wybór schorzenia

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Warmiak_57
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 21 gru 2016 21:58
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

wybór schorzenia

Post autor: Warmiak_57 »

Dzień Dobry, Mam zamiar niedługo starać się o pobyt w sanatorium z NFZ (to już będzie siódmy wniosek), mniej więcej znam system, ale byłbym wdzięczny za poradę. Z racji wysokiego PESELU dorobiłem się kilku schorzeń chronicznych, a ponieważ na wniosku jakieś trzeba podać to główne schorzenie chciałbym zapytać czy ktoś wie w przypadku jakich schorzeń czeka się stosunkowo najkrócej. Byłbym wdzięczny za rady. Z pozdrowieniami z Olsztyna - Andrzej (Warmiak_57)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: wybór schorzenia

Post autor: andrzej1955 »

Witam, nie wiem jak to jest-czas przydziału sanatorium a schorzenie, natomiast to że jesteś z Warmińskiego to wydaje mi się że skierowanie w miarę szybko, przeszukaj temat Poczekalnia na wyjazd do sanatorium-może przydadzą się jakieś wskazówki ,Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: wybór schorzenia

Post autor: jan19557 »

W normalnym trybie zawsze krócej czekają sercowcy ale najlepiej zadzwonić do swojego NFZ-u to powiedzą. To nie jest tajemnica.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: wybór schorzenia

Post autor: Felice »

Najdłuższa kolejka i najmniejszy wybór jest na neurologię. Kardiologia też wysyła w konkretne miejsca. Największe możliwości w wyborze miejsca daje reumatologia.
Warmiak_57
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 21 gru 2016 21:58
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: wybór schorzenia

Post autor: Warmiak_57 »

Dzień Dobry, Dziękuję za wiadomość. Niestety (a może na szczęście) reumatologicznego schorzenia się nie dorobiłem, ale kardiologicznego jak najbardziej, czyli "uderzę" w tym kierunku. Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam Andrzej (Warmiak_57)
ODPOWIEDZ