Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: darek »

oj Tak KOŁOBRZEG to Miasto gdzie ciągle coś się dzieje .
Lata temu w tej samej okolicy popularne były zawody Strong Menów.
Były zawody tak latem jak i zimą a i jesienią coś tworzyli

Sławne transmistowane koncerty w TV
Do dziś Miło wspominam jak nichcący wystraszyłem Pewną Babcię a rok później Jej wnuczka Śpiewała Piosenkę " 2 Metry ma strach".

Zresztą o IMPREZACH gdzieś informowała Nasza Koleżanka Alka.

Możemy narzekać że opłata klimatyczna jest tak wysoka -ale ściągnięcie Gości też kosztuje i ciagle coś jest ciekawego do "Roboty po zabiegach
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Tak tak Darek..masz rację.. Ja natomiast byłam już chyba z 5 razy w sierpniu na festiwalu folklorystycznym Folk Festiwal...... Przechodzą plażą różne zespoły taneczne z całego świata , także promenadą, tańczą w Regionalnym Centrum Kultury - koncerty... a także codziennie o 19:00 w amfiteatrze, a najpiękniejszy to jest na koniec w sobotę pokaz ogni sztucznych o godzinie 22:00 na molo z muzyką , jest wtedy cudownie....
Kiedyś tych imprez było więcej....
Serdecznie pozdrawiam
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: berbla65 »

Tak, tak Muzyczko - Festwal Folk odbywający się w sierpniu jest SUPER :P Byłam - widziałam a pogoda dziś w Kołobrzegu cudowna :serce: pozdrawiam
DORO
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 443
Na forum od: 22 wrz 2015 08:23
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: DORO »

To prawda dobrze się Ciebie czyta i dobrze się Ciebie słucha Muzyczko :) Dzięki dziewczyny, to :D :kwiat: do następnego...
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam, pomalutku mija popołudnie w Kołobrzegu i już jest po zachodzie słońca, ale jeszcze w miarę widno ..Jak to na północy Polski...
Berbla- O tak tak tak !!! masz rację- dzisiaj jest piękna pogoda i ładny dzionek...Dla Ciebie też życzę udanego popołudnia i wieczorku!!!..

Restauracja na molo czynna i oczywiście zaliczona herbatka owocowa i wszystkim ją polecam.....
Teraz szykujemy siły na zabiegi na cały przyszły tydzień....hi..Mam nadzieję, że damy radę... i cały turnus...hi...
Od Pani pielęgniarki dowiedziałam się, że w piątek od 16:00 mamy pana doktora- wizytę w połowie turnusu... Super..

Przed chwilą weszłam do pokoju i na dziś wystarczy spacerów, dwie godziny przed obiadem i teraz dwie i pół godziny popołudniu od 13.45- to aż nadto zimową porą, przynajmniej tak mi się wydaje... Oby i zdrowie było...
Teraz włączam czajnik i szybko robię herbatkę po góralsku z rumem, trzeba się zagrzać....
IMG_20220109_111648_1.jpg
Rybka kupiona- wędzona - na wieczorne posiedzenie w towarzystwie, bo trzeba troszkę z ludźmi porozmawiać i w miłym towarzystwie spędzić czas...
Życzę Wszystkim miłego wieczoru..
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Doro- dziękuję bardzo za spotkanie i Tobie życzę miłych chwil nad morzem....
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam, zaczynam szósty dzień pobytu w Perle Bałtyku. Najnowsze wieści - dalej hydromasaż solankowy czyli tak zwane jacuzzi nie działa -( brak części) i byłam w przeplanowaniu na inne dni. Pokój Pani już wysprzątała i poszła na śniadanie, więc już pani była aż 3 razy.... Super...
Słoneczko pięknie wstało i prawie bezchmurnie jest..juz świeci i dodaje nam sił i dobrego humoru... jest ok.0 plus 1...tylko...
Wszystkim życzę szczęśliwego dnia...
IMG_20220109_110524.jpg
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam, Aleksandra 22, rozmawiałam z pewną osobą na temat Niwy, gdzie obecnie mieszka i już odpisuję na zadane Twoje pytanie odnośnie tego obiektu.
Panowie mieszkają w pokojach dwuosobowych pojedynczo, czyli po jednej osobie. Jak mają pokoje obok siebie to jedzą w dwie osoby przy stoliku. Ponoć gdzieś panie siedziały w szóstkę przy stoliku więc nie wiem jak to jest.. obecnie zaczął się turnus w piątek 7 stycznia. Jedna osoba przyjechała dobę wcześniej i zapłaciła 80 zł. Też tak można...Na śniadanie np.dziś były 4 plasterki sera żółtego i dwie wędliny i często jest na ciepło coś- dzisiaj była kaszanka z cebulką, w inny dzień parówka lub jajecznica na ciepło.... Osobno można sobie dobrać mleko kawę herbatę i płatki śniadaniowe- tak zwany mały bufet szwedzki...
Jedna osoba porównywała jedzenie w Muszelce i w Niwie to ponoć o wiele lepsze w Niwie...z tych co rozmawiałam...
To tyle......dla Aleksandry..

Wróciłam przed chwilą znad morza jest minus 1 czasami można zauważyć zmrożone kawałki lodu przy morzu... Ponoć jeszcze jutro ma być pięknie i słonecznie, a potem bez słoneczka dni , ale cieplwj troszku. Zobaczymy jak to wszystko okaże się..
Miałam basen dzisiaj o godzinie 11:35 i powiem że to jest super czas, bo potem można iść zaraz szybko na obiad 12:30 i gorąca zupa od razu zagrzeje człowieka na maksa.... Kiedy pływałam na basenie słoneczko przez szyby zaglądało i pięknie grzało i od razu człowiek miał lepszy humor.... Basen dzisiaj ciepły 32 stopnie, a temperatura powietrza 29 na basenie, pokazuje też, że zasolenie jest 4 proc.oby tak było.. ale naprawdę jak wchodzi się jest ciepła woda w basenie i to cieszy, że człowiek nie zmarznie....

Miłego popołudnia życzę.. Dołączam zdjęcia z południowego spaceru, ok.godz.15...
Załączniki
IMG_20220110_141926.jpg
IMG_20220110_141416.jpg
IMG_20220110_141912.jpg
IMG_20220110_141925.jpg
Aleksandra22
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 10 gru 2018 21:07
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Aleksandra22 »

Witam i dziękuję za informację, jeżeli by coś Pani jeszcze wiedziała proszę napisać jadę 28 01 2022 dzwoniąc dziś tam powiedziano mi że dzień wcześniej to na swoją odpowiedzialność bo może nie być wolnych pokoi.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: ewasz »

Piękne fotki, niedługo sama zobaczę na własne oczy :D
Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ