Wycieczki z Rymanowa

Rymanów-Zdrój okiem kuracjusza.
Piotrek45
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 08 lip 2019 03:38

Wycieczki z Rymanowa

Post autor: Piotrek45 »

Z tego co czytałem, z każdego sanatorium są organizowane jakieś wycieczki. Proszę o informacje, jakie wycieczki są organizowane, z Zimowit w Rymanowie Zdroju?
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wycieczki z Rymanowa

Post autor: BozenaMat »

Witaj Piotrek.
Ja byłam w Zimowicie w ubiegłym roku i wycieczek było sporo. Do Huty Szkła w Krośnie, do Huty Szkła w samym Rymanowie. Do Fabryki czekolady w Korczynie (koło Krosna). W Bieszczady, Solina, Żarnowiec, Skansen Gazownictwa, Budapeszt, Lwów...... Zresztą wejdź na stronę Biura Turystycznego Mateusz albo Omnibus. Tam jest dokładny wykaz wycieczek. Jak zbiorą odpowiednią ilość uczestników (z Rymanowa i Iwonicza), to wycieczka dojdzie do skutku. Jak nie..... odwołują.
Jak będzie czas, zbierz ekipę (nawet we dwie osoby) i ruszcie na wędrówki. A jest gdzie połazić :)
Miłego pobytu życzę :)
Piotrek45
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 08 lip 2019 03:38

Re: Wycieczki z Rymanowa

Post autor: Piotrek45 »

Dziękuję Ci Bożenko. A możesz mi powiedzieć jak to się odbywa, aby pogodzić czas na zabiegiz wycieczkami, ponieważ jadę z ZUS-u, a tam zabiegów jest ponoć dużo?
Awatar użytkownika
Ala0405
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 21 wrz 2016 20:22
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wycieczki z Rymanowa

Post autor: Ala0405 »

Piotrek,
byłam 2 razy w Iwoniczu i wycieczki są te same. Tak jak powiedziała Bożena: Lwów (paszport), Budapeszt, Bieszczady, Żarnowiec, huty szkła w Krośnie i Rymanowie...
Wycieczki całodzienne organizowane są w soboty i niedziele. W niedziele zabiegów nie ma. Zabiegi z soboty można przesunąć i odbyć w innym terminie (jeśli wyjeżdża się na wycieczkę nie robią z tym problemu). A krótsze wycieczki np do huty szkła są organizowane popołudniami więc z zabiegami też nie ma problemu.
A co do ilości zabiegów z ZUS-u to jest zazwyczaj 4 dziennie wiec da się wszystko pogodzić :)
Pozdrawiam :) :) :)
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wycieczki z Rymanowa

Post autor: BozenaMat »

Dodam jeszcze, że na tablicy ogłoszeń przy stołówce jest wywieszona lista wycieczek - miejsce i data. Można wcześniej coś zaplanować i przesunąć jakiś zabieg. Jak jest wolne miejsce, to jest to do przejścia i zabiegi z popołudnia można wcisnąć w godziny przedpołudniowe. :) Wtedy spokojnie po obiedzie można gdzieś ruszyć :)
Piotrek45
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 08 lip 2019 03:38

Re: Wycieczki z Rymanowa

Post autor: Piotrek45 »

To fajnie, mam tylko nadzieję, że znajdą się chętni na wspólne wycieczki, i wędrówki po okolicy.
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wycieczki z Rymanowa

Post autor: BozenaMat »

Znajdziesz, znajdziesz. Mnie udało się codziennie gdzieś wędrować i zawsze znalazłam kogoś, kto dołączył :)
Jak chcesz, to zerknij tu:
viewtopic.php?f=40&t=19834
Zobaczysz, że jest gdzie połazić. :)
Udanego pobytu życzę :)
Piotrek45
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 08 lip 2019 03:38

Re: Wycieczki z Rymanowa

Post autor: Piotrek45 »

Dzięki. Przeglądałem to, zanim napisałem pierwszego posta na tym forum.Piękny opis i fotki-gratulacje.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ