opinia o sanatorium (Zielona Willa - Busko-Zdrój)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Jasiek59
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 07 mar 2020 08:33
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

opinia o sanatorium (Zielona Willa - Busko-Zdrój)

Post autor: Jasiek59 »

Witam wszystkich użytkowników forum.Proszę o informację o sanatorium Zielona Willa , Busko -Zdrój.Proszę o informacje osoby ,które nie dawno przebywały w tym sanatorium.Jakie tam panują warunki , jaki standard w pokojach,czy znośne wyżywienie i jaki jest rygor sanitarny w tym okresie covidowym.Turnus rozpoczyna się od 08.12.2021r.z góry dziękuję za informacje.
Pozdrawiam serdecznie. :)
Ostatnio zmieniony 29 lis 2021 23:35 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Tamaryszek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 26 wrz 2021 14:02
Oddział NFZ: Lubelski

Re: opinia o sanatorium

Post autor: Tamaryszek »

Info niezbyt aktualne z wiosny chyba 3 może 4 lata temu.Sanatorium w centrum uzdrowiska. Na turnusie ok. 40-50 osób. Budynek bardzo stary parter , piętro i suteryna ze stołówką i drobne zabiegi prądy i coś tam jeszcze. Większość zabiegów w Krystynie i Marconim. Bardzo blisko 50-150 m. Kuchnia jest, ale posiłki przywożą z Marconiego, w niczym to nie przeszkadza są gorące, urozmaicone i smaczne. Pokoje 2-3 osobowe standard trochę wiekowy ale da się wytrzymać. Windy brak, schody i korytarz wąskie. Personel ok. O 22 recepcjonistka puka jak ktoś coś odpowie to życzy dobranoc i spada. Wszędzie blisko poza centrum Buska ale tak jest z większością uzdrowisk i pod górę ale są taksówki i busiki elektryczne. Rozrywki na rzut beretem. Ogólnie bardzo przyjemne miejsce, przyjazne kuracjuszom Warte poniesionych wydatków. Parking był pod budynkiem za darmo o ile będzie miejsce przy ulicy. Pytaj jak będziesz potrzebował jakiś informacji, może nie zapomniałem i odpiszę.
jol
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 138
Na forum od: 21 sie 2013 23:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: opinia o sanatorium (Zielona Willa - Busko-Zdrój)

Post autor: jol »

Jasiek59, skąd jedziesz i czym do Buska? Ja mam turnus od 9.12, jadę z lubelskiego. To znaczy mam zamiar, a jak będzie to jeszcze nie wiem.
Tamaryszek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 26 wrz 2021 14:02
Oddział NFZ: Lubelski

Re: opinia o sanatorium (Zielona Willa - Busko-Zdrój)

Post autor: Tamaryszek »

Jest bus z dworca głównego PKS w Lublinie ok. 8.35 (musisz się upewnić, czy ta godzina) ze stanowiska chyba 2,3 lub 4. Jedzie przez Solec do Buska Zdroju. W Busku jest przystanek blisko uzdrowisk nie musowo jechać do końcowego na dworzec.
ODPOWIEDZ