FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: dani888 »

I tu masz rację Feli , moi bliscy też tak mówią , sama to samo pomyślałam . Po co mam tłuc się przez pół Polski niewygodnie , niebezpiecznie i okropnie długo . Poza tym gdyby mój osobisty szofer mnie wiózł i wracał do domku to byłby zmęczony i na paliwo poszłoby o wiele więcej kasy . Do tego musiałby wieźć mnie nocką a niestety w nocy gorzej bo słabiej wtedy widzi . Pozdrawiam niezawodna kobietko i dziękuję :serce: :) .
goralka50+
Posty: 3
Na forum od: 26 lut 2019 08:55

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: goralka50+ »

Witam! Szukam osoby jadącej do Ciechocinka na turnus od 18.08.2020 z Małopolski. Oczywiście dokłada się do kosztów podróży.
dorotka100
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 192
Na forum od: 15 cze 2015 21:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 0

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: dorotka100 »

Proszę was bardzo podpowiedzcie jak najlepiej dojechać z Lublina-Inowrocławia. :oops:
Awatar użytkownika
SzymonH
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 154
Na forum od: 01 sie 2014 09:37
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: SzymonH »

Wolne miejsce w samochodzie, Kielce-Ciechocinek 27 08 :)
Renia6
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 23 sie 2020 21:46

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Renia6 »

Czy ktoś wie jak łatwo dojechać z okolic Krakowa do Uniejowa?
A może ktoś jedzie 30.08.2020?
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: GIENIA »

Z MDA w Krakowie masz autobus do Katowic o 6.50 .... po godzinie jestes na dworcu w Katowicach i po 20 minutach masz odjazd z tego samego dworca do Kruszwicy , przez Uniejów . Na miejscu jesteś ok 13 ...
Jest tez pociąg z Krakowa o 5.44 z przesiadką w Łęczycy , ale tam , z dworca PKP do PKS trzeba kawałek przejść .... na przejście masz ponad godzinę i jesteś w Uniejowie wcześniej , bo ok 11.40 ...
Renia6
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 23 sie 2020 21:46

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Renia6 »

Dziękuję Gienia! Jesteś lepsza od informacji internetowej! A wiesz może, czy te opcje dostępne są też w niedziele? :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: GIENIA »

O widzisz , nie popatrzyłam na datę Twojego wyjazdu :oops:
W niedzielę to tylko ten autobus przez Katowice , i wyjazd wcześniej niż w dni powszednie , bo o 6.30 .... tym samym masz w Katowicach nie 20 , a 40 minut na przesiadkę . Tak mi powiedział e podróżnik :lol:

Bilet do Katowic - 17 zł , z Katowic do Uniejowa - 51 Zł :)
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: p-siak »

Witam, może ktoś ma wiedzę o dobrym połączeniu z Lublina do Iwonicza w dzień powszedni. Bo patrzę:czy przez Krosno,czy Sanok,każde ma mankamenty. Komu przeszkadzał bezpośredni? Dziękuję za podpowiedzi.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: Dzia_dek »

P-siak zerknij sobie na ten POST. Nie chcę go powielać po raz kolejny.
Myślę, że w chwili obecnej, to jest najlepsze połączenie na trasie Lublin - Iwonicz Zdrój.
Odradzam zdecydowanie jazdę do Sanoka. Potem jest problem aby dostać się do Zdroju.
p.s. pytasz komu przeszkadzał bezpośredni? Myślę, że to ekonomia spowodowała, że firma zmieniła zupełnie
trasę jazdy dla swoich busów. Swego czasu pojawiło się kilku przewoźników na trasie Lublin - Rzeszów, a duże
obłożenie dwa lub trzy razy w miesiącu nie zapewniło rentowności tego połączenia do Iwo i to pewnie wszystko.
ODPOWIEDZ