Borelioza

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
adek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 19 paź 2014 12:01
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Borelioza

Post autor: adek »

nika731207 pisze:Obawiam się Adku, że możesz nie mieć nic do powiedzenia jeżeli trafisz na panią doktor na którą ja trafiłam...
Wiele zależy od lekarza, a tu jak w każdej grupie zawodowej, różnie z tym bywa....
Jak do tej pory, to tylko raz nie dostałem tego co chciałem - byłem ostatni, tak że można było wybrać tylko w tym co jeszcze zostało.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Borelioza

Post autor: Suzen »

Rożnie to bywa z zabiegami przyznanymi nam przez lekarzy.Zauważyłam,że zabiegi z grupy ''kosztowniejszych"są oszczędnie przydzielane.Należą do nich kąpiele ,masaże.Za to gimnastyka jest przyznawana "pod dostatkiem"...co by nie mówiąc z korzyścią dla nas. :) ;) Ruch to zdrowie :)
Macie rację ,dużo zależy od lekarza.Niektórzy przychylają się do prośby kuracjusza,inni nie liczą się z jego sugestiami i opiniami o korzystnym działaniu danego zabiegu.
Awatar użytkownika
adek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 19 paź 2014 12:01
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Borelioza

Post autor: adek »

Suzen pisze:....Zauważyłam,że zabiegi z grupy ''kosztowniejszych"są oszczędnie przydzielane.Należą do nich kąpiele ,masaże.Za to gimnastyka jest przyznawana "pod dostatkiem"....
Mam zamiar zabrać ze sobą karty z poprzednich pobytów, oczywiście tylko te, w których miałem najlepsze zabiegi.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Borelioza

Post autor: Suzen »

Adek,dobry pomysł.Od razu "podpowiesz "lekarzowi ,jakie korzystne zabiegi ma Ci przepisać :)
kuracjusz amator
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 07 maja 2013 14:07

Re: Borelioza

Post autor: kuracjusz amator »

Na Boreliozę proponuję się zainteresować czystkiem. Można nabyć w sklepach zielarskich.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Borelioza

Post autor: Sloneczko »

Widzę, że czystek bije rekordy w "zdrowotności".Ostatnio koleżanka w pracy pije przy wypadaniu włosów a znajomy kupił czystek przy problemach z potencją ;) :lol: :lol:
I jeszcze borelioza :o :o :? No no :twisted:
kuracjusz amator
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 07 maja 2013 14:07

Re: Borelioza

Post autor: kuracjusz amator »

Ne ma leku, zioła na wszystkie dolegliwości. Czystek jest znany od bardzo dawna. Jeden z turystów pisał w czasopiśmie, że od kiedy zaczął go popijać to komary się do niego nie zlatują :D . Więc może coś jest na rzeczy bo piszą w informatorach dotyczących czystka o komarach i o kleszczykach, które się człowieka nie czepiają. Co za problem wypróbować w terenie? Wejść w kszaczory albo wysoka trawę i już jest szansa na ich zdobycie :lol: .

Co do spraw "męskości" po zażywaniu czystka, to ponoć na prostatę działa. A ta za sprawność seksualną odpowiada.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Borelioza

Post autor: ewiko »

też mam skierowanie na badanie boreliozy..... mam nadzieje że zostanie wykluczona.... niestety te małe paskudztwa "kochają" me ciałko.. :evil:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Borelioza

Post autor: ewiko »

Niestety, choroba została potwierdzona. Termin wizyty w szpitalu w celu dalszych badań dopiero w maju. Tyle czekania....Bóle stawów , bóle mięśni to oznaka tej choroby a nie jak początkowo myślałam zwyrodnienia stawów. Będę wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące leczenia tego paskudnego choróbska.
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Borelioza

Post autor: mariolaa »

Ewiko mam pytanie jakie badania wykonuje się w kierunku boreliozy i jaki lekarz zleca. Objawy mam podobne i lekarz mi mówił , ze należy wykonać badania w zakresie tkanek miękkich czy to to samo? Skierowań żadnych jeszcze nie mam, ale pewno muszę przyspieszyć bo ból nie odpuszcza. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ