Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 231
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Nina11 »

A było tak miło - szkoda i żal. A Kołobrzeg i tak przepiękny.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1699
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam, jacuzzi zaliczone I przyznam się szczerze że ta solankowa rehabilitacja w Perle Bałtyku jest najlepsza , a o godzinie 11:35 mam basen i też chwalę sobie ostatnie 10 minut kiedy można popływać, wkładem okulary do nurkowania, ciemne i najlepiej jak wszystkie osoby lub część już wyjdzie i wtedy jest dużo swobody i więcej miejsca na pływanie. Osoby też niektóre wykupują karnety na basen popołudniem od gos.16 tej, razem z jacuzzi i sauna też - jest to dobry sposób spędzania tutaj czasu który polecam, a jest na miejscu i to przede wszystkim jest solanka...
Popołudniem spacer umówiony od wczoraj w wesołym towarzystwie i to też najlepsze, by wesoło i żartobliwie spędzać czas. Rozmów nie ma końca, a i teraz to towarzystwo bardziej się poznało i szczerze mówiąc nawet nie zdążymy na zabiegi, bo brakuje czasu. Wysyłam zdjęcia z piętra mojego, z korytarza na promenadę. Czyste niebo niebieskie.... Może uda mi się znaleźć róże na dworze......
IMG_20220117_104318.jpg
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1699
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Koleżanka, co mieszka obok, już wróciła ze spaceru i pokazuje mi zdjęcia, jak potrójne są fale nad morzem i niebieskie lazurowe morze... Niestety dosuszam długie włosy i dopiero po obiedzie wyjdę.. za 10 minut basen, a u też to już niedługo wyjdę . Bałtyk ma niewątpliwie swój urok o każdej porze.
IMG_20220114_140807.jpg
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1390
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Bunia »

Nad morzem taki mamy klimat, róże nam zimą kwitną :kwiat: :!:
Dziś w nocy morze 11 w skali beauforta to dużo .
Wieje całą mocą z północy , to się nazywa sztorm .
Udanego pobytu życzę.
Pozdrawiam znad morza Bunia
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4580
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: rybka »

Oj, biedne te róże.. :twisted: :lol: ;)
Buniu 😘
Gość

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Gość »

I tak się człowiek jak w matrixie czuje...🙄😳🤣
Niech nam róże kwitną, słońce świeci i dobry nastrój dopisuje...
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: darek »

RÓŻE
Muszą być zwłaszcza teraz gdy cena poszła w GÓRĘ.

Nie długo WALENTYNKI a u nie co których może pojawić się problem finansowy.
A tak róże są to można obdarować PANIĄ

I turnus miło się zakończy .
oj nie jeden Pan Prywatyzował swej oblubienicy te Kwiaty :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1699
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Darek, oj, tak tak, 2 lata temu przeżyłam walentynki w sanatorium i oczywiście miałam zaproszenie na wieczór walentynkowy i wspominam to wyjątkowo i szczególnie miło, i rzeczywiście masz rację.... Róże są symbolem...
Serdecznie pozdrawiam , suszę się szybko, bo na obiad nie zdążę...12.30...
Opiszę jeszcze jacuzzi gdyby ktoś chciał korzystać jest 6 dyszy i ponieważ przez pierwszy tydzień było zepsute , inny msze proponowana zabiegi na zamiennie inne, a obecnie po jednej osobie siedzimy i to wielki luksus, bo stopy w dwóch dyszach, ręce w następnych dwóch dyszach, i plecy w jednej dyszy.... super. Serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: darek »

oj Mary Ann
............. a ta sławna Piosenka o tej Wiolonczelistce ?
Ja nie ukrywam że Kwadrat rodzinny -Dom Rodzinny miałem w pobliżu szkoły Muzycznej .
Nawet oficjalnie Sławni Bracia Bliźniacy -przyznali się do...
Muzyka jest WAZNA -ale czy Najważniejsza

Mary Ann

Aby grać nawet na Cymbałkach nalezy mieć Słuch a co z Ludkami ,którzy go nie mają ?
Są i tacy ,którzy mają nawet PROBLEMY w Tańcu nieważne 1-1 czy w tzw Kółeczku.
Akurat Ty mnie Tolerujesz a co z Tymi ,którzy nie dostają akceptacji ?

Oj Ty Oj

Czy musisz wypominać że NIGDY Cię nie obdarowałem nawet MLECZEM
Obiecuję POPRAWĘ
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1699
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam, zabiegi zaliczone...i wreszcie wolne.
Darek, popieram!!👍🙂👍

Nareszcie będzie spacerek...

Wieczorem już trzeci raz będę grała na pianinie w Mesko i cieszę się, że wielu osobom to odpowiada czy Straussa-Nad pięknym modrym Dunajem , czy Humoreska Dworzaka czy Poranek Griega i Marzenie Schumana
IMG_20220117_133539.jpg
Jezioro Łabędzie Piotra Czajkowskiego czy dla Elizy Beethovena czy też Marsz turecki Mozarta lub Polonez Ogińskiego i Chopina- to nie jedne z wielu, które pamiętam na pamięć, a część mam w nutkach...
Serdecznie pozdrawiam...
Załączniki
IMG_20220117_133550.jpg
ODPOWIEDZ