Udar Mózgu

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
Neuro
Posty: 1
Na forum od: 16 paź 2021 20:00

Re: Udar Mózgu

Post autor: Neuro »

Z wiekiem ryzyko udaru wrasta, szybko udzielona pomoc może uratować życie i sprawność. Rehabilitacja po udarze może być bardzo długa, wymagać wielu specjalistów, fizjoterapeutów, logopedów, neuropsychologów, wsparcia całej rodziny i dużych funduszy. Powstała strona która może pomóc w rehabilitacji, z wyszukiwarką specjalistów i przykładowymi ćwiczeniami rehabilitacyjnymi https://www.neuro-regeneracja.pl
Można też dodać usługi związane z rehabilitacją.
Awatar użytkownika
M A J K A
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1492
Na forum od: 31 gru 2019 11:44
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Udar Mózgu

Post autor: M A J K A »

"Ośrodek jest fikcyjny tylko do celów demonstracji działania strony."
Ot taki zapis... człek się zastanawia o co biega w pierwszej chwili...
A stronka chyba bardziej na ogłoszeniodawców czeka.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1365
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Udar Mózgu

Post autor: Mazrena »

andrzej1955 pisze: 30 maja 2021 15:55 Witam ,czasy pandemii , ciągłe stresy , zupełnie nie służą naszemu zdrowiu-ostatnio wśród moich znajomych zdarzyło się kilka udarów i wyciągnąłem ten temat -dbajcie o siebie - proste badanie bezinwazyjne- Doppler Tętnic Szyjnych może zobrazować czy wszystko jest w porządku z naszymi drogami przepływu krwi , moim zdaniem mit cholesterolu upadł a istotne jest badanie za HOMOCYSTEINĘ - opisywane w innym temacie ,mam nadzieję że wszyscy po przebytym udarze ciągle walczą aby zachować sprawność bo czasy pandemii nie służyły i raczej cofały nas w działaniach w tym kierunku ,Raz Jeszcze -Dbajcie o Siebie, Diagnozujcie się i Nieustannie Walczcie bo bez tego nie ma życia ,Pozdrawiam Serdecznie i Nieustająco Dużo Tak Cennego Zdrowia Życzę :kwiat: :serce: :kwiat:
Widzę,że jesteś w temacie. Potrzebuję ośrodka dla osoby niepełnosprawnej , która w okresie pandemii przeszła udar. Ma to być turnus w prezencie , aby odzyskała trochę sprawności i pomoc dla rodziców (szlachetna paczka). Najlepiej w okolicy Śląska.Gdybyś mógł doradzić będę wdzięczna za pomoc :kwiat: :)
ODPOWIEDZ