Arka Kołobrzeg Sułkowskiego 18.01.2022

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Arka Kołobrzeg Sułkowskiego 18.01.2022

Post autor: Shahid17 »

Cześć Wszystkim .Dostałam skierowanie do Arki na Sułkowskiego w Kołbrzegu i pytanko czy Ktoś się wybiera w tym terminie ? A jeżeli był tam Ktoś ostatnio to parę słów co i jak bo info dość stare .Pozdrawiam
hubert
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 gru 2012 21:35

Re: Arka Kołobrzeg Sułkowskiego 18.01.2022

Post autor: hubert »

Witam ja mam na 4 styczeń,, a ty kolego 18 st. Dziwne turnus zaczyna się od 4 styczeń pozdrawiam Kalisz...
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Arka Kołobrzeg Sułkowskiego 18.01.2022

Post autor: Nina11 »

Hej - w Arce Kołobrzeg turnusy zaczynają się w każdy wtorek. Wymiana 1/3 kuracjuszy. Mniejsze kolejki w dniu przyjazdu. Podobnie jest np w Mewie. Pozdrawiam
Danio Unio
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 30 wrz 2019 14:04

Re: Arka Kołobrzeg Sułkowskiego 18.01.2022

Post autor: Danio Unio »

Do Arki zawsze warto pojechać. Byłem tam w sanatorium i byłem prywatnie. Jeśli chodzi o sanatorium to jedno z najlepszych w kraju tak było i tak jest. Nawet w obostrzeniach w tamtym roku jak byłem w Mesco nigdzie nic nie było w Kołobrzegu a tańce i barek były jedynie w Arce oczywiście zachowując odpowiednie zasady. Tyle że nawet w "normalnych czasach" położone Arki jest dosyć odlegle jeżeli chodzi o molo, deptak, amfiteatr, port czy centrum miasta i ludzie z Arki z reguły większość wolnego czasu spędzają w Arce na atrakcjach nie wiedząc co jest gdzie indziej ale Arka jedne z najlepszych ośrodków sanatoryjnych.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Arka Kołobrzeg Sułkowskiego 18.01.2022

Post autor: malgonia »

Byłam na przełomie marca i kwietnia, super wypoczynek. do niczego nie można sie przyczepic może do obecności psów , które sobie biegaja po kanapach.Ale to juz wina właścicieli.
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Re: Arka Kołobrzeg Sułkowskiego 18.01.2022

Post autor: Shahid17 »

Bardzo dziękuję za info , trochę świeższe . czy ktoś był tam może ostatnio i da znać jak wygląda sprawa ręczników, czajnika , czy trzeba być wcześniej , żeby można było dostać w miarę dobry pokój, ewentualnie gdzie , i o jakie pokoje warto zapytać . Będę bardzo wdzięczna o jakieś nowsze info. Pozdrawiam
zuza
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 132
Na forum od: 28 gru 2010 14:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Arka Kołobrzeg Sułkowskiego 18.01.2022

Post autor: zuza »

Witam. Wróciłam z arki 23 listopada pokoje przeważnie 3 osobowe .Kłopot z windami w budynku A ręczniki 2 na osobę wymiana za opłatą, czajnik można wypożyczyć ( ja miałam swój) . Jak przyjedziesz wcześniej będziesz miała większy wybór , miałam 3 pokoje do wyboru ale byłam o 7 rano parę osób przyjechało dzień wcześniej. Jak jeszcze coś to pytaj .
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Re: Arka Kołobrzeg Sułkowskiego 18.01.2022

Post autor: Shahid17 »

Zuza mam pytanie o pokoje , chodzi mi konkretnie o jakie pytać , na którym piętrze ,żeby były w miare dobre , ja jadę z siostrami , więc dla nas trójka ok. Czy basen jest dostepny dla kuracjuszy z NFZ, czy tylko prywatnie i jak z zabiegami , z czego warto skorzystać .Będę wdzięczna za info. Pozdrawiam
zuza
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 132
Na forum od: 28 gru 2010 14:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Arka Kołobrzeg Sułkowskiego 18.01.2022

Post autor: zuza »

Witam .Ja widziałam tylko 2 pok .3 os. na parterze przy gabinetach rehabilitacyjnych są spore , jest szafa stolik duża komoda i krzesła . Basen dostępny dla ćwiczących lub można wykupić na godziny jest sauna i dzakuzi . Jak możesz negocjować z pielęgniarką to niech Cię skieruje do lekarza faceta z nim można się dogadać co do zabiegów . Niektóre zabiegi zabrane z uwagi na pandemie . Nie ma co liczyć tez na masaże ręczne chyba że odpłatnie. posiłki na 3 zmiany. Uważajcie bo na naszym turnusie było minimum 7 zachorowań .Windy w budynku A bardzo zatłoczone ale są jeszcze C i B W bud.A jest kawiarnia obrotowa na 11 piętrze itam jadą tłumy gości z zewnątrz . Ogólnie jest ok nie można się nudzić , codziennie są koncerty wieczorki i kino . proszę pytać co mogę to napiszę. Ja kocham kołobrzeg jestem tam średnio 2 razy w roku.
ODPOWIEDZ