siepomaga

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: siepomaga

Post autor: Suzen »

"Tyle wart jest człowiek, ile stworzył, ile dobra wokół siebie potrafi uczynić”
Juliusz Aleksandrowicz...
a zatem czyńmy dobro, bo dobro powraca.Nawet małe gesty są ważne...i świat już jest piękniejszy.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: siepomaga

Post autor: Fionka »

Dobrze prawisz Medi, mądra Istoto :!: :!: :!: :!: Bo w życiu wszystko jest kołem.Ile dobra dasz tyle dostaniesz.Nie zawsze od razu ale kiedyś , kiedyś tam kiedy najmniej się tego spodziewasz .Pomagając innym, pomagasz sobie. :D :D :D :D
forumowicz

Re: siepomaga

Post autor: forumowicz »

Medi możesz się czuć szczęśliwa że mogłaś pomóc ,właśnie takie gesty potrafią radować nas samych i patrzeć z nadzieją na tych do których ta pomoc jest skierowana :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27710
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: siepomaga

Post autor: Princi »

Sie pomaga.......sie nie mówi :roll: ......bo nie poklasku się to robi tylko z potrzeby serca :) :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: siepomaga

Post autor: medi »

A ja Princi się z Tobą tym razem nie zgodzę.Mówi się ,głośno się mówi .Bo w ten sposób pokazuje się innym drogę .Ja wysłałam pieniądze nie tylko swoje ale i teścia :D :D :D Można powiedzieć że go namówiłam do pomocy i pytał się kilkakrotnie czy wiem jak idzie zbiórka ,i cieszył się tak jak ja że udało się chłopakowi zebrać całą sumę .Wiem też że nasza współpraca ;) na tym jednym razie się nie skończy :D :D :D
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: siepomaga

Post autor: medi »

I jeszcze Ci powiem że zamieszczając tutaj link miałam taką maluteńką nadzieję ,że ktoś z NS pójdzie w moje ślady :oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27710
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: siepomaga

Post autor: Princi »

Medi :kwiat: chwała Tobie za to :serce: .....ale ja robię tak jak lubię i dobrze mi z tym :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: siepomaga

Post autor: medi »

Nie ważne jak,ważne żeby czynić dobro :D :D :D To uszczęśliwia :oops: :o
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27710
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: siepomaga

Post autor: Princi »

I to jest właśnie to Medi :) :serce: :kwiat:
forumowicz

Re: siepomaga

Post autor: forumowicz »

Medi zgodzę się z Tobą że czasem trzeba powiedzieć głośno o takich akcjach ,to dociera do takich zwykłych ludzi i to właśnie oni najczęściej pomagają często rezygnując z własnych przyjemności .Nie tak dawno mieliśmy tutaj taką lokalna akcję -także białaczka jeszcze właściwie dziecka ,zebrano potrzebne fundusze i ci co w niej uczestniczyli także czuli swój wkład ,to jest radość której nie da się zastąpić niczym innym.
Princi ważne że czujesz taka potrzebę a jak to robisz to Twój wybór :kwiat:

Pozwolę sobie na jeden przykład pomocy charytatywnej na większa skalę o której nie znajdziecie w żadnych mediach ani jednej wzmianki .
Zespół doskonale znany Iron Maiden od wielu lat przekazuje ogromne pieniądze głownie na rzecz Afryki ale także sierocińców ,domów starców itp .
I ani raz się do tego nie przyznali, nie chcieli aby zarzucano im to że chcą aby ich wielbić także za to ,przekazują fundusze dosłownie z ręki do ręki pomijając całą biurokrację .Nie organizują tzw koncertów charytatywnych bo właśnie tam spora część zebranych pieniążków trafia nie wiadomo gdzie.Czyli da się przekazywać ogromne fundusze nie szczycąc się tym i ja osobiście za to ich ogromne cenię . :serce:
ODPOWIEDZ