Iwonicz-Zdrój 19.02.2022

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ireneuszlitwin
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 06 sty 2022 16:53
Oddział NFZ: Śląski

Iwonicz-Zdrój 19.02.2022

Post autor: Ireneuszlitwin »

19.02.2022 wyjeżdżam rano z Gliwic do "Wisła Sanatorium Uzdrowiskowe" w Iwoniczu-Zdroju.
Posiadam wolne miejsca - mogę kogoś zabrać $.

można pisać tutaj, w prywatnej wiadomości lub mailowo: []
Ostatnio zmieniony 07 sty 2022 15:20 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono datę; usunięto email
Czekfra
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 16 paź 2021 18:50
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Iwonicz-Zdrój 19.02.2022

Post autor: Czekfra »

Jestem aktualnie w "Wiśle". Jeśli czytałeś negatywne oceny o tym sanatorium, to nie bierz ich na serio. Tu jest całkiem nieźle :D
Awatar użytkownika
efe
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 148
Na forum od: 12 lip 2016 01:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Iwonicz-Zdrój 19.02.2022

Post autor: efe »

Popieram jadę już któryś raz do Wisły nie narzekam.
Pozdrawiam 25.01 melduję się w Wiśle
jjust
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 04 kwie 2014 11:42
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz-Zdrój 19.02.2022

Post autor: jjust »

Czekfra napisz proszę coś pozytywnego o Wiśle. Mam przydział z zus od 2 maja i na razie się przeraziłam, jak przeczytałam co ludzie piszą o tym sanatorium. Czy faktycznie pokoje wyremontowane tylko na 4 piętrze? czy można rezerwować jedynkę? jak posiłki? czy dają basen w Sanvicie lub Krusie? i jeszcze napisz co Ci przyjdzie do głowy
Czekfra
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 16 paź 2021 18:50
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Iwonicz-Zdrój 19.02.2022

Post autor: Czekfra »

jjust
Tak jak pisałem powyżej, nie ma co się przejmować negatywnymi ocenami. Może ja nie mam porównania, bo jestem pierwszy raz w sanatorium, ale jestem w zasadzie zadowolony.
Łazienki i pokoje wyremontowane są faktycznie na 4 piętrze i w suterenie (tam są jedynki, ale w tym samym korytarzu są pokoje zabiegowe, więc podczas zabiegów jest trochę ruchu). Na 3 piętrze też są wyremontowane łazienki, ale nie wiem czy wszystkie. Ja w swoim pokoju mam łazienkę, jak to piszą "późny Gierek", ale da się wytrzymać, spełniają swoją funkcję :D Pokoje są sprzątane 3 razy w tygodniu, a ręczniki można często wymieniać. Jest więc biednie, ale czysto i schludnie.
Na basen chodzi się do Sanvitu, ja mam codziennie. Inne zabiegi też fajne, a rehabilitanci wydają się być profesjonalni. Są okłady z borowiny i masarz ręczny, różne tam prądy wirówki itp.
Jeśli chodzi o posiłki, to jest katering, ale uważam, że jest smacznie (szczególnie zupy) i posiłki są ciepłe i urozmaicone. Jasne, że nie jest to "all exkluziwe" :D ale da się przeżyć.
No i przede wszystkim, jak to wszyscy podkreślają, jak jest towarzystwo, to jest impreza :D a na tym turnusie jest super.
Jakby co to pytaj, a na razie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Iwonicz-Zdrój 19.02.2022

Post autor: ewasz »

Ireneuszlitwin abyś mógł korzystać z tutejszego priv to musisz mieć najmniej 5 postów więc pisz 😊
jjust
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 04 kwie 2014 11:42
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz-Zdrój 19.02.2022

Post autor: jjust »

Czekfra
Bardzo Ci dziękuję za informację :) trochę mnie uspokoiłeś. Najważniejsze to dobre towarzystwo i nastawienie. Pozdrawiam
Czekfra
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 16 paź 2021 18:50
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Iwonicz-Zdrój 19.02.2022

Post autor: Czekfra »

jjust
Jeszcze jedno. Jak przypadkiem jedziesz autobusem, to można zadzwonić na recepcję, może przyślą samochód. Ja przyjechałem autobusem z Krakowa, o 6 rano czekały na nas auta, które zawiozły nas do sanatorium. Bardzo miła niespodzianka, bo jest tam dość ciężko pod górę.
Pozdrawiam i życzę udanej rehabilitacji i miłego pobytu.
Ireneuszlitwin
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 06 sty 2022 16:53
Oddział NFZ: Śląski

Re: Iwonicz-Zdrój 19.02.2022

Post autor: Ireneuszlitwin »

ewasz pisze: 17 sty 2022 01:09 Ireneuszlitwin abyś mógł korzystać z tutejszego priv to musisz mieć najmniej 5 postów więc pisz 😊
ewasz dziekuje a dobrą rade jestem tutaj nowicjusz skorzystam : ;)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Iwonicz-Zdrój 19.02.2022

Post autor: ewasz »

Po to tutaj jesteśmy by pomagać 😊
Pozdrawiam z rehabilitacji w Kołobrzegu 😊
ODPOWIEDZ