Witamina K-2

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Witamina K-2

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Max ja stosuję K-2 różnych producentów a zależności co.w jest w promocji w tej chwili Menachinox K2 jedną dziennie-tylko jak pisałem trwa to już dość długo,Pozdrawiam i Nieustająco Zdrowia ŻYCZĘ :)
forumowicz

Re: Witamina K-2

Post autor: forumowicz »

Dzięki za poradę,ja tez już chwile biorę te witaminy,kończy mi się dlatego pytam,już zamówiłem przez allegro 60kaps 26.90zł ,pozdrawiam i zdrówka życzę
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Witamina K-2

Post autor: andrzej1955 »

Dawno nikt nie wspomniał o Vitaminie-a może dołączył ktoś i ma jakieś swoje spostrzeżenia po używaniu-poparte badaniami,Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Witamina K-2

Post autor: forumowicz »

Andrzej a Ty masz poparte badaniami K2? jakiej firmy teraz bierzesz? dzięki! pozdrawiam
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Witamina K-2

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Max-ostatnie badanie kilka dni temu pokazuje że przekrój i przepływ w naczyniach jest prawidłowy i nie ma zwężeń, oczywiście tam gdzie jest ten przepływ bo zator po udarze pozostał ale Centralny zrobił sobie obejście, co do firmy to kupuję taką jaka jest w promocji, nawet kiedyś zamówiłem wysyłkową i to z Krakowa była w atrakcyjnej cenie-poszperaj w necie to na pewno znajdziesz, Pozdrawiam i Dużo Cennego Zdrówka Życzę :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Witamina K-2

Post autor: andrzej1955 »

Pozwolę sobie przypomnieć temat i tą witaminę-Stosujcie bo Warto ,Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Witamina K-2

Post autor: andrzej1955 »

Witam , z uporem maniaka wracam do tematu bo jestem po wczorajszym badaniu Doppler, tętnic- niestety płatnym- ale zdrowie nie zna ceny-do rzeczy, okazuje się że wyniki pokazują że jest dobrze- cały czas Wit, K-2 w użyciu- nie rozmawiam z lekarzami na jej temat bo po paru lekceważących wypowiedziach medyków dałem sobie spokój i dalej ją biorę na własną odpowiedzialność- u mnie to działa ,przekroje i przepływy te które zostały po udarze są zachowane i oby tak zostało, Pozdrawiam i Dużo Zdrowia Życzę :)
ODPOWIEDZ