Borelioza

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Borelioza

Post autor: ogrodnik »

Dzień dobry.
Odszukałem temat o leczeniu boreliozy. Podobnie jak Wy, mam znajomą kobietę, chorą na boreliozę. Choroba dała znać o sobie po wielu latach. teraz cierpi mocno. Dziś napisała do mnie o tym, że nie widzi ratunku dla siebie, a ja niewiele mogę jej pomóc.
Jeśli ktoś z Was może zna specjalistów od tej choroby, to proszę o kontakt.
Pozdrawiam :kwiat:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Borelioza

Post autor: ewiko »

Również miałam problem z tą paskudą. Wzięłam kilka antybiotyków , mocnych jak cho...a. Ostatni był tak mocny , że myślałam że zejdę , ale cóż lekarz zleciła to brałam. Trwało to pół roku. Jakież było moje zaskoczenie gdy po badaniach kontrolnych okazało się że w dalszym ciągu choruję. Podłamana poszukałam innego lekarza. To był strzał w 10. Pan doktor przejrzał moje wyniki badań i zadał jedno pytanie .... po co przyjechałam. Ze zdumienia zapomniałam języka w gębie. W kilku słowach opowiedziałam przebieg choroby. Pan doktor krótko i rzeczowo stwierdził że byłam chora lecz w tej chwili jestem ZDROWA , co wyraźnie pokazują wyniki badań. Błąd w odczycie wyników popełniła pani doktor która okazała się niekompetentna w tej dziedzinie. Nie wiem czy tu mogę wstawić nazwisko i miejsce pracy Pana Doktora. Jeśli ktoś będzie zainteresowany prześlę w wiadomości prywatnej.
ODPOWIEDZ