Rymanów Zdrój

Rymanów-Zdrój okiem kuracjusza.
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: BozenaMat »

Uczta dla moich oczów :)
Teraz już nie mam wątpliwości, że wzięłam Rymanów. Jak tam będzie w połowie tak pięknie jak na tych fotkach Zbyszka....... i tyle ciekawych miejsc, o których pisze Dzia_dek........... to ja będę zachwycona :)
Tylko czy czasu starczy na to wszystko? :)
Dziękuję za tyle informacji :)
Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 05 wrz 2018 20:40
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: Feniks »

Pocieszacie mnie. Nie chce mi się jechać ale te pozytywne opinie zmieniają moje zdanie. Szkoda tylko, że nikt sie nie odzywa z ttch co jadą w moim terminie. Jadę 24.11.2018 Zimowit. Pozdrawiam wszystkich
forumowicz

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: forumowicz »

Bożenko wczoraj nie wiedziałam o Rymanowie nic...dzisiaj jestem zauroczona. Cudownie spędzisz czas.
Zbyszku po raz pierwszy oglądałam Twoje zdjęcia. Masz ten dar, który sprawia, że przenoszę się w momenty przez Ciebie uchwycone. Piękne...
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: BozenaMat »

O Rymanowie też niewiele wiedziałam. Wzięłam tam zwrot do Sanatorium, bo termin mi pasował. Z przydziału wychodził mi grudzień.
I im więcej czytam, przeglądam o Rymanowie... coraz bardziej mnie to miejsce zachwyca. I mam nadzieję, że i zabiegi będą dobre.
Jeszcze raz dziękuję za piękne fotki z tego miejsca i opisy :)
Postaram się porobić trochę zdjęć i wrzucić tu. Ale uprzedzam, jestem amatorem, pstrykam to co mi się wydaje, że warto :lol:

I patrząc na Rymanów, to mam wrażenie, że coś jak moja ukochana Krynica :)
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: renatka11 »

Bożenko, nie wiem gdzie będziesz koszystała z zabiegów, ja miałam w szpitalu ESKULAP. Ze wszystkich zabiegów byłam zadowolona, a najbardziej z okładów borowinowych, które są nakładane bezpośrednio z wózka lub taczki. W 2016 roku w sanatorium Stomil (troszkę oddalone od centrum) budowano baseny, więc na pewno są już czynne. W Stomilu były świetne dansingi na powietrzu, ale to był upalny maj. :) :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: BozenaMat »

Renatko....... jadę do Zimowita. Podobno wszystkie zabiegi są na miejscu, ale jeszcze zadzwonię i dopytam. I mimo wszystko liczę na dobrą pogodę, by można było połazić (dla mnie to dodatkowa terapia) :)
I właśnie doczytałam, że jest Rymanów - miasteczko i Rymanów Zdrój, gdzie jest Zimowit :) Więc będzie spacer do miasteczka, a po drodze pewno coś ciekawego, na czym można zatrzymać oko i.......... pstryknąć fotkę :)
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1222
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: Joni123 »

Bożenko do miasteczka to parę ładnych km!! Tam to busem...no chyba że będziesz miała tyle czasu 😊
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: BozenaMat »

A co to te 6 kilometrów? Śmignie się, najwyżej jak padnę, to wróci się busikiem :lol: :lol:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: jan19557 »

Sanatorium jest w Rymanowie Zdroju do którego będziesz jechała przez Rymanów jeszcze 4 km.. Ja byłem w 2016 w Eskulapie w okresie czerwiec-lipiec ale żadnych baletek na świeżym powietrzu w Stomilu już nie było. Wszystkie w kawiarni , 4 razy w tygodniu.. Teraz są najlepsze w Świteziance ( dawny Kasztanowy Dwór )., schodami około 600 m od Zimowita. Powodzenia.
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: BozenaMat »

Dziękuję Jan19557 :)

A tak jeszcze że zapytam. Czy w Zimowicie są organizowane jakieś wycieczki weekendowe?
ODPOWIEDZ