Bialy orzel Iwonicz Zdrój

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ninka05
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 12 lut 2018 22:16

Bialy orzel Iwonicz Zdrój

Post autor: Ninka05 »

Proszę o aktualne opinie o sanatorium w Iwoniczu Biały Orzeł.
Beata_2022
Posty: 3
Na forum od: 09 lis 2021 21:23

Re: Bialy orzel Iwonicz Zdrój

Post autor: Beata_2022 »

Podpinam się pod pytanie. Mój wyjazd wprawdzie zaplanowany jest na 26.01.2022 ale jestem ciekawa opinii. Niestety dostępne opinie nie są zbyt korzystne 🤔
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Iwona Mati
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 05 mar 2019 18:43
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Bialy orzel Iwonicz Zdrój

Post autor: Iwona Mati »

Nie byłam w tym budynku ale do nas do EXelsiora chodzili na niektóre zabiegi ludzie z Orła. Np na borowiny. Na inne zabiegi chodzili do Zakladu To piekny stary zabytkowy budynek , ponoć średnio ciekawy w środku , skrzypiace schody ....tyle słyszałam . Ale jest w centrum miejscowości nie trzeba sie wspinać obok jest słynny Krakowiak na balety.
Awatar użytkownika
andrzej590
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 313
Na forum od: 28 kwie 2017 12:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Bialy orzel Iwonicz Zdrój

Post autor: andrzej590 »

Witaj Iwona Mati dostalem przydzial na styczen do Excelsiora,Napisz o tym osrodku jakie zabiegi,pokoje i ogolne warunki.Dzieki.
Awatar użytkownika
Iwona Mati
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 05 mar 2019 18:43
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Bialy orzel Iwonicz Zdrój

Post autor: Iwona Mati »

Juz to gdzies pisałam pewnie w innym okienku to szpital z dużą ilością osób na wózkach ale oni zajmują dolne pietro. Budynek ma kaplicę , kawiarenkę i sklepik. Pacjenci ZUs i NFZ oraz komercyjni sa na 2,3,4 pietrze. Budynek ma 2 skrzydła w kształcie L, Jedno główne z balkonami i widokiem na wejście główne słoneczne -polecam. Tam sa pokoje przestronne z łazienkami. Pokoje z drugiej strony tego głównego skrzydła czyli na północ były bez łazienek. W drugim skrzydle budynku były pokoje duże , ładne po remoncie ale ciemne bo na las. Zabiegi na dole w tym samym budynku -oprócz basenu na basen dowożą. Stołówka ogromna , jedzenie takie sobie chociaz tyle że świeże i ciepłe bo na miejscu gotują i potem rozwożą do innych sanatoriów,. Czytałam na jednym z wątków na FB m ze aktualnie panuje tam nieciekawa sytuacja z COVID.
Awatar użytkownika
andrzej590
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 313
Na forum od: 28 kwie 2017 12:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Bialy orzel Iwonicz Zdrój

Post autor: andrzej590 »

Iwona Mati dzieki za info,jeszcze troche czasu zostalo do wyjazdu mysle ze bedzie ok.
Awatar użytkownika
Iwona Mati
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 05 mar 2019 18:43
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Bialy orzel Iwonicz Zdrój

Post autor: Iwona Mati »

może się gdzies miniemy na mieście albo na dancingu :) :evil: :evil: :evil:
Ninka05
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 12 lut 2018 22:16

Re: Bialy orzel Iwonicz Zdrój

Post autor: Ninka05 »

Witaj Beata 2022. Ja również jadę 26.01.2021 z ZUS do Bialego Orła. Z jakiego województwa jesteś
Awatar użytkownika
Iwona Mati
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 05 mar 2019 18:43
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Bialy orzel Iwonicz Zdrój

Post autor: Iwona Mati »

tez jadę 26 do Klimatu z Katowic :)
ODPOWIEDZ