Uzdrawiacz

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Uzdrawiacz

Post autor: Fionka »

Biegnę wyjaśnić ......Nie zbyt trafnie określiłam temat.W cuda nie wierzę ,ale kiedy lekarze rozkładają ręce i mówią koniec , to zostaje tylko CUD.Wiem że brakuje logiki w tym co piszę ale nie o logikę tu chodzi , tylko o ŻYCIE.Natomiast przekonałam się że nie można jedynie polegać na wiedzy medycznej.Trzeba iść dwutorowo.Ja tak działałam w moim przypadku i jak na razie żyję po wyroku 14 lat.Niestety młodzi zawierzyli w 100% lekarzom.Teraz już jest bardzo, bardzo ......... :( ale MUSI być dobrze :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23806
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Uzdrawiacz

Post autor: grazynamackowiak »

Uzdrawiacze każdy ma swoje zdanie na ten temat ja nie korzystam z uzdrawiaczy :)
Adresy polskich uzdrawiaczy może będzie informacja komuś potrzebna :) pozdrawiam
http://layah.org/uniwersytet/ajurweda/n ... cy-ranking
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Uzdrawiacz

Post autor: Nutka »

Tak się zastanawiam, na co umierają uzdrowiciele :roll: ........zapewne na śmierć ;)
Może sam siebie uzdrowiciel nie może uzdrowić, ale jakby się udał do drugiego uzdrowiciela po fachu , to kto wie....może nigdy by nie umarli.
:roll:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Uzdrawiacz

Post autor: Fionka »

Ja też nie wierzę w uzdrowicieli, ale tonący brzytwy się chwyta.Tylko że ta brzytwa robi rany zamiast goić.Do d..y z tym wszystkim.
forumowicz

Re: Uzdrawiacz

Post autor: forumowicz »

Witajcie, wiele lat temu spotkalam księdza , który jak mowiono, miał moce uzdrawiające ;) do kościoła w Grebkowie bo tam był
proboszczem zjezdzali się chorzy z okolicznych regionów a nawet z Warszawy. Nie wiem co o tym myśleć , ale wiem jedno moja mama wtedy umierajaca żyję do tej pory a ma już 94 lata.Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Uzdrawiacz

Post autor: Fionka »

Witaj Peoniu .Wiem że odpoczywasz ale może znajdziesz chwilkę czasu i podasz jakieś bliższe dane.Dzięki , Ela :kwiat:
forumowicz

Re: Uzdrawiacz

Post autor: forumowicz »

Witaj Elu , jak wcześniej wspomniałam to mialo miejsce okolo 40 lat temu , ten ksiadz juz z pewnością nie żyje, wowczas juz był starszym czlowiekiem. Moja mama zachorowala na pluca, bylo bardzo źle po wielu wizytach u lekarzy poddała się . Urodzila się i wychowala na wsi nieopodal tego Grebkowa woj. mazowieckie i wlasnie jej bracia naklonili ją do przyjazdu i wizyty u tego księdza, ,, z relacji mamy dotykał jej klatkę piersiową i plecy potem dal jakieś ziola do picia Po powrocie malymi kroczkami ale już bylo tylko lepiej. Będąc mloda dziewczyną często spedzalam wakacje na tej wsi i pamietam mase schorowanych ludzi na terenie parafii, ktorzy cierpliwie czekali na swoja kolej.Ja wiem jak to brzmi ale uwazam ze jesli juz nie ma nadzieji i lekarze rozkładają ręce to warto odwiedzić takiego uzdrowiciela...wierzyć i modlić się. Pozdrawiam i życzę duzo zdrowia.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Uzdrawiacz

Post autor: Fionka »

Jeszcze raz dzięki.Została tylko nadzieja i wiara , bo odrzucił chemioterapie :(
forumowicz

Re: Uzdrawiacz

Post autor: forumowicz »

Największym uzdrawiaczem jest NFZ.
W krótkim czasie uzdrowił tysiące rencistów i uzdrowi ich jeszcze więcej, do czasu zakończenia działalności (czytaj zmiany nazwy).
:lol:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Uzdrawiacz

Post autor: sztani »

Sylaba pisze:Największym uzdrawiaczem jest NFZ.
W krótkim czasie uzdrowił tysiące rencistów i uzdrowi ich jeszcze więcej, do czasu zakończenia działalności (czytaj zmiany nazwy)
.
:lol:
Myślę ,że chodziło Ci o ZUS a nie o NFZ. ;)
Precyzja najważniejsza :)
ODPOWIEDZ