Kołobrzeg - styczeń 2022

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Jurek_Poz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 25 lis 2021 22:43
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Kołobrzeg - styczeń 2022

Post autor: Jurek_Poz »

Mój wniosek wyszedł w czerwcu. Dostałem pierwszy termin na połowę listopada, ale przełożyłem na styczeń.
Jurek_Poz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 25 lis 2021 22:43
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Kołobrzeg - styczeń 2022

Post autor: Jurek_Poz »

grazynamackowiak pisze: 26 lis 2021 19:28 Witam , wyjeżdżających do Kołobrzegu :kwiat:
Jurek ,przy jakim numerze przydział ,jaki okres oczekiwania na miejscówkę :o
Zapytuję , bo Wlkp NFZ ,nikt wpisu nie daje :o
Pozdrawiam życzymy ,super wypoczynki i kuracji :kwiat:
Wyżej już napisałem ... Gdzieś ten numer był na powiadomieniu, to chyba nie jest numer skierowania :)
Dziękuję za życzenia. Również pozdrawiam :kwiat:
Balbina44
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 02 mar 2019 17:19
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kołobrzeg - styczeń 2022

Post autor: Balbina44 »

ZosiaN pisze: 26 lis 2021 21:22
Balbina44 pisze: 25 lis 2021 23:21 Ja również będę od 4 stycznia i będzie to mój pierwszy pobyt w Kołobrzegu .
Witam, jestem zNFZ Lublin, przy jakim numerze jest wystawiane skierowanie? Z gòry dziękuję za info, pozdrawiam i życzę udanego pobytu :kwiat:

W moim przypadku był to numer 1040. :D
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg - styczeń 2022

Post autor: Insignia 2010 »

Rybka 53 ......każdy tylko chce dostać tu dostać tam skierowanie na wyjazd.
Pamiętajcie proszę o tym , że ani zus ani nfz nie czyta w waszych myślach.........to wy musicie dołączyć pismo do jednej jak i drugiej instytucji że wskazaniem gdzie i kiedy chcecie jechać........nie bójcie się i proście o to co wam pasuje , oni naprawdę to respektują.
DORO
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 443
Na forum od: 22 wrz 2015 08:23
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kołobrzeg - styczeń 2022

Post autor: DORO »

Też dostałam Mesko-Kołobrzeg, z tym że od 4 stycznia. Być może dojadę dzień wcześniej :D Raczej się gdzieś będziemy mijać na korytarzach :)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg - styczeń 2022

Post autor: alka50+ »

Jurek_Poz pisze: 25 lis 2021 23:02 Witam,
mam turnus sanatoryjny od 3 do 31 stycznia 2022 w Kołobrzegu (Mesko). Czy jedzie ktoś z Wielkopolski ? Czy ktoś wie co można robić w styczniu w Kołobrzegu ? :D :P Wcześniej byłem w Polańczyku - a tam góry i turystyka w weekendy :D
Nie znam Kołobrzegu a nie lubię się nudzić.... 8-) :P
Jedna z propozycji...i jak nie udział to widownia i dopingowanie zawsze mile widziane :
X Światowy Festiwal Morsowania od 7.01 do 9.01.2022r...już dużo uczestników zapisanych...a w nim...kąpiel w morzu..kąpiel przy księżycu...masz aparat i robisz pamiątki...i dalej pokaz zabytkowych pojazdów..Parada Morsów od latarni do mola....pokaz laserowy..itd.
Główne miejsce ...plaża przy molo...szczegółowe programy na stronie i zapewne w Obiektach.

RCK...zawsze z dobrym repertuarem...ul.Solna 1.
Muzeum Bursztynu...Latarnia z widokiem...spotkania autorskie w Miejskiej Bibliotece na Frankowskiego...i z ciekawymi Osobami .

30go..stycznia...imprezy dla WOŚP....i wrzucajcie i do mojej puszki jak każdego roku...przy molo...i już dziękuję.❤

Pięknie zamarza morze i mróz rzeżbi swoje wzory na molo ...bajka...ale to nie zawsze się zdarza ale zawsze fajny jest spacer jak wyrywa aparat bo tak silny wiatr gdy są sztormy...podświetlane romantyczne molo...Most Portowy...Marina ....itd.

Mam nadzieję , że mimo pandemii uda się je zrealizować..czas będzie dopowiadał co i gdzie...a do tego spacery nad morzem..grzane winko i herbatka na molo...klimatyczne kawiarenki...czy z tańcami??? Czas pokaże.
Miłych pobytów...i dużo optymizmu.🎄🧑‍🎄
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg - styczeń 2022

Post autor: lawenda »

Z góry przepraszam założyciela wątku za zaśmiecanie, ale nie mogłam się oprzeć..... :oops: Ala tak pięknie zachęca do odwiedzenia Kołobrzegu, że sama mam ochotę dzwonić o zwroty w styczniu, choć termin mam wiosenno-letni. :D
DORO
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 443
Na forum od: 22 wrz 2015 08:23
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kołobrzeg - styczeń 2022

Post autor: DORO »

Czuję się dodatkowo mocno zachęcona do tego wyjazdu, dzięki Alka50+ :kwiat: :)
Rybka53
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 05 sty 2013 15:59

Re: Kołobrzeg - styczeń 2022

Post autor: Rybka53 »

Witam, ja od 02.01 2022 jestem w Kołobrzegu cieszę się
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kołobrzeg - styczeń 2022

Post autor: darek »

O to widzę że Bardzo Wielu Forumowiczów już się ujawniło z pobytem w styczniu w Kołobrzegu.
Zgłaszają się kolejne Osoby z kolejnych obiektów.

Oczywiście Pamiętajcie o NASZEJ Wolontariuszce Alce - kwestionującej Na WOŚP
Myślę ,że Alka -aby być bardziej widoczna Postawi Logo Forum .
I będzie Liderką
Zresztą styczeń w Kołobrzegu ma naprawdę swe uroki.

Jest tylko jedna obawa że w związku z prowadzonymi obostrzeniami może zabraknąć tego ostatniego zabiegu rozpoczynającego się o 19,30 w kilku obiektach.
No ale siła wyższa
ODPOWIEDZ