Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Wyjeżdżam w tym terminie do pięknego, nadmorskiego kurortu, aczkolwiek do Perły Bałtyku pierwszy raz. Jeśli jeszcze ktoś, coś- proszę śmiało pisać. Za wskazówki z góry dziękuję. Mam nadzieję, że w styczniu, i jak dożyjemy ( hm...) i czasy - jakie są- będzie ok.. Zobaczymy, czego Wszystkim wyjeżdżającym życzę... Serdecznie pozdrawiam 🌹
Awatar użytkownika
Smerfetkaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 397
Na forum od: 31 mar 2017 00:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Smerfetkaa »

Witam byłam w Perle Bałtyku w listopadzie, suszarka w łazience ,czajnik , lodówka w pokoju bezpłatne, tylko jeden ręcznik wymiana raz na turnus, można wypożyczyć za 2 złote dodatkowy. Gdy ktoś jedzie samochodem to problem z parkingiem mały i drogi lepiej parkować na mieście. Jeśli jakieś pytania chętnie odpowiem.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Smerfetkaa,
Witaj,
dziękuję bardzo za wieści..Jak najbardziej przydatne, i ..- tak, tak - czytałam dużo na Forum, chyba też Twoje wypowiedzi i innych... dzięki wielkie!🙂
Napiszę później, jak będę miała inne zapytania...
Jedno z ważniejszych rzeczy, to wiem, że będę.musiala jednak chodzić schodami 3 razy co najmniej w ciągu dnia. Czy 3/4- 5 piętro to dla mnie do pokonania trasa?..czy są wysokie piętra i schody, zawsze je widziałam przechodząc tamtędy, ale nie przypatrywałam się dokładnie. Acha i czy w budynku jest dietetyczka, gdzieś może koło kuchni, czy do którego pokoju można udać się... muszę coś Jej niestety zgłosić .
Czy rzeczywiście zdarzały się przypadki covid? Pewnie tak, a może nie... Koleżanka w tym czasie była w Arce, to mi mówiła, iż niestety zdarzały się niemiłe niespodzianki i te osoby miały jedzenie przynoszone do pokoju w styropianie, bo widziała na korytarzu puste pojemniki. W innych sanatoriach to wiem, że każą opuścić obiekt...hm, a jak tu, czy coś może wiesz. Trudne czasy teraz są, trzeba uważać na Maksa...
Serdecznie pozdrawiam 🥀🥀🥀
Rybka53
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 05 sty 2013 15:59

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Rybka53 »

Witaj, ja też jadę do pięknego Kołobrzegu od 02.01.22 do ośrodka Mewa
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam Rybka, Super cieszę się..
Miłych chwil życzę...
Pozdrawiam....
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam,
cieszę się, że ostatnie dni w Kołobrzegu były piękne wraz ze słoneczkiem. Więc Kołobrzeg czeka... Mam nadzieję, że ucieszą nas tam piękne widoki udekorowanego uzdrowiska i szczęśliwe chwile, morska bryza i czyste powietrze... Jak dobrze być pozytywnie nastawionym.... Serdecznie pozdrawiam - przedświątecznie..
Załączniki
FB_IMG_1639928665243.jpg
hubert
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 gru 2012 21:35

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: hubert »

Muzyczka pisze: 14 gru 2021 10:27 Wyjeżdżam w tym terminie do pięknego, nadmorskiego kurortu, aczkolwiek do Perły Bałtyku pierwszy raz. Jeśli jeszcze ktoś, coś- proszę śmiało pisać. Za wskazówki z góry dziękuję. Mam nadzieję, że w styczniu, i jak dożyjemy ( hm...) i czasy - jakie są- będzie ok.. Zobaczymy, czego Wszystkim wyjeżdż ającym życzę... Serdecznie pozdrawiam 🌹
Witam panią
Pyt. Czy pani czasami nie jedzie tym autobusem Telesfor ... PKS
Zakopane Kołobrzeg...
Ja mam arkę wsiadam Kalisz...
Pozdrawiam.....
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam Pana,
dziękuję za napisanie...przyznam szczerze, że często jeździłam Telesforem z Krakowa, i wiem, że po drodze i Ostrów i Kępno było, miałam wyjazdy prywatne i w ostatniej chwili, lecz od pewnego czasu jeżdżę pociągiem- wydaje mi się, że i toaleta i sypialny, a i można przejść się w każdej chwili - nie tylko na postojach, itd...w sumie daje to wszystko troszku lepsze warunki przejazdu, szczególnie na dłuższej trasie, jednakże zależy kto co woli... Zapewne z Kalisza to już rzut beretem, żartuję, ale chyba autobus jest ok.24, czy później? i już na 6 w Kołobrzegu..
Natomiast prawdą jest, pociąg naokoło jedzie i aż 14 h i jest w Kołobrzegu dopiero o 10. Często Telesfor bywał, szczególnie latem opóźniony, z Zakopanego, korki na Zakopiance i to czekanie denerwowało. Zawsze dzwoniłam do bardzo miłych Panów kierowców, by informowali jakie mają opóźnienie i czy jest miejsce bym mogła pojechać...( nie zawsze miałam bilet). Obsługa jest ok., sympatyczna- to mogę zdecydowanie powiedzieć, jechałam z 3-4 razy w sumie...
Super, że "ma" Pan "Arkę", gratuluję, może gdzieś przy okazji czy na spacerze miniemy się...Nie wiem, która Arka, czy ta na końcu, czy tu bliżej...Ale fajnie, że jest i tylko cieszyć się... Proszę odezwać się...i szczęśliwej podróży życzę..
Serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam,
Czekam na te piękne klimaty nadmorskie..
FB_IMG_1613375088083.jpg
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: ewiko »

Witajcie szczęśliwcy :lol:
NFZ obdarzył Was pięknym miejscem na podreperowanie zdrówka. W Perle (wówczas Kombatancie) byłam wiele lat temu i mam wyłącznie miłe wspomnienia. W tamtym czasie schody na 8 piętro pokonywałam w podskokach , dziś nie dałabym rady. Mimo to , bardzo chętnie raz jeszcze odwiedziłabym ten piękny kurort. Życzę Wam trafionych zabiegów , super pogody i doborowego towarzystwa. Kurujcie się i wracajcie z miłymi wspomnieniami. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ