FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Felice »

Ja wiedziałam,że on jeździ naprzemiennie,ale przegapiłam kiedy Meliska jedzie.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: darek »

Przechodząc dziś w okolicach katowickiego dworca PKP ..udałem się do przedsprzedaży biletów.
Fakt sprawdzałem w necie ,ale w związku z prowadzonymi pracami informacje moga być nie precyzyjne.

Dodatkowo od 9 czerwca ma wejść Zaktualizowany rozkład jazdy.

????????????????

odczekałem swoje raptem 3 potencjalnych podróżnych nastał Mój czas.
Zadałem pytanie czy mogę kupić -Okazuje się 30 dni przed ok poczekam!
zadałem pytanie o zaktualizowany rozkład jazdy oraz o bezpośrednie połączenie na trasie Katowice -Kołobrzeg
Pani popatrzyła się po rozglądała i zadał Pytanie -Ale Pan nie przeprowadza wywiadu bo od Jest Rzecznik :(
Patrze się na Panią i ..okazało się że jestem kolejną Osoba pytająća sie o to połączenie wg aktualnego wykazu na czas WAKACJI na trasie Katowice -Kołobrzeg będą kursować dwa Pociagi :D
Pierwszy wyjazd o 4,55
Drugi wyjazd o13,29
SUPER aż zacząłem się smiać
DLA KOGO te pociągi aby z okręgu ślaskiego dostać się przed 5,00 nalezy bez wzglednie wziąść Taxi lubmieć pomocną osobę FAKT pociąg przyjeżdża do Kołobrzegu na 15,15
Drugi wariant fakt wyjazd o 13,22 ale dotarcie do Kołobrzegu -UWAGA 23,20
Oj Panowie Taxiasiarze będą mieć Żniwo - Taryfa nocna a i wielu zapłaci na 2 strefe bo będą wycieczki PLUUS Recepcja -pielęgniarka

Zastanawiam się dlaczego od tego roku nie ma NOCNYCH .

Cóż Mieszkam w Centrum Katowic niby 5 przystanków od dworca poproszę syna o podwiezienie -ale będę miał kaca że go wyciągam z łóżka o 4,15 jest opcja Taxi -ale chyba Pierwsze pojawiają się od 6,00
ok jest Komunikacja miejska ale ona zaczyna Pracę od 4,45 :) no nie dojadę chyba że pojadę tramwajem Nocnym i będę czekał pod dworcem aż Otworza
meliska
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 09 gru 2018 09:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: meliska »

Znalazłam busa z Pulaw o 23:40 bezposrednio do Bydgoszczy na 12:55
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1241
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Samosia »

darek pisze: 16 maja 2019 22:10 Przechodząc dziś w okolicach katowickiego dworca PKP ..udałem się do przedsprzedaży biletów.
Fakt sprawdzałem w necie ,ale w związku z prowadzonymi pracami informacje moga być nie precyzyjne.

Dodatkowo od 9 czerwca ma wejść Zaktualizowany rozkład jazdy.

????????????????

odczekałem swoje raptem 3 potencjalnych podróżnych nastał Mój czas.
Zadałem pytanie czy mogę kupić -Okazuje się 30 dni przed ok poczekam!
zadałem pytanie o zaktualizowany rozkład jazdy oraz o bezpośrednie połączenie na trasie Katowice -Kołobrzeg
Pani popatrzyła się po rozglądała i zadał Pytanie -Ale Pan nie przeprowadza wywiadu bo od Jest Rzecznik :(
Patrze się na Panią i ..okazało się że jestem kolejną Osoba pytająća sie o to połączenie wg aktualnego wykazu na czas WAKACJI na trasie Katowice -Kołobrzeg będą kursować dwa Pociagi :D
Pierwszy wyjazd o 4,55
Drugi wyjazd o13,29
SUPER aż zacząłem się smiać
DLA KOGO te pociągi aby z okręgu ślaskiego dostać się przed 5,00 nalezy bez wzglednie wziąść Taxi lubmieć pomocną osobę FAKT pociąg przyjeżdża do Kołobrzegu na 15,15
Drugi wariant fakt wyjazd o 13,22 ale dotarcie do Kołobrzegu -UWAGA 23,20
Oj Panowie Taxiasiarze będą mieć Żniwo - Taryfa nocna a i wielu zapłaci na 2 strefe bo będą wycieczki PLUUS Recepcja -pielęgniarka

Zastanawiam się dlaczego od tego roku nie ma NOCNYCH .

Cóż Mieszkam w Centrum Katowic niby 5 przystanków od dworca poproszę syna o podwiezienie -ale będę miał kaca że go wyciągam z łóżka o 4,15 jest opcja Taxi -ale chyba Pierwsze pojawiają się od 6,00
ok jest Komunikacja miejska ale ona zaczyna Pracę od 4,45 :) no nie dojadę chyba że pojadę tramwajem Nocnym i będę czekał pod dworcem aż Otworza
Witam...Nie wiem czy wiesz ale z Katowic do Kołobrzegu jedzie bez przesiadki bus ...bodajże startuje coś około 20.30 a na mecie jest około 8.00 rano a i bilety są aktualnie do kupienia z odrobną zniżki :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Felice »

meliska pisze: 17 maja 2019 11:16 Znalazłam busa z Pulaw o 23:40 bezposrednio do Bydgoszczy na 12:55
No tak zapomniałam o Flixbusie.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Felice »

Meliska,ale czy zwróciłaś uwagę na to,że to jest z przesiadką w Gdańsku?
To jednak lepiej byłoby przesiąść się w Warszawie.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: darek »

Samosia pisze: 17 maja 2019 11:25
darek pisze: 16 maja 2019 22:10 Przechodząc dziś w okolicach katowickiego dworca PKP ..udałem się do przedsprzedaży biletów.
Fakt sprawdzałem w necie ,ale w związku z prowadzonymi pracami informacje moga być nie precyzyjne.

Dodatkowo od 9 czerwca ma wejść Zaktualizowany rozkład jazdy.

????????????????

odczekałem swoje raptem 3 potencjalnych podróżnych nastał Mój czas.
Zadałem pytanie czy mogę kupić -Okazuje się 30 dni przed ok poczekam!
zadałem pytanie o zaktualizowany rozkład jazdy oraz o bezpośrednie połączenie na trasie Katowice -Kołobrzeg
Pani popatrzyła się po rozglądała i zadał Pytanie -Ale Pan nie przeprowadza wywiadu bo od Jest Rzecznik :(
Patrze się na Panią i ..okazało się że jestem kolejną Osoba pytająća sie o to połączenie wg aktualnego wykazu na czas WAKACJI na trasie Katowice -Kołobrzeg będą kursować dwa Pociagi :D
Pierwszy wyjazd o 4,55
Drugi wyjazd o13,29
SUPER aż zacząłem się smiać
DLA KOGO te pociągi aby z okręgu ślaskiego dostać się przed 5,00 nalezy bez wzglednie wziąść Taxi lubmieć pomocną osobę FAKT pociąg przyjeżdża do Kołobrzegu na 15,15
Drugi wariant fakt wyjazd o 13,22 ale dotarcie do Kołobrzegu -UWAGA 23,20
Oj Panowie Taxiasiarze będą mieć Żniwo - Taryfa nocna a i wielu zapłaci na 2 strefe bo będą wycieczki PLUUS Recepcja -pielęgniarka

Zastanawiam się dlaczego od tego roku nie ma NOCNYCH .

Cóż Mieszkam w Centrum Katowic niby 5 przystanków od dworca poproszę syna o podwiezienie -ale będę miał kaca że go wyciągam z łóżka o 4,15 jest opcja Taxi -ale chyba Pierwsze pojawiają się od 6,00
ok jest Komunikacja miejska ale ona zaczyna Pracę od 4,45 :) no nie dojadę chyba że pojadę tramwajem Nocnym i będę czekał pod dworcem aż Otworza
Witam...Nie wiem czy wiesz ale z Katowic do Kołobrzegu jedzie bez przesiadki bus ...bodajże startuje coś około 20.30 a na mecie jest około 8.00 rano a i bilety są aktualnie do kupienia z odrobną zniżki :)
Słyszałem

Ale to ponad 12 godzin !!!! i tylko 600 km
Mocno zastanawiam się jednak czy nie odpalić wehikuł i udac się na czterech kołach przy dobrych wiatrach osiągnę Kołobrzeg w 6 max 7 godzin.
Zastanawiam się Dlaczego Pociąg 600 km osiąga w 10-11 godzin a autobus w 12 to jakis nonsens .
Wszak sa drogi -autostrady ,których nie wybudowano , wszak modernizowane są Szlaki kolejowe .
Nawet sa chwalby że pociągi osiągna magiczne 150 km / godz
ale chyba nie ma wagonów dla tak szybkich pociagów :)
Kasiagra12
Posty: 3
Na forum od: 19 maja 2019 03:15

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Kasiagra12 »

Z Krakowa do Szklarskiej Poręby 7 czerwca szukam dojazdu...
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3420
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Dzia_dek »

Z Krakowa "Neobus" o 0;40 do Wrocławia, przyjazd 4;20 . Tam 45 minut na przesiadkę,
do przejścia 300m na dworzec PKP. Wyjazd z Wrocławia 5;05, dojazd do Szklarskiej na 8;05.
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: beatricze »

Witam darek
Duzo tu podpowiedzi ale szybko i na czas można dojechać Majer busem Zakopane - Kołobrzeg.Na miejscu jesteś o 7 rano.Dobry czas.Często korzystam i polecam.
ODPOWIEDZ