Duszniki Zdrój 16.02.2022

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
stan_jan123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 27 sty 2016 13:56
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Duszniki Zdrój 16.02.2022

Post autor: stan_jan123 »

Ziemowit Duszniki Zdrój , ktoś, coś, na temat tego sanatorium?, a może ktoś w tym czasie z Krakowa będzie się wybierał. ;)
Ostatnio zmieniony 27 sty 2022 21:40 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono rok w tytule
JULKA123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 76
Na forum od: 23 kwie 2018 20:28
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Duszniki Zdrój 16.02.2022

Post autor: JULKA123 »

Byłam w Jan Kazimierz A
Super baza zabiegową.
Basen sauna
Warunki całkiem znośne
Wyżywienie masakra ale można było zrobić dopłatę Ok 150zl i jeść tam gdzie tzw comercia.
Tam szwedzki stół ( wprawdzie rano wieczor to samo ale zawsze mozna było zmienic) obiad do wyboru 1 z 3 ch rano wybierasz )
Okolica piękna
Uliwa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 30 gru 2021 13:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Duszniki Zdrój 16.02.2022

Post autor: Uliwa »

Witaj Julko 123
Wybieram się tam od 9 marca. Jeśli można podpytać, Twoim zdaniem na którą godzinę najlepiej tam dotrzeć . Czy pokoje mają już rozdzielone, czy dopiero przydzielają po przyjeździe, i czy sprawnie to idzie. Jadę z mężem ale nie chciałabym wylądować w pokoju ze wspólną łazienką. Może też orientujesz się gdzie można zatrzymać samochód żeby rozpakować się? Dzięki :)
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Duszniki Zdrój 16.02.2022

Post autor: John2306 »

Witajcie
Widzę ,że wkradło się trochę zamieszania. Stan_jan123 pisze o Ziemowicie JULKA123 o Janie Kazimierzu pawilon A.
Jeżeli chodzi o dojazd to do obu sanatoriów można dojechać pod samą bramę ,a dla bardziej wtajemniczonych pod same drzwi.Ja osobiście byłem w Janie Kazimierzu i tam pokoje były już wcześniej przydzielone. Uliwa , jeżeli jedziesz razem z mężem to proponuję wcześniej przedzwonić do recepcji i poprosić o wspólny pokój . Myślę,że nie powinno być problemu jeżeli zrobisz to wcześniej. Poproś również o to by pokój miał własną łazienkę. Jeżeli chodzi o jedzenie to powiem tak: pierwszy raz jak byłem to zrobiłem dopłatę i póżniej się okazało ,że bardzo podobne jedzenie dostawali ci co nie robili dopłat. Drugi raz nie dopłacałem i naprawdę nie chodziłem głodny. Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania to chętnie odpowiem. Zaznaczam , że ostatnio byłem w Dusznikach w 2019 r. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego pobytu.
Uliwa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 30 gru 2021 13:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Duszniki Zdrój 16.02.2022

Post autor: Uliwa »

Wielkie dzięki Ci Johnie :) Zorientowałam się po czasie ze piszę trochę nie na temat. Przewertowałam już posty, ale jeszcze nie wiem gdzieby zaparkować w miarę blisko i niedrogo. Pozdrawiem
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Duszniki Zdrój 16.02.2022

Post autor: John2306 »

Witaj
Najlepiej na ulicy bo przy Janie Kazimierzu jest mały parking. Jest niepłatny parking przy Ziemowicie , ale to trochę oddalone. Kuracjusze parkują przy kaplicy lub u Zakonników. Jest płatny parking blisko sanatorium ale tu polecam mapa google parkingi Duszniki Zdrój.
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu.
Uliwa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 30 gru 2021 13:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Duszniki Zdrój 16.02.2022

Post autor: Uliwa »

Dziękuję za informacje. Pospaceruję z ludkiem Google, to się trochę zorientuję jak to wygląda.
Stan_jan123 jutro już będziesz w Dusznikach, ja Cię zmienię w następnym turnusie, tyle że jadę do Jana Kazimierza.
Życzę zadowolenia z pobytu i zabiegów. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ