FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Dzia_dek »

janeczka1 pisze:(...) Nie mogę się skontaktować z firmą obsługującą ten kurs. (...)
Janeczka nie wiem w czym Ty masz masz problem, przecież infolinia działa bez zarzutu,
system rezerwacji biletów także. Wystarczy wejść na stronę przewoźnika i zakupić bilet.
Na dzień dzisiejszy to cena biletu wynosi 71,25 zł. Na obydwa kursy. Jeden jest o 8;00
rano (9.07), drugi jest o 22;30 i tym kursem w dniu 8 lipca proponowałbym Ci jechać.
Będziesz w Iwoniczu na godz. 6;30 czyli bardzo dobry czas przyjazdu na kurację.
p.s. bezpośrednich kursów "Neobusa" na ma w e-podróżniku.
janeczka1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 02 kwie 2019 20:32
Oddział NFZ: Łódzki

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: janeczka1 »

Bardzo dziękuję za cenne wskazówki. Nie mogę jednak znaleźć połączenia o 22, 30 a takie pasowałoby mi najbardziej. Sprawdzałam na e- podróżniku i na stronie neobusa. Nie znalazłam. Proszą o podpowiedź
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Dzia_dek »

Janeczko na rozkładzie jazdy go nie znalazłem. W e - podróżniku tego połączenia nie ma.
Wejdź na stronę przewoźnika. Na głównej masz taki widok:
Przewoźnik.jpg
W pierwszym okienku "wyjazd z" musisz wpisać pierwsze litery np. Łó dopiero wtedy wyświetli się nazwa:
Łódź Fabryczna WPA (to jest dworzec autobusowy); Przechodzisz dalej na "przyjazd do" i tu możesz już
wybrać z listy lub po wpisaniu pierwszych liter wyświetli Ci się Iwonicz Zdrój pl. Oczki (to przystanek w IZ)
Z kalendarza wybierz datę 8 lipiec i Jak przejdziesz do opcji szukaj wyświetli Ci się taki mini rozkład:
Rozkład.jpg

Zaznaczasz kurs po prawej stronie czyli ten o 22;30, dalej zamów i przechodzisz dalej do danych potrzebnych
do otrzymania biletu. Jeśli chciałabyś wrócić z "Neobusem" do Łodzi to zaznaczasz również opcję powrót,
wpisujesz datę powrotu i masz taki widok:
Powrotny.jpg
Powyżej zaznaczyłem przykładowo obydwa kursy. Dalej klikasz zamów i masz kolejne okno czyli dane do biletu i płatność:
Dane.jpg
Janeczko dalej już musisz poradzić sobie sama. Myślę, że teraz już nie będziesz miała żadnego problemu z zakupem biletu.
p.s. te kursy są aktualne, sprawdzone u przewoźnika.
janeczka1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 02 kwie 2019 20:32
Oddział NFZ: Łódzki

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: janeczka1 »

Sprawdziłam, wszystko się zgadza. Teraz tylko test i pakowanie. Pięknie dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1702
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: p-siak »

Tylko podziwiać Dzia-dka,bardzo uczynny człowiek. Dwa lata temu zrobił dla nas rekonesans Horyńca,pozdrawiam.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: dani888 »

Witam .
Mam ogromną prośbę - czy ktoś bardziej zorientowany pomógłby mi w wyszukaniu przejazdu z Białegostoku do Wieńca Zdroju w dniu 18.08.2020 r ? Przyznaję się bez bicia - mam z tym problem a nie wiem czy zgłosi się ktoś chętny do podwózki mnie autem . Z góry dziękuję i pozdrawiam :kwiat: :serce: :) .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Felice »

Dani najlepszym połączeniem jest z tego co widzę Hoper. Wejdź na ich stronę i zobacz. O 6.40 z Białegostoku i na 11.50 już na miejscu.Jest to przejazd spod domu do sanatorium. Zabierasz bez problemu bagaż i o nic się nie martwisz.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3801
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: ka_jak_kazimierz »

:) Spóźniłem się odrobinkę
Załączniki
bial-wien.jpg
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: dani888 »

Felice i Kazimierzu dziękuję Wam bardzo . W wyszukiwarce mam wpisać Hoper czy szukać w e-podróżniku ? Potem dzwoni się do nich czy inaczej to wygląda ? Bo i będę musiała zapłacić za bilet i bagaż a nie wiem ile kg byłoby ... Przepraszam ale jestem zielona jak trawa wiosną :oops: .
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3801
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: ka_jak_kazimierz »

W uzupełnieniu cytat z ich strony:

"Przejazdy adres-adres to nowa forma podróżowania wygodnym pojazdem, wiozącym maksymalnie 8 pasażerów. Ty decydujesz, gdzie wsiadasz i wysiadasz. Może to być adres domu, miejsca pracy, pensjonatu czy sanatorium, w każdej, nawet bardzo małej, miejscowości znajdującej się w obrębie trasy. Oszczędzasz czas i pieniądze, bo nie musisz jechać na dworzec czy przystanek. Nie musisz brać taksówki ani jechać komunikacją miejską lub lokalną."

Ponieważ miejsc jest mało, a van jedzie aż do Mrzeżyna, to pewnie trzeba byłoby się pospieszyć z kupnem biletu...
Wyszukaj Hoper, poczytaj, potem zadzwonisz na infolinię :)
ODPOWIEDZ