Dom Zdrojowy Ciechocinek

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Roman59
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 16 paź 2021 18:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 13

Dom Zdrojowy Ciechocinek

Post autor: Roman59 »

Czy jest ktoś teraz w DOMU ZDROJOWYM w Ciechocinku i będzie mógł odpowiedzieć na kilka pytań ? Jak przydzielają pokoje? Czy w całym Sanatorium dział wi-wi? i o której jest najlepiej przyjechać? Z góry dziękuje za odpowiedzi pozdrawiam miło i ciepło
Awatar użytkownika
Roman59
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 16 paź 2021 18:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 13

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek

Post autor: Roman59 »

Jak widzę nie doczekam się informacji o Domu Zdrojowym w Ciechocinku - szkoda. Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy :D :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek

Post autor: Atina »

Romanie
Moja mama wróciła zadowolona z rehabilitacji ,była w styczniu tego roku.
W związku z tym,że jest osobą wiekową mało opowiadała o pobycie. Na miejscu jest sklepik dobrze zaopatrzony i miła Pani. Także na miejscu jest kawiarnia,nie wiem czy otwarta obecnie.
Jedź śmiało to dobry obiekt ,ja prywatnie korzystam tam z gimnastyki w basenie :)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Roman59
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 16 paź 2021 18:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 13

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek

Post autor: Roman59 »

Szkoda ,że mama tak mało opowiadała o pobycie w tym sanatorium . Mam cichą nadzieje , że odezwą się ludzie , którzy będą mogli coś więcej napisać o tym sanatorium . Pozdrawiam miło :kwiat:
Awatar użytkownika
Roman59
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 16 paź 2021 18:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 13

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek

Post autor: Roman59 »

Właśnie mija mi tydzień pobytu w Domu Zdrojowym w Ciechocinku i jestem mile zaskoczony.
1.Baza zabiegowa po kapitalnym remoncie.
2 .Stołówka nie można mieć uwag posiłki tak jak w sanatoriach , jest urozmaicone jak dla mężczyzny wystarczające.
3.jedyna moja znacząca uwaga to jest basen , basen wyremontowany -zaleta , brak pomocy do ćwiczeń i pan prowadzący słaby.
Ogólnie jest dobrze :) :)
ODPOWIEDZ