Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam, już prawie całą dobę w domciu, a jednak jedną nogą jeszcze myśli się o Kołobrzegu, jak tam teraz jest....
Potem-🙂 mam nadzieję, że mi przejdzie...
A jednak Kołobrzeg płacze za mną....hi... jeszcze dziś widzę są jakieś chyba przelotne deszcze....hm ...oby przeszło...zrzut z ekranu załączam...oj- wspominam.... Najpiękniejsze dni, a i wtedy super zdjęcia wychodzą, to jak jest niebieskie niebo i lazurowe morze.. Grunt to pozytywne nastawienie...
Wszystkim przebywającym obecnie życzę dobrego dnia i udanego wypoczynku..i humorku...
Screenshot_20220127_093736_com.android.chrome.jpg
Screenshot_20220127_093736_com.android.chrome.jpg
IMG_20220110_141914.jpg
Załączniki
IMG_20220121_145215.jpg
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

IMG_20220127_124246.jpg
Witam,

hura!!!! U nas, na południu Polski słoneczko zajrzało!🙂 zdjęcie z teraz .. Może i do Kołobrzegu niebawem dojdzie, oby.. czego życzę..
Na razie widzę na kamerze inaczej-będzie lepiej.... serdecznie pozdrawiam
Załączniki
Screenshot_20220127_124230_com.android.chrome.jpg
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: mariolaa »

Witam :kwiat: Muzyczko dziękuję ślicznie za opis Twojego pobytu w Kołobrzegu, a w szczególności za piękne fotki :kwiat: .
Przeczytałam całość i podczas oglądania fotek czułam jakbym tam była i spacerowała brzegiem morza. Może i mnie będzie jeszcze dane wyjechać do Kołobrzegu.
Widzę, ze tęsknisz i zaglądasz do kamerki ... ale to tak jest, co miłe to długo się pamięta. Pozdrowionka i dużo zdrówka życzę :serce: :kwiat:.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Sloneczko »

Również i ja siadłam sobie i na spokojnie przeczytałam cały opis z pobytu w Kołobrzegu.
Muzyczko podobały mi się twoje spacery nad brzegiem morza.
Może i ja niedługo tam zawitam.
Pozdrawiam cię serdecznie :kwiat:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

IMG_20220123_000914.jpg
Witam- Mariola i Słoneczko, bardzo bardzo dziękuję za miłe słowa..., przyznam szczerze się, że w czasie spaceru nawet podziwiam teraz i siebie. Już po pełnym czasie, nie wiem jak to robiłam, na żywo, gdyż chciałam jednak na już przedstawić jak jest i zachęcić inne osoby na spacer i na wyjazd nad morze mimo zimowej pory styczniowej. Jak robiłam zdjęcia to naprawdę jak zdjęłam rękawiczki i fotografowałam i pisałam na forum na żywo lub na molo jak był sztorm i robiłam zdjęcia z restauracji, gdzie fala do góry wybuchała, to ręce sztywniały z wiatru i mrozu przy telefonie, i było bardzo mroźno w ręce i sama siebie podziwiam, że dałam radę w czasie spaceru na żywo relacjonować....
Oczywiście nie wszystko było bezpośrednio ze spaceru, część po spacerze opisywałam...

Dziękuję bardzo za napisanie i za przychylne słowa....
Wszystkiego dobrego życzę i duuuuużo zdrówka....
Serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Leon43 »

Muzyczko po prostu musisz tu wrócić.. Polska jest piękna.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witaj Leon43, o tak!!!!!
Szczęśliwych chwil życzę.... wrócę wrócę w tym roku, napewno.,. Cieszyć się proszę pięknymi widokami....
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Leon43 »

No i zawitałem do tak owianej Perły Bałtyku. Na dzień dobry całkiem spora kolejka do pani pielęgniarki. Jak ktoś zadzwonił wcześniej to trwa krócej. Dalej idziemy do recepcji gdzie sympatyczne dziewczyny przydzielaja pokoj i pobierają od razu opłaty. Kolejno obok jest pani od żywienia. Trzeba oświadczyć czy dieta czy normalne jedzenie. Jak juz zaplacimy to kluczyk do ręki i do pokoju. Winda lub schody ale z walizkami to tylko winda...
Tego damego dnia idziemy do pielegniarki i do lekarza. Wiadomo...lekarz daje zabiegi sanatoryjne :kwiat: .
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witaj Leon43, myślałam, że w zeszłym tygodniu tam zawitaleś...
Czyli turnus masz od teraz, jak zapisaleś od 2 lutego w Perle Bałtyku?
Myśmy przyjeżdżali 4 stycznia do 25.01, a następny turnus po nas od 26.01 w Perle, inni natomiast mieli po tygodniu od 4.01 czyli od 11.01, to może dlatego Ty teraz....
Widzę że każdy turnus ma troszeczkę inną kolejność... Bo myśmy szli po pielęgniarce i recepcji na stołówkę i do pokoju dietetyczek, a ja w recepcji nic nie płaciłam, Ty pewnie masz pobyt sanatoryjny...dlatego opłata plus klimatyczne... Ja nic. .
To prawda, że troszku czeka się, to normalne niestety tam, bo to bardzo duży obiekt, 11 pięter po 23-25 pokoi... cześć na piętrze 7-ym w remoncie..

Ja na południu wreszcie odpoczywam od zabiegów i tego gonienia na czas...ale wtedy lepsza może organizacja czasu jest.. U mnie teraz luzik, zdalne nauczanie i spokój....3 tygodnie to dużo nad morzem było i dość sporo czasu. Życzę więc superowego i Tobie tam pobytu....
Wszystkiego dobrego życzę, Leon i udanych kuracji...
Dziś u nas słoneczko wychodzi, już nie wieje, mam nadzieję że i u Was podobnie...bo ostatnio chyba było tak średnio.... Myśmy nawet styczeń mieli ładny, tak podsumowując...Nie aż tak dużo wiatrów, były piękne, słoneczne dni, pełnia księżyca i sztorm też...ale nie aż tak dużo...
Życzę miłych chwil 👍🌹👍....
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witaj Leon43, spojrzałam na kamerę Kołobrzeg i widzę, jeszcze nie macie słoneczka, oby później wyszło...

Najważniejsza pogoda ducha, czego życzę.. w załączniku przesyłam zdjęcie z teraz u nas, z okna pokoju.. popadało tej nocy troszku śnieżkiem, wczoraj nie było..
W weekend u mnie wypad do Nowego Sącza i Krynicy...tam jest bardzo dużo śniegu...
Proszę odpoczywać w Perle Bałtyku, uważać też, i korzystać z morskich fal- spacerów. .i polecam tuńczyka wędzonego, Pan kroi w plastry, tutaj przy promenadzie, gdyż przy Verano było nieczynne, może już wrócili z urlopu..... Również polecam herbatkę owocową z rumem w Portowej na antresoli, na I p. z widokiem na morze, jak zmarznie Pan na spacerze... Jest i wiele innych pięknych miejsc- polecam... Wszystkiego dobrego życzę..

Trzymcie się szczęśliwie i bezpiecznie w Perle Bałtyku...🙂🎵⛵🌊⛵....
Załączniki
1643875220612198509765203732774.jpg
ODPOWIEDZ