siepomaga

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: siepomaga

Post autor: mary jo »

:shock:
unikam krzywdzenia czujących istot-nie krzywdzę żadnych istot.nie skrzywdzona,dostała pomoc,niech się cieszy.
szanuję każde życie-każde!
powstrzymuję się od zabijania-nie zabijam.no tak,jak kogoś nie zabiję,to mu pomogę.. :roll:jasne,jeszcze mi podziękuje

Dziwna ta pomoc jakaś.Nie pasuje mi po prostu unikanie i powstrzymywanie do pomocy i współodczuwania.
forumowicz

Re: siepomaga

Post autor: forumowicz »

Takie sytuacje zdarzają się bardzo często ,czy to na ulicy czy gdy ktoś puka do drzwi,także widziałem jak taka osoba wyrzuca jedzenie do kosza ,bo faktycznie potrzebuje pieniędzy na alkohol .Oczywiście są wyjątki i dlatego zawsze jest nadzieja że jednak pomagamy tym którzy tego na prawdę potrzebują.
Podszedł do nas kiedyś pan z wyglądu bardzo sponiewierany i poprosił o pieniądze ,zapytaliśmy go na co potrzebuje ,powiedział że na jakąś bułkę ,coś do niej i kilka jednorazowych opatrunków .Pokazał i rzeczywiście miał na nodze ranę ,powiedzieliśmy że jeśli chce to mu to kupimy ale pieniędzy nie damy ,zgodził się ,kupiliśmy coś do jedzenia i te opatrunki .
Razem z nim usiedliśmy na ławce ,pierwsze co zrobił to zaczął jeść ,potem żona pomogła mu opatrzyć ranę.Pogadaliśmy trochę poczęstowałem go papierosem i rozeszliśmy się ,podziękował nam bardzo .To akurat przypadek gdy pomoc trafiła pod dobry adres ,nie wiemy nigdy jak taka osoba postąpi ale czasem trzeba zawierzyć ,nie wszyscy ci czasem brudni i śmierdzący ludzie to naciągacze .
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: siepomaga

Post autor: Fionka »

Siepomaga bo siejest. Cały czas tutaj sobie pomagamy :D :D
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: siepomaga

Post autor: Sloneczko »

Tajest :D
mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: siepomaga

Post autor: mary jo »

Siewie :D
forumowicz

Re: siepomaga

Post autor: forumowicz »

W dzisiejszym Teleekspresie pokazano obraz z Sudanu ,jest na pewno wiele uczciwych organizacji które zajmują się pomocą dla tego kraju ,I choć to tak daleko nie sposób przejść obok tego obojętnie :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek
kasia+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 221
Na forum od: 08 cze 2014 20:14
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: siepomaga

Post autor: kasia+ »

POMOC -- zapraszam - zobacz jak pomaga młody , ale :serce: :serce: :serce: ... chłopak. Strona --- przemek-dzieciom :serce: ;)
ODPOWIEDZ