Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: jan19557 »

Po ćwiczeniach na basenie zawsze można było kilkanaście minut się pochlapać . Noclegu poszukaj zaraz po skręcie z głównej drogi , znajomi tam spali i bardzo sobie chwalili ale dokładnie nie wiem w którym domku, gdzieś w pobliżu mostu. Zobacz na google.
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: wyspiarka »

Z tego, co widziałam na fotkach, basen jest raczej niewielki, typowo rehabilitacyjny...
Czytałam, że w miasteczku jest Park Wodny...ale obecnie jest nieczynny :cry:
Czyli w sumie na "chlapanie się" możesz liczyć :D

Z tymi połączeniami to prawda. Ja też na miejscu będę już 11 marca (turnus mam od 12 marca). Odległość jest spora, połączenia kiepskie... Sprawdzałam już przez Gorlice, Nowy Sącz... Na razie nie znalazłam alternatywy :(
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: wyspiarka »

Z babskiej ciekawości sprawdziłam czy w Wysowej jest paczkomat... Jest :-)
Czyli można wysłać sobie rzeczy i odebrać je bez angażowania w to recepcji :-)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: jan19557 »

Tylko czy warto naginać pod górkę z bagażem 1,5 km. Możliwe że paczkomat tańszy ale chyba nie aż taka różnica aby targać bambetle pieszo. Oczywiście przez park (ale nie kładką) bo bliżej. Idąc od ośrodka alejką odbijamy w lewo (bliżej fontanny).
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: wyspiarka »

Jeszcze nie dzwoniłam zapytać czy recepcja odbiera przesyłki (a niestety nie we wszystkich ośrodkach to robią), więc chcialam wiedzieć czy ewentualnie jest paczkomat :-)
Tak wiem... Można wysłać paczkę z określonym dniem (i porą) odbioru ;-)
Robert19
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 13 sty 2022 23:11
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: Robert19 »

Dzięki za rady w sprawie bagażu bardzo dobry pomysl z tym paczkomatem :D :D :D :D :D, Cały czas siedzę na necie i sprawdzam połączenia. Znalazłem na "Bla Bla Car", że często w sobote ktoś jeżdzi i można sie zabrać za opłatą podobną do połączenia autobusem, nawet z Krakowa ale to jeszcze za bardzo odległy termin i nie ma jeszcze ogłoszeń. Może to by wypaliło - było by fajnie. Też gdzies na forum wpadło mi, że jakaś linia busa jeżdzi w te rejony, muszę poszukac bardziej. Jak będe coś wiedzał więcej dam znać. Pozdrawiam Was wszystkich i dziękuje za radę.
PS. Janku to przejście na sktóty do ośrodka to od głównej drogi gdzieś?
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: wyspiarka »

Fajnie, że można coś znaleźć na Bla Bla Car... Może znajdę coś na powrót. Mój turnus kończy się w sobotę. Na epodróżnik nalazłam tylko jedno połączenie z Wysowej... O 7 rano... :-(
Gdybyś coś wiedział, to proszę o info :-)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: jan19557 »

Robert19 pisze: 01 lut 2022 19:35 Dzięki za rady w sprawie bagażu bardzo dobry pomysl z tym paczkomatem :D :D :D :D :D, Cały czas siedzę na necie i sprawdzam połączenia. Znalazłem na "Bla Bla Car", że często w sobote ktoś jeżdzi i można sie zabrać za opłatą podobną do połączenia autobusem, nawet z Krakowa ale to jeszcze za bardzo odległy termin i nie ma jeszcze ogłoszeń. Może to by wypaliło - było by fajnie. Też gdzies na forum wpadło mi, że jakaś linia busa jeżdzi w te rejony, muszę poszukac bardziej. Jak będe coś wiedzał więcej dam znać. Pozdrawiam Was wszystkich i dziękuje za radę.
PS. Janku to przejście na sktóty do ośrodka to od głównej drogi gdzieś?
Tak , to są dojścia z drogi głównej .Jedno przez kładkę obok Karczmy Dziurnówka a drugie na przeciwko paczkomatu przez most i oboma do góry. Oba dojścia schodzą się za fontanną. Następny skrót to tylko od ośrodka do kościólka sanatoryjnego i na park ale nie wiem czy w zimie będzie przejście ze względu na śnieg. Przeczytaj moje wpisy to się zorientujesz. Powodzenia. jak będziesz miał kłopoty to wyślij mi na maila nr. telefonu to oddzwonię. Przystanek autobusu jest przed schodkami do IZC a stąd do Biaweny zaledwie 300 m. Powodzenia.
Robert19
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 13 sty 2022 23:11
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: Robert19 »

Dziekuję za wyczerpujacą odpowiedź w sprawie dojscia do osrodka i równiez dla Wyspiarki, jak cos będę wiedział lub znajdę dam znać, Jadę pod koniec Lutego, mam nadzieję że już śniegu nie będzie, zobaczymy. Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuje za odpowiedzi. :serce: :serce: :serce:
Robert19
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 13 sty 2022 23:11
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: Robert19 »

a co do tego innego przewożnika to się nazywa Szwagropol ale okazało się że do samej Wysowej nie jedzie tylko Krynica lub inne w okolice Wysowej
ODPOWIEDZ