wyjazd do sanatorium Wital Gołdap

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
kriss
Posty: 2
Na forum od: 30 lis 2012 20:56

wyjazd do sanatorium Wital Gołdap

Post autor: kriss »

czy wybiera się ktoś na turnus w ramach prewencji rentowej ZUS do sanatorium Wital w Gołdapii od 02 lutego 2013. Jestem z okolic Warszawy. Chętnych proszę o kontakt mailowy [email]. krzysiek -50 latek
Ostatnio zmieniony 14 lis 2019 22:49 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email
kriss
Posty: 2
Na forum od: 30 lis 2012 20:56

Re: wyjazd do sanatorium Wital Gołdap

Post autor: kriss »

wyjeżdżam od początku lutego do sanatorium wital - gołdap.czy ktoś może podzielić się ze mną spostrzeżeniami na temat pobytu.może ktoś wyjeżdża w podobnym terminie kriss
Awatar użytkownika
seweras
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 13 sty 2012 13:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: wyjazd do sanatorium Wital Gołdap

Post autor: seweras »

Witaj ,byłem w Gołdapi w lipcu ośrodek ładny miła obsługa codziennie wieczorki taneczne ale na początku poproś o pokój z balkonem bo pozostałem to dziuple
jarek384
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 15 sty 2013 14:57

Re: wyjazd do sanatorium Wital Gołdap

Post autor: jarek384 »

Witam!
Ja też mam skierowanie z ZUS od 02 lutego 2013 - to mój pierwszy wyjazd - mieszkam w Warszawie, 49 lat...
Pozdrawiam!
ewcia29
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 28 sty 2013 15:44

Re: wyjazd do sanatorium Wital Gołdap

Post autor: ewcia29 »

Witam
Również będę w Witalu od 02.02.2013 Jadę z Torunia do Olsztyna pociągiem, a potem busik do Gołdapi Jak idą przygotowania do wyjazdu i jak nastawienie??
Pozdrawiam
Ewelina :)
Kasiek
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 23 sty 2013 14:29

Re: wyjazd do sanatorium Wital Gołdap

Post autor: Kasiek »

Z wawy do Gołdapi... hmm no zawsze to jakas wycieczka na suwalszczyzne:)
Ja jestem z Suwałk i mam blisko, wiec moze radosc mniejsza, a jeszcze jak poczytałam komentarze to jade z lekka obawa.
Mnie wysyła ZUS i jestem po operacji kregoslupa a Wy?

Pozdrawiam
ewcia29
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 28 sty 2013 15:44

Re: wyjazd do sanatorium Wital Gołdap

Post autor: ewcia29 »

Ja również z ZUS-u Depresja itp Dziś kupiłam sobie już bilet na pociąg i powoli się zaczynam pakować :)
Grzegorz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 20 gru 2008 16:15

Re: wyjazd do sanatorium Wital Gołdap

Post autor: Grzegorz »

Gdy ja jechałem z ZUS do sanatorium Wital w Gołdapi to był organizowany przez to sanatorium lub przez ZUS (już nie pamiętam) autokar z Warszawy, a nawet chyba dwa. Jeden odjeżdżał z dworca wschodniego, a drugi chyba z centrum. To bardzo dobre rozwiązanie, bo samo sanatorium jest spory kawałek od Gołdapi, ze 3 km będzie i trzeba by brać jakąś taksówkę z dworca, a sanatoryjny autokar wiózł pod same drzwi. Dosłownie pod same drzwi - wyciągało się walizki i już było się w środku. Co prawda ZUS zwraca koszty przejazdy pociągiem ale po co sobie utrudniać jeśli taki autokar jest. Oczywiście proponuję wam potwierdzić telefonicznie w Witalu czy nadal jest organizowany ten transport.
ewcia29
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 28 sty 2013 15:44

Re: wyjazd do sanatorium Wital Gołdap

Post autor: ewcia29 »

Ja jadę do Olsztyna i tam będzie podstawiony busik prosto do sanatorium Wital. Także spoczko. Ale dzięki za info... :)
Grzegorz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 20 gru 2008 16:15

Re: wyjazd do sanatorium Wital Gołdap

Post autor: Grzegorz »

Nie ma sprawy ;)
ODPOWIEDZ