Witamina K-2

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Witamina K-2

Post autor: danka »

Witam!Co myślisz o MMS?
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Witamina K-2

Post autor: Zbigniew- I »

Danka :kwiat: , biorę to od jakieś 1,5 roku i nie spotkałem człowieka, który po braniu MSM lepiej się nie poczuł. Tylko nie mogę go dostać. Teraz właśnie przeszedłem się do dwóch sklepów zielarskich w Busku-Zdroju i nie ma. Muszę znów kupić ten dla koni i psów.
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Witamina K-2

Post autor: danka »

Moźesz kupić przez internet.Miłego pobytu w Busku.Pozdrawiam
forumowicz

Re: Witamina K-2

Post autor: forumowicz »

danka pisze:Witam!Co myślisz o MMS?
A może masz na myśli MSM (preparat siarki)?
MMS - chloryn sodu, jest używany min. do odkażania wody.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Witamina K-2

Post autor: Zbigniew- I »

Teodor, mam na myśli MSM – metylosulfonylometan, to siarka organiczna, wyciąg ze sfermentowanej soi. Jest to jeden z najbardziej popularnych suplementów diety na zachodzie o bardzo spektakularnym działaniu. Dlatego, jak witamina K2 czy B17 u nas jest dziwnym trafem nie znany w polskiej medycynie. Dziwnym też trafem normy zapotrzebowania na witaminy są ustawione na tak niskim poziomie, na granicy awitaminozy. Na co wpływa MSM poczytaj w linku, który podałem Andrzejowi w tym temacie (13.03) i wielu innych, aby wyrobić jakiś pogląd na ten produkt.Uwierz mi, warto. MSM jest słabsze w działaniu od DMSO, ale nie ma jego skutków ubocznych ( ciało zapachu czosnku).
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Witamina K-2

Post autor: danka »

MMS-już od kilku miesięcy przymierzam się do stosowania tego preparatu .Poleciła mi koleżanka,która wspólnie z mężem stosuje mms od jakiegoś czasu.Odsyłam do książki MMS mineral panaceum.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Witamina K-2

Post autor: Zbigniew- I »

Oj Danusiu :kwiat: , z przymierzania nic nie wynika, spróbuj nie pożałujesz. Ja biorę już kilka miesięcy, ale takie dla psów. Co prawda po 1000 mg w tabletce. Tu w Busku obiecali w sklepie warzywnym i Albercie, że będą mieli takie ludzkie, po 500mg. Kupię, może będzie lepiej połykać, bo tamte naprawdę są duże tabletki.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Witamina K-2

Post autor: Zbigniew- I »

danka pisze:MMS-już od kilku miesięcy przymierzam się do stosowania tego preparatu .Poleciła mi koleżanka,która wspólnie z mężem stosuje mms od jakiegoś czasu.Odsyłam do książki MMS mineral panaceum.
Te MMS czy nie zbyt ostro działa? Jedni się zachwycają, inni straszą. Nie znam go i nie będę się wypowiadał. To co przeczytałem w różnych źródłach, co najmniej nakłania do daleko posuniętej ostrożności. Początkowo zrobiłem czeski błąd MMS i MSM. Ten drugi, polecam, o pierwszym, muszę się więcej dowiedzieć. Może ktoś to brał?
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Witamina K-2

Post autor: andrzej1955 »

Witam,coś się dzieje dobrego w sprawie jak w temacie-dzisiaj pierwszy raz widziałem w telewizji reklamę K-2 plus D-3,zobaczymy kiedy dojdzie do tego że pojawi się produkt o którym piszecie :!: Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Witamina K-2

Post autor: Zbigniew- I »

Andrzej,dzięki Ziębie i jego "Ukrytym terapiom" zrobił się szum wokół K2 i po kilkudziesięciu latach wiedza o niej przekroczyła Odrę na wschód :lol: :lol: :lol: Siarka jest niezbędna do około 6000 reakcji w naszym ciele, a szczególnie do produkcji kolagenu. Na zachodzie to jeden z najpopularniejszych suplementów. A że dobrze działa w wielu aspektach zdrowotnych, u nas nie znana. Ale w Busku dostałem MSM w warzywniaku i Albercie po 500mg w tabletce, po Twoim wyjeździe. Ty też to weź!. Te dla psów jest po 1000 mg. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ