisałem do "prawego górnego rogu z lupką" słowa "przy tężni" (koniecznie z cudzysłowem) ;)
Efektem tych wyszukiwań jest 60 stron i 599 wyników :lol: search.php?keywords=%22Przy+T%C4%99%C5%BCni%22
Jaka jest wartość merytoryczna tej metody - oceńcie sami. Większość wyników to luźne dyskusje i informacje o wyjazdach i oczywiście podziękowania :lol: Samych opisów sanatorium "Przy Tężni" - "jak na lekarstwo" czyli niewiele :shock:
W związku z powyższym takie porady "wyszukiwania z lupką" zakrawają na mały żarcik :)
ODPOWIEDZ