Wyjeżdzam do Arki Kołobrzeg 15-11 do 07-12

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
bertona
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 23 sie 2018 10:05
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wyjeżdzam do Arki Kołobrzeg 15-11 do 07-12

Post autor: bertona »

Halina,do zobaczenia w Arce.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjeżdzam do Arki Kołobrzeg 15-11 do 07-12

Post autor: GIENIA »

Szarotka55 pisze: 31 paź 2021 02:34 ale masz fajnie:) ..miałam możliwość ze zwrotów jechac do Arki w środę bylo 1miejsce z macowieckiego i zanim sprawdxilam by poczytać coś- oddzwaniam oczywiście juz nie ma. Też San był o godz.14.03 dodzwoniłam się a tylko 2g zwroty maja nr tel włączony. A potem przed 16ra już tylko Dąbki były..w piątek wzięłam Muszelje ( a też Perla Baltyku byla- i to chyba była lepsza opcja - yowarzyska bo w Muszelce bida z nędza nic się nie d?ueje. A Arka - tam.koncerty muzyka i show no i pieknie z kawiarnia obrotowa na 11ym pietrze. Zła jestem bo zadzwonilam do koleżanki i pytam cxy bykas tam - była.jest oki . Jakby mi powiedziała cokolwiek więcej to nie zastanawiałabym die ani vhwili
Gdybym ja miała możliwość wyboru spośród podanych przez Ciebie ośrodków , bez chwili zastanowienia wybrałabym właśnie Muszelkę :) też miałam możliwość jechać ze zwrotu do Arki i podziękowałam ;)
Kaziu dobrze pisze o tej Perle , w Arce jest podobnie z windami .
Czytam , że istotne jest dla Ciebie życie po zabiegach , zatem jest dokładnie tak , jak pisze Nina . Dodam , że w Muszelce też są tańce , a w Kielczance grają codziennie już od 15-ej , tylko , że muzyk taki sobie :? Blisko też jest do Lecha .... super kawiarnia w Bałtyku ( tańców nie było ) .
W wymienionych przeze mnie , pod koniec października jeszcze grali , bo teraz to wszystko może zmieniać się z dnia na dzień :?
Awatar użytkownika
bertona
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 23 sie 2018 10:05
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wyjeżdzam do Arki Kołobrzeg 15-11 do 07-12

Post autor: bertona »

turnus w Arce zaczyna się 16-11,czy jedzie jeszcze ktoś w tym terminie?
Rybka53
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 05 sty 2013 15:59

Re: Wyjeżdzam do Arki Kołobrzeg 15-11 do 07-12

Post autor: Rybka53 »

Ale Wam zazdroszczę że już macie terminy wyjazdu, ja cierpliwie czekam na miejsce i termin marzę o Kołobrzegu jako HDK powinnam do 3 miesięcy od złożenia wniosku dostac a złożyłam w sierpniu 2021 więc może na dniach będę się cieszyć. Długo czekałyście na wyjazd?
Awatar użytkownika
bertona
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 23 sie 2018 10:05
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wyjeżdzam do Arki Kołobrzeg 15-11 do 07-12

Post autor: bertona »

wrzesień 2018r.czas oczekiwania 26 m-cy NFZ Mazowiecki,pandemia jeszcze to wydłużyła,także wychodzi ponad 3 lata,mam cichą nadzieję,że zrealizuję turnus w całości i będzie się toczyło jakieś normalne życie towarzyskie,pozdrawiam :) :) :)
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjeżdzam do Arki Kołobrzeg 15-11 do 07-12

Post autor: Leon43 »

Rybka53 pisze: 13 lis 2021 20:35 Ale Wam zazdroszczę że już macie terminy wyjazdu, ja cierpliwie czekam na miejsce i termin marzę o Kołobrzegu jako HDK powinnam do 3 miesięcy od złożenia wniosku dostac a złożyłam w sierpniu 2021 więc może na dniach będę się cieszyć. Długo czekałyście na wyjazd?
Rybka jesteś Zasłużony Hdk czy tylko hdk? Z czego wynika ten 3 mies. Okres oczekiwania? Ja poprzednio jako zhdk czekałem 16 miesięcy
.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjeżdzam do Arki Kołobrzeg 15-11 do 07-12

Post autor: Felice »

Leon, pewnie musiało minąć 18 miesięcy od ostatniego pobytu. Niestety ten czas obowiązuje wszystkich.
Rybka53
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 05 sty 2013 15:59

Re: Wyjeżdzam do Arki Kołobrzeg 15-11 do 07-12

Post autor: Rybka53 »

Ostatni raz byłm 3 lata temu a jestem ZHD posiadam legitymację złożyłam wniosek 28.08.2021 powinnam do 3 m-cy dostać wiadomość o miejscu i terminie :D codziennie sprawdzam na stronie i jestem ciekawa czy Kołobrzeg dostanę--- zaznaczyłam że tam najlepiej się czuję. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjeżdzam do Arki Kołobrzeg 15-11 do 07-12

Post autor: Leon43 »

A to nie jest tak, że musi minąć rok od ostatniego pobytu aby złożyć nowe skierowanie? Te 18 miesięcy to chyba dotyczy zwrotów. Ja miałem na skierowaniu górskie a dostałem morze. Daj znać kiedy i gdzie Cię skierują.
Balbina44
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 02 mar 2019 17:19
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjeżdzam do Arki Kołobrzeg 15-11 do 07-12

Post autor: Balbina44 »

Tak, po roku od powrotu można złożyć nowy wniosek, nawet po rehabilitacji poszpitalnej.
W moim przypadku wyjazd będzie po 10 miesiącach oczekiwania.
ODPOWIEDZ