Zatoki

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zatoki

Post autor: Sloneczko »

Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Zatoki

Post autor: renatka11 »

Kruszynko, cieszę się, że krople zadziałały. :D Mojemu mężowi jedynie te krople pomagają. Też chyba coś ma albo z alergią, albo z jakimś skrzywieniem przegrody nosowej. Wcześniej, nawet antybiotyki niewiele pomagały, dopiero po pierwszym użyciu kropli zadziałało. Teraz, kiedy zaczyna się katar, kaszel i duszność bierze krople i pomaga. Zawsze w domu mamy te krople, a jak się skończą przepisuje je lekarz rodzinny. Życzę zdrówka. :)
forumowicz

Re: Zatoki

Post autor: forumowicz »

Bardzo dziękuję Renatko ja nie sugerowałam lekarzowi nic i jakie było moje zdumienie jak wykupiłam receptę ,że są te krople. :D Niesamowita ulga ,być może są one teraz jednymi z nowych? w takich objawach?wszak ciągle w medycynie się pojawiają nowe leki.
Ja z zasady unikam leków i bardzo dobrze mi z tym ,ale tym razem nie mogłam już dalej tego stanu lekceważyć,tym bardziej że tomograf zatok wykazał wszystko ok ,natomiast lekarz obecnie powiedział ,że nie musi być patologi w zatokach,by się one odezwały.
Natomiast brak drożności i swobodnego oddychania przez nos to poważny problem dla mnie.
Nie wiem czy to prawda ,że skrzywienie mojej przegrody raczej nie kwalifikuje się do operacji ,hm.Musze to jeszcze skonsultowac.
Mojej córce lekarz "zagraniczny" ;) powiedział ,że krzywa przegroda nosowa jest odpowiedzialna za chore zatoki ,zmęczenie ,chrapanie to co neka coraz wiecej Polaków.Też czeka na operację przegrody. :) :kwiat:
Pozdrawiam serdecznie :serce: :kwiat:
Ps natomiast chorych zatok nie wolno lekceważyć ,ponieważ rak zatok jest bardzo częsty i bardzo żle rokujący .
Trzeba robić niezbędne badania. :kwiat:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Zatoki

Post autor: ewiko »

Ja dostałam AVAMYS , jestem bardzo zadowolona. Od kiedy używam tych kropli, zapomniałam o katarze.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20129
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zatoki

Post autor: Felice »

Kruszynku,ja po naprawieniu przegrody nosa zapomniałam co to katar i niemożność swobodnego oddychania.
forumowicz

Re: Zatoki

Post autor: forumowicz »

Hej Felice witam wszystko sie zgadza ,tylko rzekomo mojej nie można operować :o
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20129
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zatoki

Post autor: Felice »

Ups... a dlaczego? Jest jakiś znaczący powód w/g lekarzy?
forumowicz

Re: Zatoki

Post autor: forumowicz »

Nic nie powiedział laryngolog co bym mogła zrozumieć i to ten co zoperował mojej znajomej byłysmy razem ,pamietam tyle że jest jakoś inaczej skrzywiona czy cos :o Nie pamietam argumentacji :oops: :oops:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20129
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zatoki

Post autor: Felice »

To koniecznie to skonsultuj...może to tylko dla niego było zbyt skomplikowane.Jak potwierdzi to inny to rzecz jest do przemyślenia.
forumowicz

Re: Zatoki

Post autor: forumowicz »

Tak zrobię bliżej lata ;) :) :D
ODPOWIEDZ