siepomaga

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: siepomaga

Post autor: medi »

Ja zadałam niewinne pytanie "czy pomagacie ?" Czuję dumę gdy widzę że należę do szlachetnej części naszego społeczeństwa która chce na miarę swoich możliwości wspierać innych.Nie wykłócam się o priorytety kogo bardziej ,komu się należy a komu nie,nie liczę kto powinien dać więcej bo Ma więcej .Moja pomoc jest bezinteresowna ,nie oczekuję wdzięczności od obdarowanego .I o tym właśnie myślałam zakładając ten temat .a nie o tym kto z urzędu powinien pomagać i że państwo daje pieniądze nie tam gdzie potrzeba :evil: :evil: :evil:
Ktoś chce pomagać ślimakom -niech pomaga ,to jego sprawa .Człowiek wyhodował rasy zwierząt które same sobie w naturze nie poradzą ,człowiek zabrał naturalne środowisko zwierzętom dzikim ,człowiek oswoił w końcu dzikie zwierzęta .I co teraz ,ma spokojnie patrzeć jak zwierzę zdycha bo ...człowiek jest ważniejszy ?
forumowicz

Re: siepomaga

Post autor: forumowicz »

Uważam że każdy człowiek pomaga akurat tam gdzie w danym momencie widzi taką potrzebę i tego nie zmienimy .
Pozdrawiam :kwiat:
Joleczka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 26 gru 2015 22:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: siepomaga

Post autor: Joleczka »

Dokładnie zgadzamsię z tą wypowiedzią ...tam gdzie trzeba tam się pomaga :D
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: siepomaga

Post autor: medi »

Rozumuję jak Słoneczko ,pomagam jeśli mogę i na ile mogę bo wpojono mi w dzieciństwie szacunek dla innej istoty i wrażliwość na jej los .Danusiu pieniądze które poszły na Ojca dyrektora i tak nie poszłyby na ratowanie takich ludzi jak Glinko bo są ...procedury .
forumowicz

Re: siepomaga

Post autor: forumowicz »

I jeszcze jedno ,może nie do końca mam rację i być może gadam głupoty ,ale dzięki tym czasem stworzeniom utrzymuje się jakaś równowaga w naturze .
Człowiek ją brutalnie i świadomie niszczy bo właśnie musi powstać kolejna cholerna droga ,a w miastach każdy skrawek zieleni zamieniamy na cholerne parkingi :!: :!: :!:
Dlaczego jeszcze 20 lat temu nie mówiło się głośno o chorobach takich jak nowotwory ,skąd w dzisiejszych czasach tyle schorzeń tak trudno czasem wyleczalnych.
Może właśnie dlatego że niszczymy przyrodę ,tworzymy mutacje ,w jedzeniu jest tylko sama chemia ,warto docenić tych którzy próbują to jeszcze ratować .
Pomagać ludziom trzeba i to jest najważniejsze ale przez działalność tych innych może nasze dzieci będą żyły w bezpieczniejszym i zdrowszym świecie .
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: siepomaga

Post autor: medi »

Mądrze gadasz Janusz . Podpisuje się pod tym co napisałeś obiema rękami .
forumowicz

Re: siepomaga

Post autor: forumowicz »

Po co się denerwować?napisałam ,źe szanuję jednych i drugich lecz człowiek dla mnie jest najważniejszy proste .
mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: siepomaga

Post autor: mary jo »

Mam kota i psa ze schroniska i to jest moja pomoc dla tych braci mniejszych, której oni potrzebują.Chcesz pomóc zwierzakowi? weż go ze schroniska,daj mu dom i miłość,on ci odpłaci miłoscią bezwarunkową i bezmierną.Nie kupuj psa,po prostu go weż i zaopiekuj się nim.
Widzisz człowieka w potrzebie,pomóż mu,jak potrafisz.Masz środki materialne,wesprzyj,nie masz,idż do hospicjum,potrzymaj umierającego za rękę,bo może nie ma kto.Idż do domu małego dziecka i poprzytulaj,bo tego najbardziej potrzebuje w tej chwili.
Nie porównujmy tego pomagania,ono jest potrzebne i tu,i tu.Jedni i drudzy są w potrzebie i jednym i drugim jesteśmy to winni.Jeśli jesteśmy LUDŻMI.
forumowicz

Re: siepomaga

Post autor: forumowicz »

Marysiu i właśnie dzięki takim ludziom jak Ty i inni o wrażliwym sercu ,nasze życie jest takie wartościowe :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: siepomaga

Post autor: medi »

Gdyby ktoś był ciekaw ...Akcja zbiórki pieniędzy zakończona sukcesem ,a ja ...cieszę się że mam w nią swój malutki wkład :serce: :D :D :D
ODPOWIEDZ