Sanatorium Trojan w Lądku

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
pass99
Posty: 2
Na forum od: 05 kwie 2010 22:24

Sanatorium Trojan w Lądku

Post autor: pass99 »

Wyjeżdżam za 3 tygodnie do tego sanatorium. Jest to mój pierwszy wyjazd i proszę o pomoc: nie wiem co zabrać, jak to w ogóle jest? Pozdrawiam
endriu
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 14 wrz 2009 20:04

Re: Sanatorium Trojan w Lądku

Post autor: endriu »

w LĄDKU BYŁEM W LISTOPADZIE,23SZPITAL ALE DOBRYCH WSPOMNIEŃ NIE POSIADAM.JAK DO BUDYNKU I MIEJSCOWOŚCI .BYWAŁEM W TROJANIE W KAWIARNI ,TROCHE LEPSZE WARUNKI ALE NIE SPODZIEWAJ SIĘ CUDÓW ,MIEJSCOWOŚĆ ZANIEDBANA TOTALNIE PUSTOSTANY SZYBY POWYBIJANE TRAGEDIA I NUDA .MOŻE POGODA WIOSENNA TO ZMIENI I DOBRE TOWARZYSTWO :( :( :( :( :( :( :(
casablanka83
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 10 cze 2009 22:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Sanatorium Trojan w Lądku

Post autor: casablanka83 »

witam . Ile ludzi tyle opini, ja w Ladku bylem nascie razy i chetnie wracam .W sanatorium bylem 5 razy , prywatnie nie zlicze .piekna okolica jest gdzie pochodzic gdzie sie pobawic a wiadomo atnmosfere tworza ludzie wiec sie nie Zrazaj tylko jedz jak Sam nie sprawdzisz nie bedziesz Mogl stwierdzic . mi;lego pobytu , zajrze za jakis czas jak beda pytania . Pozdrawiam
pass99
Posty: 2
Na forum od: 05 kwie 2010 22:24

Re: Sanatorium Trojan w Lądku

Post autor: pass99 »

Dziękuję za odpowiedzi, jestem pełna obaw ale może faktycznie pogoda dopisze i będzie fajnie
Pozdrawiam wszystkich
ODPOWIEDZ