Jak śpicie?

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
forumowicz

Re: Jak śpicie?

Post autor: forumowicz »

Alice konto na fb ,konto tu i tam to okradacz z czasu i przyjemności osobistej komunikacji .Niemniej rozumiem takie potrzeby.Natomiast net jest tak absorbujący ,że aż odbierający sen i nie tylko .Gdyby tak nie było ,to nie leczyli by już z nowej jednostki chorobowej ,jaką jest uzależnienie od internetu prawda? :o :shock:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jak śpicie?

Post autor: Felice »

Wiadomo,ze to złodziej czasu jest,ale ja konsekwentnie o określonej godzinie wyłączam i kompa i telewizor.Czasem mam dłuższe dni na myszkowanie,ale nie są to fora społecznościowe.Na wyjazdach obywam się bez internetu i też nie zawsze usypiam bez problemu.Tylko tyle.
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jak śpicie?

Post autor: margot »

Śpię rewelacyjnie do momentu gdy moja księżniczka suczi vel kłaczuch rowniez śpi :D
ale jest już w wieku ludzkim po 50 tce to ma odchyły i budzi mnie np ok 2 w nocy :roll: pragnąc natychmiast wyjść na dwór ...po wyjściu okazuje się , że jest to tylko ochota na spacerek :twisted:
...ale jak się okazuje odchyły w pewnym wieku natura funduje wszystkim ... ;)
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Jak śpicie?

Post autor: eluunia »

:D :D :D
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2250
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jak śpicie?

Post autor: Bogutka5 »

Dzisiaj więcej nie spałam niż spałam. Rano dodatkowa porcja witamin na wzmocnienie (sok warzywny prosto z maszyny) i dalej, do pracy.
Miłego dnia
Bogutka
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Jak śpicie?

Post autor: eluunia »

Dziś spałam jak niemowle ;)bo niesamowity miałam sen :shock: ktoś kto do mojego snu wskoczył miał oczy rozanielone i dobrocią przepełnione ..na spacerek zaprosił ..kwiatów naznosił ...czasu nie marnował na dzień dobry pocałował ..gorzej jak się obudziłam to sobie uświadomiłam że czas do pracy ;)
ale ostatnio to nie wiem czy mi się śni czy to jawa ;) :D
ODPOWIEDZ