Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
rafalkocak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 09 wrz 2011 11:19

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: rafalkocak »

Moze sie stykniemy i wezmiemy wspólny pokój
darecki
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 16 paź 2011 21:03

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: darecki »

Jestem jak najbardziej za, z tego co mówisz będziesz tam pierwszy więc możesz zająć jakąś dobrą miejscówkę. jak masz facebooka to możemy się tam dogadać co do kontaktu no i żebyśmy wiedzieli jak wyglądamy.
rafalkocak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 09 wrz 2011 11:19

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: rafalkocak »

FB-rafal kocak
rafalkocak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 09 wrz 2011 11:19

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: rafalkocak »

rafalkocak pisze:FB-rafal kocak
http://www.facebook.com/#!/rafal.kocak
seat555
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 20 paź 2011 21:32

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: seat555 »

dostałam skierowanie do tego sanatorium na turnus rozpoczynający się 25 listopada czy ktoś się tam wybiera w tym czasie i może napisalibyście troszkę więcej informacji na temat pobytu tam i zasad jakie tam panują.
darecki
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 16 paź 2011 21:03

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: darecki »

A to co zostało napisane wcześniej to mało?
seat555
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 20 paź 2011 21:32

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: seat555 »

Witam. Konkretnie o pobycie w samym sanatorium to kilka osób napisało ale miło byłoby poczytać o wrażeniach innych . Szczególnie te informacje są przydatne dla osób które pierwszy raz jadą do sanatorium.pozdrawiam
seat555
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 20 paź 2011 21:32

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: seat555 »

czy na turnus rozpoczynający się 25 listopada jedzie ktoś z okolic Człuchowa
dariusz
Posty: 3
Na forum od: 27 paź 2011 22:50

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: dariusz »

Niedługo i ja dołączę do kuracjuszy w Sobieszewie. Bardzo mnie martwi brak basenu w sanatorium, na kręgosłup to przecież podstawa podstaw!! Podobno wożą do Sopotu tych którzy potrzebują ale raz w tygodniu, więc to tak jakby wcale.
Powinny być codzienne zajęcia na basenie jeżeli zależy nam na zdrowiu a przecież po to tam jedziemy. Póki co mam nadzieję że to co słyszałem to tylko plotki i że zadbają o basen dla nas :)
Jeżeli nie to trzeba będzie tą sprawę nagłośnić tam gdzie trzeba, niestety ... płacimy my, płaci zus więc rehabilitacja musi być prawidłowo przeprowadzona ...
Awatar użytkownika
DorotaB
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 25 maja 2011 15:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: DorotaB »

W sobieszewskim "sanatorium" basenu nie ma! Kuracjusze w poniedziałki na godz. 9.00 są dowożeni na basen w hotelu POSEJDON w Gdańsku-Jelitkowie. Sobieszewskie "sanatorium" mieści się w dawnym ośrodku konferencyjnym i brak w nim udogodnień dla osób chorych i niepełnosprawnych (np. poręczy w kabinach prysznicowych czy przy wyjściu z budynku).
ODPOWIEDZ