FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20152
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Felice »

Można zamówić przejazd przez infolinię,opłacić i gotowe. Wszystko zresztą dokładnie ci wytłumaczą. Zawsze lepiej bezpośrednio u nich.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: dani888 »

Dzięki wielkie kochani ale jeszcze chwilkę wstrzymam się bo może jednak ktoś z Podlasia czy Warmii i Mazur będzie jechał autem i zabierze sierotkę ? ;) Ale stronę odwiedzę , poczytam i sprawdzę . Wolałabym być rano , może wyjadę dzień wcześniej i po prostu zapłacę za nocleg , wcześniej oczywiście rezerwując . Choć szkoda trochę kasy . Ale zobaczymy... Trzymajcie się cieplutko :) .
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3812
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: ka_jak_kazimierz »

I Ty, chociaż ostatnio właśnie u Was najcieplej bywa :)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: dani888 »

Dzięki Kazimierzu :) . Masz rację , przecież u nas zawsze była Syberia i grasowały białe niedźwiedzie :lol: :lol: . Dobrej nocki .
Horeca
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 03 sie 2020 14:02

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Horeca »

dani888 pisze: 31 lip 2020 19:30 Dzięki wielkie kochani ale jeszcze chwilkę wstrzymam się bo może jednak ktoś z Podlasia czy Warmii i Mazur będzie jechał autem i zabierze sierotkę ? ;) Ale stronę odwiedzę , poczytam i sprawdzę . Wolałabym być rano , może wyjadę dzień wcześniej i po prostu zapłacę za nocleg , wcześniej oczywiście rezerwując . Choć szkoda trochę kasy . Ale zobaczymy... Trzymajcie się cieplutko :) .
Z tym hoper.pl to trzeba być ostrożnym...tzn wyczytałem, że mają dodatkowe opłaty np. za dojazd pod adres, za bagaż. Zanim kupisz, to zadzwoń do nich i się upewnij co i jak :)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: dani888 »

Właśnie tak zrobię Horeca , nic w ciemno ... Aby tylko mieli miejsca w tym terminie a nadbagażu może nie będzie . Hm...mam w domu zważyć czy jak ? :)
Horeca
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 03 sie 2020 14:02

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Horeca »

Dani888 podobnie jak w samolocie...w hoper.pl w cenie jest 5kg podręczny i 25kg do bagażnika, wszystko poza jest płatne więcej. Kierowca ogarnia na miejscu startu bagaż. Niby 25kg to dużo, ale z drugiej strony na 24 dni to znowu nie aż tak wiele mając na uwadze że dostaje się tylko 1 ręcznik :lol:
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Koralik_bis »

Dani; ja tego nie robiłam to szczegółów nie podam, ale czytałam tu kiedyś o wysyłaniu walizy kurierem także pojechałabyś tylko z podręcznym; może ktoś się odezwie co zamawiał kuriera; tak samo droga powrotna kurier do sanatorium po walize; pozdrawiam.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: dani888 »

Horeca , Koraliku_bis dziś dzwoniłam do tego przewoźnika i usługa przewozu mojej osoby i bagażu będzie kosztowała 120 zł . Jeszcze nie rezerwowałam i nie kupowałam biletu . A w Wieńcu byłabym po 12-ej w przybliżeniu bo na trasie różnie może być . Tak więc i bagaż pojechałby ze mną . Na dzień dzisiejszy miejsca są . Pozdrawiam Was cieplutko i dzięki wielkie :kwiat: :serce: ;) .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20152
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Felice »

Biorąc pod uwagę,że usługa od adresu,pod adres to cena zupełnie przyzwoita. Doliczając taksówki do normalnego przejazdu to nie jest źle. Koleżance kiedyś kupowałam bilet i rozważając wszystkie opcje i niewygody przesiadek wyszło na korzyść Hopera.
ODPOWIEDZ