Jak trzeba długo czekać aby zostać wysłanym na sanatorium.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
mdomon
Posty: 1
Na forum od: 07 mar 2010 12:15

Jak trzeba długo czekać aby zostać wysłanym na sanatorium.

Post autor: mdomon »

Witam.
Złożyłem już dość dawno skierowanie o wyjazd do sanatorium po około 2 tyg przyszło mi potwierdzenie że mnie przyjęli. Ile mniej więcej trzeba czekać na wyjazd do sanatorium?
forumowicz

Re: Jak trzeba długo czekać aby zostać wysłanym na sanatorium.

Post autor: forumowicz »

Witaj,
ja wyslałam skierowanie 23 października. Po ok. miesiącu przyszło potwierdzenie, ze zostałam zakwalifikowana a czas oczekiwanie ok.8 m-cy (woj. opolskie). W środę zadzwoniła do mnie Pani z NFZ z propozycja wyjazdu do Muszyny na 13 marca... troche za szybko, ale nie odmówiłam. Czyli od dnia wysłania paierów do wyjazdu ok. 5 miesiecy. Wiem, ze w róznych województwach bywa dłuzej. Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Jak trzeba długo czekać aby zostać wysłanym na sanatorium.

Post autor: forumowicz »

Witaj,
ja wyslałam skierowanie 23 października. Po ok. miesiącu przyszło potwierdzenie, ze zostałam zakwalifikowana a czas oczekiwanie ok.8 m-cy (woj. opolskie). W środę zadzwoniła do mnie Pani z NFZ z propozycja wyjazdu do Muszyny na 13 marca... troche za szybko, ale nie odmówiłam. Czyli od dnia wysłania paierów do wyjazdu ok. 5 miesiecy. Wiem, ze w róznych województwach bywa dłuzej. Pozdrawiam.
tenia53
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 16 lis 2009 19:15

Re: Jak trzeba długo czekać aby zostać wysłanym na sanatorium.

Post autor: tenia53 »

Witam, na stronie internetowej NFZ dla danego województwa możesz znaleźć w zakładce DLA PACJENTA dane dot. leczenia sanator. a najważniejsze, że podając swój nr zarejestrowanego wniosku otrzymasz informację, jaki jest aktualny stan załatwiania Twojego wniosku i nr w kolejce. Ja przetestowałam to na dolnośl. NFZ i teraz czekam ( mam nr ok.9000 :)))). Powodzenia.
VIOLINA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 15 paź 2009 01:18

Re: Jak trzeba długo czekać aby zostać wysłanym na sanatorium.

Post autor: VIOLINA »

witam.
złożyłam skierowanie na sanatorium na dziecko 4- letnie (pod opieką rodziców) w listopadzie- stan ciężki i w marcu już dostałam przyznane sanatorium.powiadomili mnie w styczniu. natomiast jeżeli chodzi o osobę dorosłą to już czekam 11 miesięcy i nie mam odpowiedzi, kiedy będę wyjeżdżać. :lol:
ODPOWIEDZ