Choroba alkoholowa

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Choroba alkoholowa

Post autor: Lewek »

To już na spotkaniach nie będziemy pić naszych soczków ? A takie fajne degustacje były :lol: Ale co tam, dostosuję się do towarzystwa ;)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Choroba alkoholowa

Post autor: Sloneczko »

Lewku :kwiat: mój kochany bez soczków naszych ani rusz ;) :lol:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Choroba alkoholowa

Post autor: Selene »

Kaowiec pisze: Natomiast każdy, kto pije "cieszący płyn" jak to nazwałaś, jest pijakiem.
Czyli Francuzi, Hiszpanie, Włosi, itd czyli większa cześć Europy która pije wino do każdego posiłku :roll: :lol:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Choroba alkoholowa

Post autor: Fionka »

janusz63 pisze:Witam :kwiat:
No krew się we mnie burzy jak czytam wypowiedzi naszych ""szanownych kolegów "" :evil:
Zastanawiam się tylko dlaczego na niektóre pytania z naszej strony (mówiąc o nas mam na myśli przypadki skrajnego uzależnienia od wszystkiego )ci panowie nie potrafią sklecić konkretnej odpowiedzi ,no cóż może pytania za trudne lub w nie zrozumiałym języku.
Tak się składa że mam jeszcze rozliczne znajomości w poradniach i ośrodkach odwykowych więc Danusia ,Medi ,Słoneczko,Princi -sorki jeśli kogoś pominąłem -nie obawiajcie się pomogę Wam wyjść z tego obrzydliwego pijaństwa ;) :D :serce: i znowu wyjdziecie na ludzi .
A teraz do pana kaowca ,tak jestem ALKOHOLIKIEM co prawda nie pijącym od wielu lat ale nim ciągle jestem i narażam się na to że w każdej chwili mogę sięgnąć po butelkę.Pomijam już to że tego zrobić za żadne skarby świata nie chcę ale to przecież nie ważne.
I w związku z tym jestem tym typem człowieka podlejszego ,skazanego na pogardę (szkoda że nie ma u nas samosądów bo pewnie już bym był ukrzyżowany)któremu nie należy się choćby odrobina szacunku.I Ty człowieku chcesz zmieniać świat :?: :?: :?:
Nie mnie jednak oceniać bo przecież jako totalna zachlana morda nie mam prawa głosu .
Pocieszam się jednak tym że nie jestem sam ,mam wspaniałe wyżej wymienione dobre dusze ,które przecież także według Twojej oceny można wrzucić do jednego worka razem z przepitym Januszem.
Dziewczyny to zaszczyt być wśród Was :serce: :serce: :serce:
Czy jestem złośliwy ..nie tylko do bólu szczery
Pozdrawiam wszelkie małe i duże nałogi :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Janusz ,żeby być nie pijącym alkoholikiem trzeba naprawdę KIMŚ być- szacun.A kaowiec no cóż.Nawet Shift mi nie załapał ;)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Choroba alkoholowa

Post autor: medi »

Mnie na Gwiazdkę Mikołaj obiecał kaganiec i ...jeden nałóg będzie mniej ;) :D :D :D I figurkę się może odzyska ,ech :roll: :serce: Klucz od kagańca oddam teściowej :twisted: :twisted: :twisted: pewnie zgubi :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Choroba alkoholowa

Post autor: forumowicz »

Selene pisze:
Kaowiec pisze: Natomiast każdy, kto pije "cieszący płyn" jak to nazwałaś, jest pijakiem.
Czyli Francuzi, Hiszpanie, Włosi, itd czyli większa cześć Europy która pije wino do każdego posiłku :roll: :lol:
No :!:
forumowicz

Re: Choroba alkoholowa

Post autor: forumowicz »

Obywatel pisze:
Selene pisze: Czyli Francuzi, Hiszpanie, Włosi, itd czyli większa cześć Europy która pije wino do każdego posiłku :roll: :lol:
No :!:
Obywatel pisze:
mary jo pisze: wstydż się!!!

No :!:
Tutaj, az prosi sie napisac pewien kawał.

Przyleciał biznesmen z zagranicy, spotyka na ulicy "Obywatela" i pyta:
- dlaczego tutaj jedni mówią "no", inni "tak" a jeszcze inni "oczywiście"?
- ponieważ ci co jeszcze nie mają wykształcenia mówią "no", ci co mają wykształcenie podstawowe mówią "tak", a ci co mają jeszcze wyższe to mówią "oczywiście"
- czyli pan ma to wyższe wykształcenie?
- no!
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27705
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Choroba alkoholowa

Post autor: Princi »

Cermit :kwiat: jak się kiedyś spotkamy ......masz u mnie soczek :)
forumowicz

Re: Choroba alkoholowa

Post autor: forumowicz »

Ja nie piję alkoholu wcale, a wcale i jest mi z tym świetnie :D
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Umiarkowanie

Post autor: Suzen »

Pić z umiarem...,jeść z umiarem i będziemy zdrowi/zdrowsi//nie tylko w te Święta/.
Zablokowany