Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: wyspiarka »

O ile dobrze zrozumiałam Jana... to w pokojach są czajniki, szklanki, sztućce, 2 ręczniki... więc całkiem spoko :-)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: jan19557 »

Dobrze zrozumiałaś Wyspiarko.
Przy basenie jest strefa SPA więc szlafroki na pewno mają. Ja byłem z PFRONU i szlafrok miałem na wyposażeniu. Przed IZC na tablicy informacyjnej było ogłoszenie w sprawie wycieczek. Zapisy były w IZC i przychodził przewodnik , zabierał grupę i poszli w trasę, oczywiście pieszo. To były kilkugodzinne wypady w różne miejsca. Takich rzeczy trzeba szukać na tablicach informacyjnych. Często ktoś wywieszał kartki o wypadach. Autokarowych wyjazdów nie było na naszym turnusie. W IZC organizowali ognisko z góralem w zadaszonym pomieszczeniu i można spróbować się zapisać. Na lewo od budynku Biaweny są schodki którymi po dojściu do małego zagajniczka jodłowego a później przez łączkę można było chodzi skrótem do parku. Wychodzi się obok kościólka sanatoryjnego. W razie pytań po prostu piszcie. Postaram się pomóc. Ja latem prawdopodobnie wybiorę się do Dźwirzyna do Plazy.
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: wyspiarka »

Bardzo dziękuję Janie :serce:
Bardzo się cieszę, że chociaż piesze wycieczki są gdzieś organizowane. Mam nadzieję, że uda mi się wkręcić i coś zwiedzić :-)
Ja akurat w Dźwirzynie nigdy nie byłam, więc nie mogę poratować Ciebie przydatnymi informacjami :-(
Robert19
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 13 sty 2022 23:11
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: Robert19 »

Dziękuje Wyspiarko i Janie, z tego co widze to Janie tam byłeś z PeFRON, jak z pokojami w miare czysto i na wyposażeniu tez czajnik czy nie?
A do Wysowej do sklepu droga do pokonania w miej więcej jaki czasie? Daleko?
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: jan19557 »

Ja w zasadzie zawsze jeździłem autkiem bo mieszkałem z kolegą który był po amputacji stopy i go woziłem albo dziewczynki. Dwa razy byłem piechotką skrótami. Czajnik, sztućce i talerzyki są na wyposażeniu. Pokoje czyste , sprzątane 2 razy w tygodniu ale na korytarzy był odkurzacz i szczotka , więc można było sobie sprzątnąć w razie potrzeby. Na holach na niektórych piętrach, na pewno na 8 bo mieszkałem na 9 są też prasowalnice i 2 żelazka, komputer z internetem kanapa, miękkie fotele telewizor LED. Można się dogadać co do zabiegów z lekarzem. Robercie przeczytaj moje wcześniejsze wpisy
Awatar użytkownika
wyspiarka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 432
Na forum od: 20 lut 2015 19:59
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: wyspiarka »

Janie... wszystko to brzmi bardzo optymistycznie. Dziękuję! Oby pogoda dopisała, zabiegi pomogły a towarzystwo trafiło się miłe :-)
Gdybym miała jakieś pytania, to pozwolę sobie odezwać się do Ciebie :) Pozdrawiam! :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: jan19557 »

OK. Czekam.
Robert19
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 13 sty 2022 23:11
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: Robert19 »

Dziękuję Jan przejrzałem niektóre twoje posty, ciekawa lektura lecz ponad 750 nie dam rady :D :D :D :D
ja jadę z ZUS więc chyba będę miał trochę inne warunki, nie wiesz przypadkiem jak z ZUS jest ze strefa SPA?
dziękuje za info.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: jan19557 »

Zadzwoń to się dowiesz u źródła ale wątpię abyś dostał SPA poza basenem z tym ,że po ćwiczeniach jak ktoś chciał to mógł pójść na chwilę posiedzieć w jacuzzi. Co będzie teraz to zobaczysz ale zawsze można sobie wykupić wstęp. Rejestracja jest za stołówką. Wejście z zewnątrz lub zachodnią klatką schodową albo przez stołówkę o ile będzie otwarta
Robert19
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 13 sty 2022 23:11
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Biawena Wysowa 27.02 do 23.03 jadę z zachodniopomorskie

Post autor: Robert19 »

Dzięki! Bez jacuzzi się nie odbędzie, a w basenie miło się pochlapać. :lol: :lol: :lol: :lol:
Trzeba będzie wykupić basenik. Ale jak pisze Wyspiarka najwazniejsze pozytywne nastawienie!!!!. Myślę że nie zamkną sanatoriów ze względu na Covida, bo się coraz bardziej nastawiam na wyjazd i przykro by było jak trzeba by odłożyć wyjazd, nic zobaczymy. Cały czas siedzę na połączeniach. i chyba będe musiał wyjechać dzień wzceśniej bo perzyjazd do Krakowa mam po 14 a poźniej nie ma połaczenia. więc przyjazd dzień wczesniej i noc w hotelu.
ODPOWIEDZ