Nałęczów od 7 stycznia

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Marioletta1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 20 lip 2016 19:03
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Nałęczów od 7 stycznia

Post autor: Marioletta1 »

Mam skierowanie do Nałęczowa ( prewencja z ZUS-u ). Turnus rozpoczyna się 7 stycznia.
Czy ktoś wybiera się w tym terminie ?

Wszystkim forumowiczom życzę Szczęśliwego Nowego Roku. :serce:
Marioletta1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 20 lip 2016 19:03
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Nałęczów od 7 stycznia

Post autor: Marioletta1 »

Ponawiam zapytanie
Czy nikt nie wyjeżdża do Nałęczowa w tym terminie ? :(
Danio Unio
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 30 wrz 2019 14:04

Re: Nałęczów od 7 stycznia

Post autor: Danio Unio »

No raczej nie widać żeby ktoś jechał w tym terminie ale jak będziesz na miejscu proszę o relacje z pobytu. Ja jadę od 31.01 do kolejowego i chętnie dowiem się czego obecnie można się tam spodziewać. Pozdrawiam i miłych wrażeń.
Awatar użytkownika
jania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 20 paź 2017 15:47
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Nałęczów od 7 stycznia

Post autor: jania »

Witam,też jadę do Kolejowego od 26.01 na rehabilitację po Covidzie.Ostatnio byłam w Nałęczowie w listopadzie w san.Rolnik.Wszędzie podobne zaostrzenia,czyli zero potańcówek,wycieczek,maski i jeszcze raz maski.Czas wolny spędzaliśmy na spacerach ,wieczornych wyjściach na grzańca albo spotkaniach w pokoju na tzw.kawce.Prewencja ZUS jest w Szpitalu Kardiologicznym,pokoje 2-os.z balkonem.Jedzenie wszędzie podobne,smacznie ale porcyjki okrojone wiem,bo w grudniu w Kolejowym była koleżanka.Obie szczęśliwie ,bez zachorowań.W listopadzie był jakiś incydent w Kardiologu,ale nie na dużą skalę.W piątki śmigaliśmy do Karczmy Nałęczowskiej na muzykę na żywo - można było potańczyć.Ogólnie nie są mile widziane wszelkie wyjścia,od godz.21 była wizyta pielęgniarki :o a byłam na normalnym sanatoryjnym pobycie.Basen dosyć drogi,do groty solnej trzeba umawiać się wcześniej, ale spacerki baardzo mi sprzyjały,fantastyczne,no i żadnych wizyt osób z zewnątrz.
Danio Unio
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 30 wrz 2019 14:04

Re: Nałęczów od 7 stycznia

Post autor: Danio Unio »

Dziękuję Jania za garść cennych informacji. Mam nadzieję, że wrażenia będą na gorąco u źródła. Ja też na turnus po Covidowy więc do zobaczenia. Pozdrawiam.
apsikus
Posty: 2
Na forum od: 17 gru 2021 18:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Nałęczów od 7 stycznia

Post autor: apsikus »

Marioletta1,
I jak wrażenia po turnusie?
ODPOWIEDZ